Doniranje i suradnja

Ako želite povremeno potpomognuti rad Udruge, onda je donacija pravo rješenje. Donirati je moguće na ove načine:

Doniranje društvenih igara

Doniranje društvene igre koja Vam ne treba: Ako imate kakvu dobro očuvanu i kompletnu društvenu igru koja vam stoji na polici i traži igrače, a vi je iz nekog razloga više ne igrate? Možda kakva dječja igra koju su vaši klinci prerasli? Slobodno nam se javite na e-mail [email protected] i napišite koje igre bi željeli donirati. Rado ćemo vam se javiti i u koliko nam je igra interesantna staviti je na naše police.

S vremena na vrijeme naša udruga organizira i humanitarne akcije doniranja igara raznim ustanovama, pa postoji velika šansa da vašu doniranu igru zaigraju štićenici nekog doma ili bolnice.

Doniranje novčanih sredstava

Ukoliko financijski želite podržati naš rad oko širenja kulture igranja društvenih igara, biti ćemo Vam jako zahvalni i istaknuti vas kao našeg donatora. Otvoreni smo i za sponzorske i druge oblike suradnje. Slobodno nam se javite na e-mail: [email protected]

Doniranje željenog iznosa na račun Udruge:
Naziv: Udruga “Igranje”
Račun (IBAN): HR1024840081106652120