Još jedan Can't Stop

Podforum namijenjen DIY (Do It Yourself) i PNP (Print & Play) igrama, odnosno igrama koje sami slobodno preuzmete i napravite.

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Svaku igru koju opisujete postavljajte kao posebnu temu. Preporuka je da prvi članak sadrži poveznicu od kuda su materijali za igru preuzeti, opis igre, te opis izrade igre.
Odgovori
Avatar
edvinus
Reactions:
Postovi: 75
Pridružen/a: 13 ruj 2022, 23:53
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 230 puta
 pohvaljen: 154 puta
Kontakt:

Još jedan Can't Stop

Post Postao/la edvinus »

Odlučio sam napraviti igru kao poklon za prijatelja koji voli drvene igre i voli lakše igre. Izbor je pao na Can't Stop.

Najprije sam htio sam napraviti drvenu kutiju za igru, ali nisam baš uspio pronaći odgovarajući materijal po našim drvnim centrima pa sam umjesto toga uzeo gotovu kutiju od neke dječje edukativne igre.

Drvene tokene sam naručio online, a ploču sam (nakon neuspješnog pokušaja s akrilnih bojama) napravio pomoću okruglih naljepnica koje sam obojao alkoholnim flomasterima.

Kako je "insert" imao praznih mjesta, uzeo sam tokene za 6 igrača, iako igra originalno podržava samo 4. (Dodao sam prilagodbu pravila da je sa 6 igrača dovoljno osvojiti dva stupca za pobjedu. Sid Sackson se vjerojatno okreće u grobu.)

Unutrašnjost kutije sam obložio filcom da dobijem "integrirani dicebox". ;)

Na kraju je igra ispala skuplja od prosječnog eura srednje težine. :lol: To mi je lekcija za ubuduće.



Ovi su korisnici zahvalili autoru edvinus za post (ukupno 9):
SatarashkovacuMago de UmagodadoPapaverit's mejuri006tanelornValsim
slika
Odgovori

Natrag na “"Uradi sam" i "Ispiši i igraj" igre”