Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la grof »

Eto, bliži se nedjelja. 15.4.
Ako ima voljnih pomoći pri igranju dovoljno je pojaviti se u 9h ispred Buena Viste, Savska 120 Zagreb (preko puta Vjesnikovog nebodera). Svatko je dobrodošao, neka nas bude što više ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la grof »

Evo, odradili i 1. DDI. Gotovo sigurno ne i zadnji.

Prvo, izuzetno se zahvaljujem svim volonterima i vrlo voljnoj ekipa s našeg portala, bez čije bezgranične pomoći ne bi bilo ovog događaja. VELIKO VAM HVALA! :ljubav

Otvoril sam album sa slikama događaja

Svi suradnici koji su i fotkali, a imaju pristup suradničkom albumuna portalskoj Picasi, slobodno tamo stave svoje fotke s DDI-a pa ću ih preseliti u ovaj album. Jedino vas molim da slike prethodno resizeate na 800x600 pixela.

Uskoro ćemo objaviti galeriju i osvrte na dan i na portalu, samo da malo odspavamo :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
cvjetaca
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 74
Pridružen/a: 22 ruj 2011, 09:31
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la cvjetaca »

bilo je zbilja jako dobro :) svi s kojima sam popričala bili su vrlo ugodno iznenađeni posjećenošću i organizacijom

Go Team!
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la grof »

Da, idemo dalje! :thumbs
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la buraz »

Da, bilo super :-)
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la grof »

Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Angel
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 10 tra 2012, 14:59
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la Angel »

Evo samo kratki osvrt na jučerašnji DDI

Meni je bilo super i sad mi je žao što sam došao tek u 12… :facepalm

Al u svako slučaju probao sam par novih igara al ono što me oduševilo jest ta atmosfera tamo, hrpa ekipe nabrijanih na društvene igre. :twisted:

Stvarno je bilo odlično i da nije organizator oko 18 sati nije tri puta pozivao ljude da završe igre mislim da se sve zajedno moglo komotno odužit još 2-3 sata bez da se izgubi zainteresiranih igrača. sbatine

Od igara koje sam probao naročito mi se svidio „Pathfinder“ koji sam imao priliku probati. Posebno što sam došao s dva frenda okorjela gamera RPG žanra pa smo svi bili u startu nabrijani na borbu, a kad smo završili imam osjećaj da je najbolji dio igre bila interakcija između likova i planiranje strategije.

Btw. Da ne zaboravim svaka pohvala GM-u, curi koja se zvala Zrinka, nisam siguran dali mi se „Pathfinder“ svidio toliko zbog koncepta igre ili zbog dobrog GM-a koji nam je uspio nevjerojatno vjerno dočarati atmosferu i priču. :ljubav

Ono što me zapravo oduševilo i što nisam očekivao unutar igre bio je spontani humor i interakcija okoline. Da vam dočaram što mislim; bila je scena u kojoj nas 4 avanturista nadobudno ulazimo u lokalnu krčmu, unutra dvoje lokalnoh stanovnika sjedi za jednim stolmi nešto jedu te na šankom stoji krčmar i glanca čaše. Po ulasku ja tj. moj lik „Ezren the wizard“ pomalo isfrustriran zbog malo informacija koje imamo o čudnim događanjima u lokalnom mjestu kažem našem fighteru i cleriku „ti si fighter imaš visok itimidation odi obradi malo krčmara a clarik će obradit malo lokalce“. Umjesto da se radnja odigrala kako sam si ja to zamislio u glavi oglasi se GM i kaže da su me gosti krče čuli što sam rekao i brže bolje ostavili hranu i odlučili zbrisat van iz krčme. Ono rofl rofl rofl

Da ne dužim bilo je više takvih neočekivanih, spontano smiješnih situacija što me izrazito ugodno iznenadilo u igri i zbog čega me se ista toliko dojmila. :bravo
Stonehead
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la Stonehead »

I ja sam bil, iako samo nekih sat i pol - dva. Najveći problem je bilo naći mjesto za igru ^^ sve puno.
Najgori su igrači koji bi sjeli, odslušali uvod ili odigrali prva dva kruga i onda zaključili da "žele vidjeti čega još ima" >.<

Van toga sam zadovoljan i definitivno se pojavljujem na sljedećem DDIu!

@Angel: čekaj da počneš čitati pravila za Pathfinder, pa sam birati featove i spellove pa dodatne knjige.... prisjelo bude ti :P (i meni je, nakon par godina... xD)
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la buraz »

Stonehead je napisao/la: Najgori su igrači koji bi sjeli, odslušali uvod ili odigrali prva dva kruga i onda zaključili da "žele vidjeti čega još ima" >.<
da?
Za mojim stolom nije bilo takvih .. valjda zato kaj imam dva metra sopak sbatine
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1181 put
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Dan društvenih igara 15.4. Zagreb

Post Postao/la mado »

Stonehead je napisao/la:Najgori su igrači koji bi sjeli, odslušali uvod ili odigrali prva dva kruga i onda zaključili da "žele vidjeti čega još ima" >.<
Jao to sam i ja doživio, a i gore. Da je cura nakon pola igre odlučila odustati. Mislim da je fer barem završiti igru do kraja zbog ostalih igrača kao i zbog demonstratora koji se trudi što bolje objasniti pravila igre i zagrijati igrače za nju.
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”