Dani otvorenih vrata udruga 2017

dovu2017.jpg

Ove godine i naša udruga sudjeluje u manifestaciji “Dani otvorenih vrata udruga 2017” na kojima ćemo prezentirati rad i ciljeve naše udruge.

Ovom prilikom želimo sve zainteresirane uživo upoznati s prekrasnim i raznolikim modernim društvenim igrama i potaknuti ih da se i sami okušaju u nekima od njih.

Također, osim informacija o modernim društvenim igrama posjetioci će moći bolje upoznati naš rad i naše ciljeve koji nisu samo igranje igara nego uključuju izlaske na razne natječaje kojima želimo igranje proširiti i na druge zajednice. Također ćete moći dobiti informacije kako se aktivno uključiti u rad udruge, pomoći pri vođenju Meeple’s Cornera, predlagati svoje ideje i viđenja o radu udruge.

A ako nam ovom priliko ostavite i pokoju donaciju za potrebe daljnjeg razvoja nećemo odbiti. 🙂

Vidimo se na druženju i igranju!