Zoki

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
Zoki
Reactions:
Postovi: 78
Pridružen/a: 25 ožu 2013, 12:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 19 puta
Kontakt:

Zoki

Post Postao/la Zoki »

Nakon par posjeta igraonici u Bogovićevoj i nakon što sam jedva našao prostor u savskoj iz ne znam kojeg pokušaja :D evo da se predstavim i tu. Više manje su svi povezali ime na forumu i lice koje viđate utorkom i češće petkom, pa ću iskoristiti priliku da napišem dva tri reda više o sebi.

Zovem se Zoran, rođen i odrastao u Zagrebu, 26 ljeta iza mene. Igre sam igrao od malih nogu, mislim da smo svi počeli sa čovjeće naljuti se (kako sam ga ja zvao) i monopolyem u kojem sam redovito gubio (hint da neću znati upravljati novcem kad odrastem :D ) Bilo je tu još par igara ali to me u početku nije zanimalo. Draže su mi bile video igre i natjeravanje lopte po livadi.

:fast forward par godina, skipat ćemo razdoblje fake buntovništva i opijanja:

U svijet ozbiljnih BG-ova me uveo kolega sa posla prije nekih 3-4 godine. On i njegova ekipa, kad ne prizivaju vraga i ne opijaju se, redovito prakticiraju igranje kvalitetnih boardgame-ova i LCG-ova te su bili tako dobri i primili me u svoje društvo. Vraga još nismo dozvali (mislim da se neki ne trude dovoljno :roll: ) ali zato smo se okušali u podosta igara počevši od nama najdražeg Puerto rica, preko galactice, GoT-a, red dragon inn-a, do Alhambre, Carcassona, robo rallya i mnogih drugih.

BG mi nisu jedina zanimacija naravno. Uz stalni posao kao IT u jednoj osiguravajućoj firmi, vrijeme još tratim odlazeći na razne evente fanatsy, SF, ili povijesne tematike pa sam tako čest posjetitelj raznih CON-ova, viteških i renesansnih festivala, a nije mi strano potegnuti preko granice u turističke obilaske dvoraca i muzeja. Uz sve to još se vremena nađe za prtljanje po autima (koji su mi druga ljubav), igrajući video igre (RPG favorit žanr), te redovno rasipajući pare na online i live pokeru :facepalm Dobro, tu i tamo zaradim nešto :zvizdi Moglo bi me se opisati kao Jack of all trades, master of none, dok će cura reći da sam seronja jer nikad nemam vremena za nju. Neznam o ćemu priča :zvizdi

Interesa i hobija imam još podosta ali neću vas sada gnjaviti time. Možda uz pivu dvije dok igramo neku casual igru ;)

Toliko od mene :kava
Ovi su korisnici zahvalili autoru Zoki za post (ukupno 6):
Vickoburazdgalesic2000AngelmadoValsim
Avatar
Angel
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 10 tra 2012, 14:59
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Zoki

Post Postao/la Angel »

rekao bih dobrodošao ali već si duže tu :)
Avatar
Zoki
Reactions:
Postovi: 78
Pridružen/a: 25 ožu 2013, 12:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 19 puta
Kontakt:

Re: Zoki

Post Postao/la Zoki »

Već sam mislio da me ekipa ignorira, nitko ne odgovara na moj post. sbatine

:D
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3141
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2322 puta
 pohvaljen: 2390 puta
Kontakt:

Re: Zoki

Post Postao/la Valsim »

Pa dobro došao nam sad i službeno ovim uvodnim predstavljanjem, lijepo nam se igrao i družio s nama :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”