Forumski Secret Santa 2022 - sretno završeno

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3582 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la sadistiko »

Stigo i moj lokalni Santa. Posebno me veseli Meadow koji se nadam da će se svidjeti ženi, a možda i puncu.
Hvala Santa!

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 7):
madodadotanelornsmurfORnotAntomonsim4Shich
slika
Avatar
BJ_Speedy
Reactions:
Postovi: 38
Pridružen/a: 14 vel 2017, 10:02
Ima zahvala: 210 puta
 pohvaljen: 72 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la BJ_Speedy »

Ja kasnim oko tjedan dana s objavom.
Meni je poklon dostavljen prošli petak i uručen osobno od Secret Sante, na moje osobno iznenađenje! :)
Očito me prijatelj iz grupe za igranje izvukao, barem se nadam da je to on :)

slika

Cijela obitelj super sretna jer je svatko dobio ciljano nešto što si je žalio, žena Sagradu, kćerka Ubongo Junior, a ja ekspanziju Agora za 7 Wonders: Duel.
Hvala ti Santa, ajme kako ću te zatrpati igrama sljedeće godine ako te izvučem :lol:

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru BJ_Speedy za post (ukupno 5):
madodadotanelornValsimsadistiko
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1258
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3377 puta
 pohvaljen: 2003 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la dado »

WTF! :sokiran

slika

Opet najbolji Santa ikad. :thumbs
Stvarno ne znam čime sam ovo zaslužio.

GAH i District Noir su mi u vrhu wishliste, Flow of History i Paris mi nisu bile na listi ali sam već nekoliko puta gledao da uzmem ali uvijek je nešto drugo uskočilo, a War Chest moram priznati da nisam baš pratio o čemu se radi ali evo sad kad sam malo vidio siguran sam da će biti pun pogodak.

Djedice hvala ti od srca. :ljubav
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 12):
AntomonShichhrky000frastarcpriroda15madoKillatanelornValsimMinsc1610 i još 2 korisnika
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la mado »

dado je napisao/la: 23 pro 2022, 15:49 WTF! :sokiran

slika

Opet najbolji Santa ikad. :thumbs
Stvarno ne znam čime sam ovo zaslužio.

GAH i District Noir su mi u vrhu wishliste, Flow of History i Paris mi nisu bile na listi ali sam već nekoliko puta gledao da uzmem ali uvijek je nešto drugo uskočilo, a War Chest moram priznati da nisam baš pratio o čemu se radi ali evo sad kad sam malo vidio siguran sam da će biti pun pogodak.

Djedice hvala ti od srca. :ljubav
A ti si znači dobio djedicu koji je dobio eurojackpot :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
dado
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la Killa »

dado je napisao/la: 23 pro 2022, 15:49 WTF! :sokiran
Opet najbolji Santa ikad. :thumbs
Stvarno ne znam čime sam ovo zaslužio.

GAH i District Noir su mi u vrhu wishliste, Flow of History i Paris mi nisu bile na listi ali sam već nekoliko puta gledao da uzmem ali uvijek je nešto drugo uskočilo, a War Chest moram priznati da nisam baš pratio o čemu se radi ali evo sad kad sam malo vidio siguran sam da će biti pun pogodak.

Djedice hvala ti od srca. :ljubav
Preseravanje
Ovi su korisnici zahvalili autoru Killa za post:
Deni
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 881
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 987 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la Mago de Umago »

Da sam znao da i Elon Musk sudjeluje u secret santi prijavio bi se i ja...
slika
mato186
Reactions:
Postovi: 1
Pridružen/a: 11 stu 2021, 18:06
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 19 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la mato186 »

Evo i poklon od mog Sante se našao ispod božićnog drvca. Marvel Champions mi je bio velika želja i jedva čekam zaigrati. Samo se bojim kad krenem s kupovinom ekspanzija. :lol:

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru mato186 za post (ukupno 5):
dadomadotanelornValsimsadistiko
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la wm_lsmm »

---spoiler: Svi vi koji ste napisali najbolji santa ikad u krivu ste. Moj je najbolji.---


Stigao je i moj. Malo je reći da sam ostala bez riječi. szbunjen

Definitivno sam odlučila sljedeće godine ne sudjelovati na BGG SS, nego samo na forumskom. Djedica je i prošle i ove godine pogodio u sridu, očito me čita kao knjigu. Tako da ponovo hvala prošlogodišnjem djedici. :ljubav

A hvala i ovogodišnjem na ovome.

