OrcQuest

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
juriel
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 02 stu 2011, 11:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

OrcQuest

Post Postao/la juriel »

Ovo izgleda zanimljivo:


Eh, već sam potrošio dosta na Cthulhu-a da li se ikome ovo čini primamnjivo?
Ovi su korisnici zahvalili autoru juriel za post:
Aliensb
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 289
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 337 puta
Kontakt:

Re: OrcQuest

Post Postao/la Aliensb »

Izgleda brutalno i djeluje jako zanimljivo, cijena je isto ok za ovakav tip igre.

Problem je što mi je vec backana Euthia, Deep madness. cthulhu s3-4, plus kupio oko božića massive darknes 2 sav content, trenutno igram journey to middle earth sa zenom, takoder bi ona da odigramo ove godine i prvi kickstarter cthulhua i Bloodbornea board gamea, previše je to co op igara, još kad uzmem u obzir da cu sigurno backati https://chiptheorygames.com/the-elder-scrolls/

Moram ovo preskociti iz istog razloga zbog kojeg sam preskocio i Elden scrolls i heroes 3.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
juriel
slika
juriel
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 02 stu 2011, 11:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: OrcQuest

Post Postao/la juriel »

Aliensb je napisao/la: 17 sij 2023, 08:50 Izgleda brutalno i djeluje jako zanimljivo, cijena je isto ok za ovakav tip igre.

Problem je što mi je vec backana Euthia, Deep madness. cthulhu s3-4, plus kupio oko božića massive darknes 2 sav content, trenutno igram journey to middle earth sa zenom, takoder bi ona da odigramo ove godine i prvi kickstarter cthulhua i Bloodbornea board gamea, previše je to co op igara, još kad uzmem u obzir da cu sigurno backati https://chiptheorygames.com/the-elder-scrolls/

Moram ovo preskociti iz istog razloga zbog kojeg sam preskocio i Elden scrolls i heroes 3.
Slažem se, moja kolekcija od 310+ igara/ekspanzija ne može izdržati više KSa sa obzirom da sve manje i manje igram, a i nedostatak prostora je problem. rekoh sebi još mi htio nabaviti KS Nemesis i to je to...
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”