Heroes of Might and Magic

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 420 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Heroes of Might and Magic

Post Postao/la smurfORnot »

kovacu je napisao/la: 15 stu 2022, 21:15 Za tih 75+ eura mos kupit jedno 30+ primjeraka digitalne verzije ove igre i poklonit ljudima s kojim bi to igrao. Doslovno igra bude 2eura kad su snizenja.
Mislim ako tako gledaš, ima dobar dio digitalnih verzija igara...još bolje uzmeš TTS i imaš masu igara za tipa 10€ kad je na popustu, doslovce te cijena svake igre košta u centima.
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
Aliensb
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic

Post Postao/la kovacu »

smurfORnot je napisao/la: 16 stu 2022, 08:37
kovacu je napisao/la: 15 stu 2022, 21:15 Za tih 75+ eura mos kupit jedno 30+ primjeraka digitalne verzije ove igre i poklonit ljudima s kojim bi to igrao. Doslovno igra bude 2eura kad su snizenja.
Mislim ako tako gledaš, ima dobar dio digitalnih verzija igara...još bolje uzmeš TTS i imaš masu igara za tipa 10€ kad je na popustu, doslovce te cijena svake igre košta u centima.
Ja sam ovo napomenio samo iz razloga sto je board game baziran na PC igri (koju danas za bagatelu mozes uzet) i za dosta veliku cijenu daje samo dio sadrzaja ove fenomenalne igre. Tko zna koliko ce biti dobar board game. Vec sam vidio neke komentare ljudi koji su ga probali na essenu i rekli da su se razocarali.
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic

Post Postao/la Aliensb »

kovacu je napisao/la: 16 stu 2022, 11:10
smurfORnot je napisao/la: 16 stu 2022, 08:37
kovacu je napisao/la: 15 stu 2022, 21:15 Za tih 75+ eura mos kupit jedno 30+ primjeraka digitalne verzije ove igre i poklonit ljudima s kojim bi to igrao. Doslovno igra bude 2eura kad su snizenja.
Mislim ako tako gledaš, ima dobar dio digitalnih verzija igara...još bolje uzmeš TTS i imaš masu igara za tipa 10€ kad je na popustu, doslovce te cijena svake igre košta u centima.
Ja sam ovo napomenio samo iz razloga sto je board game baziran na PC igri (koju danas za bagatelu mozes uzet) i za dosta veliku cijenu daje samo dio sadrzaja ove fenomenalne igre. Tko zna koliko ce biti dobar board game. Vec sam vidio neke komentare ljudi koji su ga probali na essenu i rekli da su se razocarali.
U svakom slucaju je glup gledati na taj nacin, ja sam tipa za Bloodborne board game kickstarter pledge dao oko 1500 kn, s tim da hrpu exp nemam i jedno je od najbolje investiranih novaca koje sam dao, takoder je bazirano na video igri koju sad mozes dobiti kad je na akciji za nikakve novce.
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic

Post Postao/la kovacu »

Nije glupo gledat jer homm3 pc igra je doslovno digitalizirani turn based (napredniji) board game, dok je tvoj Bloodborne totalno drugaciji tip pc igre. Usporedba te dvije igre i njihovih board game adaptacija nemaju veze jedno sa drugim.

Masis poantu na sto ja sugeriram.
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Heroes of Might and Magic

Post Postao/la Aliensb »

kovacu je napisao/la: 16 stu 2022, 18:04 Nije glupo gledat jer homm3 pc igra je doslovno digitalizirani turn based (napredniji) board game, dok je tvoj Bloodborne totalno drugaciji tip pc igre. Usporedba te dvije igre i njihovih board game adaptacija nemaju veze jedno sa drugim.

Masis poantu na sto ja sugeriram.
Mislim da ne, čak mislim da su duh igre više pogodili u Bloodborneu, a mozda je razlog sto od HoMM ocekujem vise zbog nebrojeno puno provedenih sati u njoj.

Moja poanta je ta da ima hrpa ljudi kao ja kojima video igre vise ne prestavljaju zadovoljstvo, bas sam kupio taj complete edition jer sam vidio najavu za boardgame, u drugoj misiji mi poginuo sekundarni heroj i failao misiju, a nije mi se dalo ponoviti od zadnjeg autosavea i nec ju upaliti sigurno opet godinama.

Ali da ti predocim iz druge perspektive imaš trenutno na kickstarteru slay the spire, doslovno preslikana video igra, karte iste, protivnici isti, nema ni najmanje razlike od video igre, pogledao sam gameplay i zaljubio se, da me ne kosta preko 170 eura base game sa vatom i shipingom uzeo bi bez problema (nadam se retail verziji za nekih 700 kn, ma i 900 bi bilo ok), video igru da je besplatna bez obzira sto je ista ne pada mi na pamet igrati.

Heroji su 190 eura kickstarter sa 4 expanzije, sa puno vecom kolicinom komponenata, po meni je to najpovoljniji kickstarter ovog tipa na koji sam susreo, moj problem je sto nije boardgame preesenen u boardgame, za hrpu toga nisam siguran, combat izgleda retardirano i skoro bez taktike, i smrdi mi na jos hrpu mjesta, ne znam kako solo mode funkcionira koji mi je najbitniji... Morat cu sve to jos malo istraziti bolje i nadam se da sto se dublje se bude ulazilo u kampanju da ce biti sve vise informacija.

Uzmimo u obzir da sam Euthiu backao za 3500,00 kuna cisto iz nostalgije prema herojima i odusevljenosti gameplayom nakon sto sam ga pogledao, mislim da puno govori o mojoj ludosti kad mi se nesto svidi. :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
juriel
slika
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”