Rings of Power

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Rings of Power

Post Postao/la mado »

Znam da ima puno LoTR fanova ovdje, jel pogledao tko prve 2 epizode nove Amazonove serije? Dojmovi? szbunjen

https://m.imdb.com/title/tt7631058/
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la kovacu »

Ne zelim se niti upustat u ove "nove" GoT i Lotr.
Kontam da mi mogu samo potrosit vrijeme i upropastit vec ispricanu pricu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
Chupka
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la kockica »

Nemam prilike pogledati lotr ali svakako ću zmajeve uskoro.
Avatar
neoch
Reactions:
Postovi: 86
Pridružen/a: 12 stu 2017, 16:28
Lokacija: Delnice
Ima zahvala: 107 puta
 pohvaljen: 144 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la neoch »

Pogledo jučer prvu epizodu. Nisam znao puno o radnji ni vremenu gdje je radnja smještena te sam se samo prepustio. Da ne otkrivam puno, meni je serija obećavajuća i nakon prve epizode jedva čekam pogledat drugu. Radnja mi je zanimljiva, likovi raznovrsni, prizori krajolika i akcije su mi dojmljivi, ali isto tako ne uspoređujte ovu seriju previše sa filmovima, jer to su različiti pristupi. Uglavnom, moja preporuka :kava
Ovi su korisnici zahvalili autoru neoch za post (ukupno 3):
Papaverkockicagrof
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la dendarii42 »

Nisam gledao osobno, ali mogu prenijeti dojmove frendova čije mišljenje cijenim.
Dvojica koji su umjereni fanovi LOTR-a kažu da im je dobra. Ima nekih mana u osrednjim glumcima i bedastom dijalogu, ali sveukupno im se sviđa.
S druge strane frend koji obožava mitologiju ne želi gledat (ali ipak opsesivno prati sve vezano uz seriju) opisuje to kao fanfiction jer su puno toga iz Silmarilliona zanemarili i napravili po svom.
Plus ova prva dvojica kažu da ne forsaju woke spiku.
Ja svakako namjeravam pogledat za sebe pa se onda opet nadovežem.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post (ukupno 2):
Chupkakockica
slika
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 156
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 398 puta
 pohvaljen: 181 put

Re: Rings of Power

Post Postao/la Zorzy »

Ja bih pao pod ovu kategoriju koja odbija pogledati seriju. Koliko sam pročitao online i vidio iz youtube breakdowna ovo skoro da nema veze s knjigama. Buffalo Bill meme s tuđom kožom. Al to donekle i kužim budući da su bili ograničeni što i kako smiju ekranizirati. I skidam kapu Christopheru što je bio toliko tvrdoglav do kraja. I srednji prst Amazonu što su dunkali na njega i starog mu s datumom izlaska serije. DIjalozi su strava, al to isto kužim, budući da dvojac iza serije nema apsolutno nikakvog iskustva. Likovi nisu likovi koji su u knjigama, tu su imenom i pojavom, karakterom i ponašanjem su nešto deseto. Čak i izgledom odudaraju od opisa. Galadriel je pak jaka ko lokomotiva, brža od metka. Još kad otkrije da ima određene moći. Woooo! Vlastitim rukama će pridavit Saurona. Move over armies of dwarves, elves and men, you're not Jean d'Arc enough for the job. Još kad sam pročitao da je išla preplivati Sundering Sea došlo mi je da se režem. Legolas u Jacksonovoj trilogiji mi je bio previše, ova ga daleko nadmašuje. Mislim da bi gledanje serije bilo pogubno za mene.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Zorzy za post:
juri006
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 420 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Rings of Power

Post Postao/la smurfORnot »

Zorzy je napisao/la: 07 ruj 2022, 11:28 . Galadriel je pak jaka ko lokomotiva, brža od metka. Još kad otkrije da ima određene moći. Woooo! Vlastitim rukama će pridavit Saurona. Move over armies of dwarves, elves and men, you're not Jean d'Arc enough for the job. Još kad sam pročitao da je išla preplivati Sundering Sea došlo mi je da se režem. Legolas u Jacksonovoj trilogiji mi je bio previše, ova ga daleko nadmašuje. Mislim da bi gledanje serije bilo pogubno za mene.
Hahahah, pazi da te ne cuju neki predstavnici woke i cega sve ne, ispast ce mrzitelj emancipiranih i snažnih žena rofl rofl rofl
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 156
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 398 puta
 pohvaljen: 181 put

Re: Rings of Power

Post Postao/la Zorzy »

:D

Ma mogu bit i emancipirane i snažne, nemam ništa protiv Furiosa ili Ripley likova, dapače. No od daleko interesantnijeg lika iz knjiga kojeg volim napravili su jednu u ovo doba već klasičnu Mary Sue.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 420 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Rings of Power

Post Postao/la smurfORnot »

Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
mado
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la Gordan »

kovacu je napisao/la: 05 ruj 2022, 23:25 Ne zelim se niti upustat u ove "nove" GoT i Lotr.
Kontam da mi mogu samo potrosit vrijeme i upropastit vec ispricanu pricu.
al se GoT može dodatno upropastit? (pitam za prijatelja...)
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”