Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 282
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 222 puta
 pohvaljen: 333 puta
Kontakt:

Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la Aliensb »

grof je napisao/la: 25 kol 2022, 11:48
dendarii42 je napisao/la: 25 kol 2022, 11:31 Tražim ideje za worker placement igru za nabavu. Da je odgovarajuća za učenike osnovne škole i poželjno jezično neovisna.
Bum ti prodal svoju kad jednog dana izađe (iduće godine, ako bude sve po planu). ;) Baš je light worker placement s kockicama i jezično neovisna.
https://bonvoyagegame.com/

Vidim da se radi u igri o Hrvatskoj, nemoj zaboraviti slavoniju, nas se uvijek nekako preskoci i izostavi :D
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Društvene igre kao izvannastavna aktivnost

Post Postao/la grof »

Aliensb je napisao/la: 25 kol 2022, 12:24
grof je napisao/la: 25 kol 2022, 11:48
dendarii42 je napisao/la: 25 kol 2022, 11:31 Tražim ideje za worker placement igru za nabavu. Da je odgovarajuća za učenike osnovne škole i poželjno jezično neovisna.
Bum ti prodal svoju kad jednog dana izađe (iduće godine, ako bude sve po planu). ;) Baš je light worker placement s kockicama i jezično neovisna.
https://bonvoyagegame.com/

Vidim da se radi u igri o Hrvatskoj, nemoj zaboraviti slavoniju, nas se uvijek nekako preskoci i izostavi :D
A ne kod mene! Slavonija je posebna boja u kartama. Bez brige ide cijela HR ;) Za Slavoniju sam našao jednu divnu fotografkinju koja nam je ustupila fotke za skromni iznos. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Aliensb
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 282
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 222 puta
 pohvaljen: 333 puta
Kontakt:

Re: Društvene igre kao izvannastavna aktivnost

Post Postao/la Aliensb »

grof je napisao/la: 25 kol 2022, 12:41
Aliensb je napisao/la: 25 kol 2022, 12:24
grof je napisao/la: 25 kol 2022, 11:48

Bum ti prodal svoju kad jednog dana izađe (iduće godine, ako bude sve po planu). ;) Baš je light worker placement s kockicama i jezično neovisna.
https://bonvoyagegame.com/

Vidim da se radi u igri o Hrvatskoj, nemoj zaboraviti slavoniju, nas se uvijek nekako preskoci i izostavi :D
A ne kod mene! Slavonija je posebna boja u kartama. Bez brige ide cijela HR ;) Za Slavoniju sam našao jednu divnu fotografkinju koja nam je ustupila fotke za skromni iznos. :)

Onda svakako nabavljam igru kad izađe da vas podržim, koja je šansa da je Brodska tvđava jedno od mjesta?

slika
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Društvene igre kao izvannastavna aktivnost

Post Postao/la grof »

@Aliensb Nismo imali njenu fotku pod legalno.
ali, ako imaš još koju dobru legalnu fotku Brodske tvrđave, rado je zamijenim za Vučedol (jer Vučedol još trebam provjeriti legalnost) a i jedno i drugo mi je dobro za povijesnu atrakciju koju ova karta ima na sebi.

Ako je ovo tvoja fotka i želiš biti u igri, samo mi pošalji ime i prezime da te stavim na kartu i potvrdu da smijemo fotku koristiti za potrebe izdavanja igre.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la grof »

Evo, prebacio sam postove u novu temu o igri Bon Voyage https://bonvoyagegame.com/

Igra je još u izradi i peglanju dizajna. Trebala bi biti vani negdje iduće godine.

Uglavnom, trebati će nam još autorskih fotografija iz Hrvatske, pa ću u nekom trenutku tu staviti konkretne potrebe za lokacijama kako bi onaj tko želi da mu se fotka nađe u igri mogao i poslati nešto (uz obavezan spomen na karti i pravilima)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 3):
dendarii42dadoblacx
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 282
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 222 puta
 pohvaljen: 333 puta
Kontakt:

Re: Društvene igre kao izvannastavna aktivnost

Post Postao/la Aliensb »

grof je napisao/la: 25 kol 2022, 13:13 @Aliensb Nismo imali njenu fotku pod legalno.
ali, ako imaš još koju dobru legalnu fotku Brodske tvrđave, rado je zamijenim za Vučedol (jer Vučedol još trebam provjeriti legalnost) a i jedno i drugo mi je dobro za povijesnu atrakciju koju ova karta ima na sebi.

Ako je ovo tvoja fotka i želiš biti u igri, samo mi pošalji ime i prezime da te stavim na kartu i potvrdu da smijemo fotku koristiti za potrebe izdavanja igre.

Nije moja slika, ja imam slika ali koje nisu iz zraka, brdska puni efekt dobiva bas slikano iz zraka, kontaktirao sam par ljudi koji rade u muzejima, tv, portali pa cu probati dobiti neku zadovoljavajucu sliku s potvrdom da se moze koristiti za tvoju igru
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
grof
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Društvene igre kao izvannastavna aktivnost

Post Postao/la grof »

Aliensb je napisao/la: 25 kol 2022, 16:20
Nije moja slika, ja imam slika ali koje nisu iz zraka, brdska puni efekt dobiva bas slikano iz zraka, kontaktirao sam par ljudi koji rade u muzejima, tv, portali pa cu probati dobiti neku zadovoljavajucu sliku s potvrdom da se moze koristiti za tvoju igru
Može, vidi ako se štogod može dobiti uz autorizaciju objave. MOramo biti jako oprezni da ne stavimo u igru neke fotke bez odobrenja.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Mimi
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 10 pro 2016, 21:38
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 39 puta

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la Mimi »

Ako želiš ubaciti divno Plešivičko vinogradsko gorje i Žumberak imam slikica koje ti mogu ustupiti :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mimi za post:
grof
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la grof »

Mimi je napisao/la: 26 kol 2022, 15:18 Ako želiš ubaciti divno Plešivičko vinogradsko gorje i Žumberak imam slikica koje ti mogu ustupiti :)
Hvala, imam te u vidu. Budem stavio ovih dana popis lokacija koje nam još trebaju. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 282
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 222 puta
 pohvaljen: 333 puta
Kontakt:

Re: Društvene igre kao izvannastavna aktivnost

Post Postao/la Aliensb »

grof je napisao/la: 25 kol 2022, 20:31
Aliensb je napisao/la: 25 kol 2022, 16:20
Nije moja slika, ja imam slika ali koje nisu iz zraka, brdska puni efekt dobiva bas slikano iz zraka, kontaktirao sam par ljudi koji rade u muzejima, tv, portali pa cu probati dobiti neku zadovoljavajucu sliku s potvrdom da se moze koristiti za tvoju igru
Može, vidi ako se štogod može dobiti uz autorizaciju objave. MOramo biti jako oprezni da ne stavimo u igru neke fotke bez odobrenja.

Stavio sam na face stranicu fotografije iz Broda i okolice ima 8k clanova i stavio link na tvoju igru, pa ako ti se netko javi na taj nacin da znas o cemu se radi.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
grof
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”