Netrunnerovci ujedinite se!

Android: Netrunner LCG

Moderatori/ce: Vicko,Share,Broloski

Odgovori
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Netrunnerovci ujedinite se!

Post Postao/la Broloski »

Nakon lame naslova da objasnim sto je usljedi.
Igrajuci android:netrunnera veoma iscrpno zadnjih mjesec i pol svi ljudi s kojima sam igrao slazu se oko sljedecega. Ova igra je osmišljena za tournament play. Jednostavno igrajuci ovako samo sa jednim core setom između dva igraca, i jos nedajboze da je jedan od njih napravio oba decka, je kao igranje monopolyia ili recimo agricole sa easy deckom :P
No sad krajnje ozbiljno.
Igra nam se do sada cinila kao demo verzija i turnir u istoj je definitivno korak dalje i nacin kako u potpunosti uzivati u igri.
Poslje cemo kako sto i gdje. Ono sto me sada zanima je koliko je to ljudi zainteresirano.
Stoga javite se pa da vidimo ima li netrunner buducnost i u hrvatskoj!
Avatar
Tenkazu
Reactions:
Postovi: 139
Pridružen/a: 21 lip 2011, 14:28
Lokacija: Zg
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Netrunnerovci ujedinite se!

Post Postao/la Tenkazu »

Još čekam svoj primjerak. :D Sudjelovanje u turnirima i sl. s moje strane bi ovisilo o terminu.
Count me interested.
Hida Kuon, Crab Clan Champion
November 2000 - October 2009
slika
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 556
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Netrunnerovci ujedinite se!

Post Postao/la frle »

Kupio sam Android: Netrunner čim se pojavio u Carti Magici, igrao sam ga s prijateljem i obojici se jako svidio. Tematika igre, mehanizam igre su super i jedinstveni. Još moram probati sve deckove, pa onda ih probati spojiti u neke smislene cijeline i vidjeti kako funkcioniraju i definitivno se veselim novim kartama...navukao sam se :P
Definitivno sam zainteresiran za natjecanja, izgleda da ću onda morati još jedan core set uzeti si :D
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1181 put
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Netrunnerovci ujedinite se!

Post Postao/la mado »

Broloski je napisao/la:Stoga javite se pa da vidimo ima li netrunner buducnost i u hrvatskoj!
Kako ne bi imao budućnost? Evo već je dobio svoj podforum :) A čekaj samo kad ga ja naučim :D

Kad sam kontaktirao FFG za besplatne review igre, odbili su me, al me i uputili da su voljni potpomognuti razne turnire, konvencije i slična događanja. Kvaka 1 je što se treba najaviti 2-3 mjeseca ranije, tj. toliko ranije njima poslati informacije o događaju. Kad bude veće ekipe za neki proljetni turnir ili nešto (Na Sferakonu možda u travnju), možemo im poslati zahtjev za sponzorstvo, promo materijale i što već ne. Sferakon bi mogao biti dobra ideja, jer ima svoju tradiciju i velik broj posjetitelja, a sve će to dobro izgledati na prijavi. Kvaka 2: treba platiti shipping materijala koje pošalju.

Još kažu:
We typically send out to conventions slightly dented or dinged copies of games for Demo areas and game libraries. We prefer to just “gift” the games, and do not trade advertising space for products, or underwrite conventions. As our goal is to get the games out and played by your attendees, we prefer to avoid giving games for auctions, door prizes, or for “after con” volunteer gifts.
If you have in your game library copies of FFG games already, let us know what you have - we may have expansions or custom scenarios we can provide to go with this.

Uglavnom za razmisliti.
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Netrunnerovci ujedinite se!

Post Postao/la casedeck »

Još dvoje zainteresiranih ovdje.

Bilo kakav organizirani susret bi bio odličan. Ne mora to biti ni neka velika muka, recimo jedan susret u Prostoru najavimo da se igra Netrunner što više, neka dođu svi koji mogu taj dan, i onda se organiziraju parovi na licu mjesta. Turnir možemo kasnije raditi, sa prijavama, najavom, organiziranjem itd.

Koliko znam prvi data pack bi trebao postati dostupan ovaj tjedan, pa možemo staviti neki mali entry fee za turnir (ovisno o broju prijavljenih, da se skupi dovoljno love) i da nagrada bude taj prvi data pack. Samo ne znam da li je tako nešto dozvoljeno u pravilima udruge / uvjetima najma Prostora / whatever... Ono, novčane transakcije itd.

Dodatno, za eventualni turnir ja bi definitivno više volio da je u efektu single core uvjet tj. ograničenje na sastav decka iz samo jednog core seta.
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Netrunnerovci ujedinite se!

Post Postao/la Vicko »

casedeck je napisao/la:Još dvoje zainteresiranih ovdje.

Bilo kakav organizirani susret bi bio odličan. Ne mora to biti ni neka velika muka, recimo jedan susret u Prostoru najavimo da se igra Netrunner što više, neka dođu svi koji mogu taj dan, i onda se organiziraju parovi na licu mjesta. Turnir možemo kasnije raditi, sa prijavama, najavom, organiziranjem itd.

Koliko znam prvi data pack bi trebao postati dostupan ovaj tjedan, pa možemo staviti neki mali entry fee za turnir (ovisno o broju prijavljenih, da se skupi dovoljno love) i da nagrada bude taj prvi data pack. Samo ne znam da li je tako nešto dozvoljeno u pravilima udruge / uvjetima najma Prostora / whatever... Ono, novčane transakcije itd.

Dodatno, za eventualni turnir ja bi definitivno više volio da je u efektu single core uvjet tj. ograničenje na sastav decka iz samo jednog core seta.
Meni je ova ideja također jako privlačna, iako JOŠ nemam svoj primjerak igre (uskoro bude). Ovo boldano mi zvuči jako dobro. :) Mogli bi uskoro organizirati neki casual friendly turnirčić u igraonici. :)
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 556
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Netrunnerovci ujedinite se!

Post Postao/la frle »

Došli spoileri za nove karte u data packu pa si pogledajte, čine mi se kao jako dobre karte i skoro must have u nekim deckovima.

http://boardgamegeek.com/image/1502041/ ... -netrunner

http://boardgamegeek.com/image/1502040/ ... -netrunner

http://boardgamegeek.com/image/1502039/ ... -netrunner
Odgovori

Natrag na “Android: Netrunner LCG”