Edvinus

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
edvinus
Reactions:
Postovi: 77
Pridružen/a: 13 ruj 2022, 23:53
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 233 puta
 pohvaljen: 160 puta
Kontakt:

Edvinus

Post Postao/la edvinus »

Evo da se malo predstavim, ja sam Edo iz Zagreba. Ljubitelj sam SF-a, fantasyja i stripova još od malih nogu, a studiranje na FER-u mi je dodatno zagarantiralo geek iskaznicu. sopak

Za društvene igre sam se ozbiljnije zainteresirao tek prije nekoliko godina. Prijatelji su me upoznali s Catanom i Small Worldom, a ja sam zagrizao tvrdo i žestoko. Na kraju sam ja postao onaj u društvu koji nabavlja nova igre i tumači svima njihova pravila, a počeo sam organizirati i board game večeri u firmi u kojoj radim.

Da, obožavam pravila, dajte mi što više pravila. Od svega najviše volim čitati rulebookove. Što duži to bolji. Bio sam u sedmom nebu kad sam vidio da rulebook za King's Dillemu ima 50-ak stranica... :hepihepi

Omiljene igre su mi Hansa Teutonica, Condotierre i Terraforming Mars (primijetite, sve imaju take that element! :twisted: ). Uglavnom sam euro tip.

U posljednje vrijeme sam se počeo baviti i razvojem igara (dakle, totalno prolupao...). Napravio sam nekoliko varijanti postojećih igara i dvije vlastite igre sa standardnim špilom za bridž/poker. Vidjet ćemo hoće li biti još štogod...
Ovi su korisnici zahvalili autoru edvinus za post (ukupno 16):
dadoPapaverValsimmadoVorkosigangrofMirekCropriroda15sadistikorealuka i još 6 korisnika
slika
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 156
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 398 puta
 pohvaljen: 181 put

Re: Edvinus

Post Postao/la Zorzy »

Dobrodošao. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Zorzy za post:
edvinus
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3126
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2364 puta
Kontakt:

Re: Edvinus

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao :) .

Kad češ biti spreman nadam se da ćeš donijeti igru na kojoj radiš i u naš Meeples Corner na isprobavanje.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
edvinus
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
juri006
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 13 lip 2017, 21:39
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 579 puta

Re: Edvinus

Post Postao/la juri006 »

:welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru juri006 za post:
edvinus
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Edvinus

Post Postao/la mado »

edvinus je napisao/la: 02 stu 2022, 19:29 ...
Da, obožavam pravila, dajte mi što više pravila. Od svega najviše volim čitati rulebookove. Što duži to bolji. Bio sam u sedmom nebu kad sam vidio da rulebook za King's Dillemu ima 50-ak stranica... :hepihepi
...
Izvoli pročitati pravila First Martians pa me nauči. A možeš i Star Trek Frontiers od mislim 2x 40 stranica :facepalm

Al dobro došao :welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
edvinus
Avatar
edvinus
Reactions:
Postovi: 77
Pridružen/a: 13 ruj 2022, 23:53
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 233 puta
 pohvaljen: 160 puta
Kontakt:

Re: Edvinus

Post Postao/la edvinus »

Valsim je napisao/la: 02 stu 2022, 20:08 Kad češ biti spreman nadam se da ćeš donijeti igru na kojoj radiš i u naš Meeples Corner na isprobavanje.
Svakako, hvala na pozivu! 🙂
slika
Avatar
edvinus
Reactions:
Postovi: 77
Pridružen/a: 13 ruj 2022, 23:53
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 233 puta
 pohvaljen: 160 puta
Kontakt:

Re: Edvinus

Post Postao/la edvinus »

mado je napisao/la: 02 stu 2022, 20:13 Izvoli pročitati pravila First Martians pa me nauči. A možeš i Star Trek Frontiers od mislim 2x 40 stranica :facepalm
Deal! 🍻
slika
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 482 puta
Kontakt:

Re: Edvinus

Post Postao/la MirekCro »

:welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru MirekCro za post:
edvinus
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Edvinus

Post Postao/la sadistiko »

Ja isto imam igru First Marsians, a posto smo se upoznali u Siraču, valjda imam neki bonus u redu čekanja ;-)
I obećavam da ću kad te budem ja učio neku igru koju ja već znam, neće više biti kao na DDI-u :-)
Inače to ne radim, da idemo nepripremljeni igrati novu igru, ali bila je takva situacija.
:welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
edvinus
slika
Avatar
edvinus
Reactions:
Postovi: 77
Pridružen/a: 13 ruj 2022, 23:53
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 233 puta
 pohvaljen: 160 puta
Kontakt:

Re: Edvinus

Post Postao/la edvinus »

sadistiko je napisao/la: 02 stu 2022, 22:44 Ja isto imam igru First Marsians, a posto smo se upoznali u Siraču, valjda imam neki bonus u redu čekanja ;-)
I obećavam da ću kad te budem ja učio neku igru koju ja već znam, neće više biti kao na DDI-u :-)
Inače to ne radim, da idemo nepripremljeni igrati novu igru, ali bila je takva situacija.
:welcome:
Bok @sadistiko!

Nema problema, svakako možemo odigrati te prve Marsovce kad se sljedeći put vidimo. Nisam dosad čuo za tu igru, moram priznati, ali prihvaćam izazov da je pokušam savladati.

Drago mi je da smo igrali Woodcraft, stvarno mi se svidjela igra, ali dobro je da se nitko nije porezao ili ulijepio ljepilom jer nismo prošli propisanu edukaciju. Zaštita na radu bi trebala ipak biti prije svega! :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru edvinus za post:
sadistiko
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”