Reputacije i moderiranje oglasnika

Forum za sve rasprave vezane uz oglase
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la DarkDefender »

Ja sam dosta toga kupio na forumu i mislim da sam samo 1 ili 2 puta ostavio reputaciju - jednostavno zaboravim na to, a stvarno su vecinom bila dobra iskustva i igre u odlicnom stanju. Tako da se i meni svidja prijedlog od @Killa. Pogotovo mi se svidja sto obe strane imaju priliku napisati svoju stranu. Mogao bi biti neki podforum slicaj onom za predstavljanje pa da se jednako mogu ostavljati i pozitivni i negativni komentari.

Sto se tice moderiranja, mogu ja to preuzeti (bar za sad :)), ja ionako volim kad se ljudi svadjaju. :D Zapravo volim rasprave, ali ljudi uvijek misle da se zelim svadjati s njima (pogotovo kad je u pisanom obliku). :)

Ne bi stavio oglasavanje samo za clanove jer, iako vecina ljudi dojde samo pogledati oglase, dio tih ljudi nakon toga pocme sudjelovati i u ostalim stvarima, kao ja npr. U pocetku sam samo lurkao oglase pa sam poceo pisati po ostalim temama, na kraju sam se i uclanio u udrugu bez da sam se ijednom dosao igrati u MC (to jos moram ispraviti). :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
grof
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la kovacu »

Pa ak kupite od nekog sa foruma preko oglasnika, kad se vratite doma sa igrom odete na forum i stavite iskustvo ko sto je sad bilo.
Ak se niste prije mogli sjetit tog, kak cete se onda sjetit da u temu postate, bit ce isti problem.
Jedino ak vam je veci "gust" i osjecaj zadovoljstva pohvalit se javno unutar teme kak ste od nekog kupili igru, neg da to bude skriveno iza nekog thumbs up buttona.

Nekoliko vas je napomenilo da zaboravi stavit review, sto ocigledno nije problem do sustava nego to sto zaboravite il vam se neda ostavit.
Ostavite ovak kak je i nemojte nista mijenjat.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8435
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la grof »

@kovacu pa ne mijenjam ja zato da bih mijenjao, nego da izbjegnem više to uznemiravanje od strane nezadovoljnika.
Meni se s time više ne da natezati i želim to onemogućiti.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la DarkDefender »

kovacu je napisao/la: 17 ruj 2022, 14:38 Pa ak kupite od nekog sa foruma preko oglasnika, kad se vratite doma sa igrom odete na forum i stavite iskustvo ko sto je sad bilo.
Ak se niste prije mogli sjetit tog, kak cete se onda sjetit da u temu postate, bit ce isti problem.
Jedino ak vam je veci "gust" i osjecaj zadovoljstva pohvalit se javno unutar teme kak ste od nekog kupili igru, neg da to bude skriveno iza nekog thumbs up buttona.

Nekoliko vas je napomenilo da zaboravi stavit review, sto ocigledno nije problem do sustava nego to sto zaboravite il vam se neda ostavit.
Ostavite ovak kak je i nemojte nista mijenjat.
Razlika je sto, kad zaboeavim staviti thimbs up sam zaboravio i gotovo. Kad netko stavi thumbs down, ne dobijem nottification niti mogu komentirati. A ako zaboravim ostaviti komentar, lakse se mogu naknadno sjetiti podijeliti svoje iskustvo (kad netko drugi komentira).

Plus ovo sto @grof kaze. Ljudi se onda mogu prepucavati medjusobno na ocigled svih, a ne preko njega privatnim porukama.
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
grof
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la sadistiko »

ako otvorite dio za to "peglanje" nesuglasica imat ćemo slučaj kao prije dosta godina od kad su ugašeni komentari u prodajnom dijelu foruma. Mislim da će samo biti paljbe pa će onda opet trebati brisati postove i onda si si napravio još više posla. Osobno ne vidim nikakvo povoljno rješenje za ovaj problem.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 3):
miljenkomargejuri006
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la dendarii42 »

Pitanje je i preglednosti odvojenog reputacijskog threada. Količina informacija će biti kaotična, osim ako svaki prodavač kojeg se komentira ima svoju temu.
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8435
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la grof »

sadistiko je napisao/la:ako otvorite dio za to "peglanje" nesuglasica imat ćemo slučaj kao prije dosta godina od kad su ugašeni komentari u prodajnom dijelu foruma. Mislim da će samo biti paljbe pa će onda opet trebati brisati postove i onda si si napravio još više posla. Osobno ne vidim nikakvo povoljno rješenje za ovaj problem.
Divno. A ti se Grofe zaje*avaj s tuđim frustracijama. Ne bu išlo. ;)
Za sada sve i dalje ide k tome da ugasim reputacije i kvit.

Poslano sa mog STK-LX1 koristeći Tapatalk

Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la sadistiko »

što se mene tiče gasi :-)
koliko vidim većina ih niti koristi kad ide nešto kupovati ili ih uopće ni ne gledaju
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
grof
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la Valsim »

Postoji i još jedan način. Ostavimo sve kako je, a mailovi žalopojki neka se proslijede na mene, gdje će biti uredno pregledani, obrađeni i proslijeđeni u smeće.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 3):
grofpriroda15tanelorn
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8435
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Reputacije i moderiranje oglasnika

Post Postao/la grof »

Valsim je napisao/la:Postoji i još jedan način. Ostavimo sve kako je, a mailovi žalopojki neka se proslijede na mene, gdje će biti uredno pregledani, obrađeni i proslijeđeni u smeće.
Može. Sutra ti se javim. Pa te dignem na admina. Počni proučavati administraciju phpBB-a :)

Poslano sa mog STK-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Valsim
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”