Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
juriel
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 02 stu 2011, 11:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la juriel »


Krenula je standalone kampanja, ak nekog zanima. Čak možete dobiti i vrtnog patuljka koji je bio na KS ako dodatno iskeširate 180 dolara (iako je prije 4-5 godina koštao 90dolara)...eh taj CMON... :facepalm
juriel
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 02 stu 2011, 11:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la juriel »

...iako mi je CDMD u top10 igara, a možda po meni i najbolja horor igra...
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 519
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 272 puta
 pohvaljen: 466 puta

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la DarkDefender »

Srecom pa me ovakve stvari uopce ne zanimaju. Uvijek se cudim kad netko govori kako je ovaj hobi skup, ali zaboravim da ja potpuno ignoriram cijeli ovaj svijet 100+€ igara i minijatura. Mislim da sam u jednom trenu izracunao da sam u prosjeku potrosio cca 20€ po igri u kolekciji. Bilo je nekih skupljih, ali uglavnom su to bile polovne, popusti, male igre...
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
Papaver
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 289
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 337 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la Aliensb »

Imam sve od prije osim velikog cthulhua, meni osobno najbolja igra koju sam igrao, kupujem opet sve sto izađe, osim tog velikog jer niti imam gdje s njim, niti mi vrijedi toliko platiti za jedan scenarij baziran oko njega
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
juriel
slika
juriel
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 02 stu 2011, 11:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la juriel »

Aliensb je napisao/la: 04 stu 2022, 10:14 Imam sve od prije osim velikog cthulhua, meni osobno najbolja igra koju sam igrao, kupujem opet sve sto izađe, osim tog velikog jer niti imam gdje s njim, niti mi vrijedi toliko platiti za jedan scenarij baziran oko njega
Izašao je i season 4 :nee zanima me kolika bi bila poštarina za CRO....
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 289
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 337 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la Aliensb »

29-43 dolara, sad ne znam kako su predvidjeli taj broj, znali su sigurno unaprijed da ce biti i exp, jedino za velikog cthulcua ima posebno postarina, ali cmon zna to dici u pledge manageru pa moguce da ce biti 50-60 dolara, sto opet nije strasno za 3 velike kutije plus koju malu, gledao sam massive darknes 2 sa asmodee i postarina za base game je 50 dolara
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
juriel
slika
juriel
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 02 stu 2011, 11:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la juriel »

Aliensb je napisao/la: 05 stu 2022, 15:58 29-43 dolara, sad ne znam kako su predvidjeli taj broj, znali su sigurno unaprijed da ce biti i exp, jedino za velikog cthulcua ima posebno postarina, ali cmon zna to dici u pledge manageru pa moguce da ce biti 50-60 dolara, sto opet nije strasno za 3 velike kutije plus koju malu, gledao sam massive darknes 2 sa asmodee i postarina za base game je 50 dolara
Hvala na infou, vidio sam da su se ljudi zalili na CMON i Zombiecide gdje se postarina dizala na 300+ dolara. I sad se plaća zasebno VAT ili je računat u pledge manageru?
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 289
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 337 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la Aliensb »

juriel je napisao/la: 05 stu 2022, 16:04
Aliensb je napisao/la: 05 stu 2022, 15:58 29-43 dolara, sad ne znam kako su predvidjeli taj broj, znali su sigurno unaprijed da ce biti i exp, jedino za velikog cthulcua ima posebno postarina, ali cmon zna to dici u pledge manageru pa moguce da ce biti 50-60 dolara, sto opet nije strasno za 3 velike kutije plus koju malu, gledao sam massive darknes 2 sa asmodee i postarina za base game je 50 dolara
Hvala na infou, vidio sam da su se ljudi zalili na CMON i Zombiecide gdje se postarina dizala na 300+ dolara. I sad se plaća zasebno VAT ili je računat u pledge manageru?

porez ide nas sve cijena i postarina.

To je bilo za marvel zombicide, tamo su dodali hrpu extra contenta, na kraju je igra zavrsila da je all in bio 10 kutija, pa su digli u tim slucajevima postarinu duplo od onoga sto je bilo u najavi, pa u nekim slucajevima je tipa postarina i otisla sa 150 na 300, ali za neke zemlje u kojima je velika postarina standardno, eu nije bilo tako strasno ma da su se ljudi bunili.

NAdam se da se nece ponoviti, da je bilo koja druga igra isao bi na 1 dolar pledge pa cekao da vidim u pledge manageru postarinu, ali za DMD se ne lazem i znam da cu platiti koliko god budu trazili.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
juriel
slika
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 289
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 337 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la Aliensb »

Dodali all in, sto mi je spustilo cijenu za 40 dolara, također predviđenu poštarinu za all in su digli za 1-4 dolara sto je nista.

Još će ispasti da su nešto narucili iz grešaka, marvel zombies im je bas bio full money grab na osnovu licence
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
juriel
slika
juriel
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 02 stu 2011, 11:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la juriel »

Aliensb je napisao/la: 07 stu 2022, 19:39 Dodali all in, sto mi je spustilo cijenu za 40 dolara, također predviđenu poštarinu za all in su digli za 1-4 dolara sto je nista.

Još će ispasti da su nešto narucili iz grešaka, marvel zombies im je bas bio full money grab na osnovu licence
Konačno Elder God-ovi na stretch goalu i to 2, a ostalo samo 28 sati, a trebaju još skupiti 200 000... ehhhh. Bilo kako bilo, količina strech goalova je stvarno impresivna. Ako to ljudi naštancaju, stretch goalovi će biti base game x2
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”