*drumroll* :sokiran :sokiran :sokiran

slika

Ja bi voljela reći nešto pametno, al kako da smislim išta pametno kad samo želim punchati i krenuti igrati? Ne samo da sam dobila igru nego i dosta sati zabave bojanjem minija.

BGG Santa je bio bok,evo stiže ti poklon. Forumski je bio skroz angažiran, namučio me zadacima i zagonetkama koje su bile kreativne i zabavne i iz sveg srca mu se zahvaljujem jer je cijelo iskustvo bilo over the top. Cthulhu je samo šlag na torti.

Ja se idem igrat, a svima vama želim sretan Božić, puno igri pod borom i puno sati igranja u ovoj i sljedećoj godini.

I još jednom VELIKO HVALA i prošlogodišnjem i ovogodišnjem djedici, ako vas poznajem ne znam čime sam to zaslužila, a ako ne tek onda ne razumijem čime. :ljubav
Ovi su korisnici zahvalili autoru wm_lsmm za post (ukupno 8):
madodadorealukatanelornShichBJ_SpeedyValsimsadistiko
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la mado »

mato186 je napisao/la: 24 pro 2022, 14:45 Evo i poklon od mog Sante se našao ispod božićnog drvca. Marvel Champions mi je bio velika želja i jedva čekam zaigrati. Samo se bojim kad krenem s kupovinom ekspanzija. :lol:
I ja sam to dobio. Da nemamo istog Santu? szbunjen

Mago de Umago je napisao/la: 23 pro 2022, 18:21 Da sam znao da i Elon Musk sudjeluje u secret santi prijavio bi se i ja...
A da @dado možda nije imao Elona za Santu nego dotičnog vlasnika trgovine modernih društvenih igara koji se rješavao hrpe igara kojima je istekao rok trajanja? szbunjen
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2360 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2022 - slanje poklona

Post Postao/la Valsim »

Moram reći kako sam ostao poprilično ugodno iznenađen količinom pozitivnih iskustava i brojem odličnih Secret Santa unutar ove domaće inačice. Pogotovo u odnosu na onu preko BGGa.

Zapravo sve skupa djeluje malo predobro da bi bilo istinito. I tako sam si dao dao truda da malo pobliže istražim čitavu situaciju. Konačni tragovi do kojih sam došao su naprosto šokantni. Svi ste imali tako odlična iskustva, jer ste svi komunicirali s jednim jedinim djedicom, a od kojeg ste i dobili poklone :o . Možete li pogoditi tko bi to mogao biti? Pa ne gledajte dalje od samog otvarača ove teme @mado .

Riječ je o osobi opasnih namjera. Razmislite malo. Bogati plantažer jabuka koji nesebično organizira ovako hvalevrijedan projekt? Malo sutra. Iza svega stoji beskrupulozni projekt kako sabotirati i uništiti BGG Secret Santu. To postiže tako što apsolutno svi prijavljeni na njegovom Santi imaju najbolje moguće iskustvo, i naravno najbolje poklone. Biste li željeli više ikad sudjelovati na BGG Secret Santi? A sad si postavite pitanje biste li i iduće godine sudjelovali na domaćem?

Stjecanjem monopola (jer ipak mu je najdraža igra originalni Monopoly), pokušava preuzeti cijeli projekt od BGGa, a Hrvatska mu je upravo prva pokusna zemlja.

Jedanput kada uspije u svojem naumu i stekne dovoljno moći i popularnosti, krenuti će u rušenje demokratski izabranih vlada i postavljanja vlastitih marioneta. Ubrzo nakon toga će krenuti zabrane njemu nepoćudnih igara, a jednako brzo i do paljenja onih koje mrzi. Ne sluti na dobro, no srećom cijela zavjera je razotkrivena u pravom trenutku.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 2):
madoShich
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”