tatratram

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
tatratram
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 23 kol 2022, 13:16
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta

tatratram

Post Postao/la tatratram »

Dobar dan.
Student sam i Zagreba koji voli lutati internetom i nalaziti opskurne TTRPG-ove. Pri tome ne mislim na komercijalno uspješne, ali ne toliko popularne igre kao što su Warhammer Fantasy ili Starfinder (iako me i ti zanimaju), nego stvari koje rangiraju od malih indie projekata do opskurnih pdf-ova i google drive-ova na internetu.

Moj krug prijatelja s kojima obično igram DnD nije baš zainteresiran za stvari koje pronalazim pa sam pronašao vas i došao vas pitati ima li možda ovdje kakva ekipa koja je zainteresirana za isprobavanje raznih TTRPG sustava.

Stvari koje me zanimaju su obično sustavi nekakve japanske manje ili više anime tematike. Neki od primjera su:
  • Nechronica ~The Long Long Sequel~
  • Kakedashi Idol
  • Magical Burst
  • Evangelion RPG
  • Fairy Meat (mislim da je to više Wargame nego TTRPG)
  • Maid RPG
Volio bih naći neku grupu ljudi s kojima bih mogao isprobati kratke kampanje u takvim egzotičnijim sustavima dok ne pronađemo neki sustav koji je zabavan pa bismo mogli odigrati nekakvu malo dulju kampanju u njemu.

Osim toga me zanimaju TCG-ovi. Znam igrati Yu-gi-oh, Magic i WIXOSS, a pokušavam naučiti i Pokemon TCG. Nažalost s obzirom da karte nisu baš povoljne, a u slučaju nekih igara nisu ni dostupne u RH, obično igram koristeći third-party simulatore preko interneta.

I tu znam za neke opskurnije TCG-ove i slične igre koje bih volio probati, ali mi je teško naći protivnika, pa se slobodno javite ako želite igrati nešto.

Što se igara na ploči tiče, nisam baš preveliki fan, ali nemam ništa protiv igranja pokoje.
Ovi su korisnici zahvalili autoru tatratram za post (ukupno 4):
tanelornChupkakockicadado
juri006
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 13 lip 2017, 21:39
Ima zahvala: 1580 puta
 pohvaljen: 579 puta

Re: tatratram

Post Postao/la juri006 »

:welcome:
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 881
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 987 puta
Kontakt:

Re: tatratram

Post Postao/la Mago de Umago »

:welcome:

Budući da sam prvenstveno TCG igrač moja preporuka ti je da zaboraviš sve što si do sada znao i prigrliš Flesh and Blood. :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
neoch
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: tatratram

Post Postao/la dendarii42 »

Dobrodošao.

Prijeđi na LCG i ne trebaš protivnike.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: tatratram

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”