Viticulture World: Cooperative Expansion

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la realuka »

A mislim što reći o dizajneru koji napravi već drugu ekspanziju za igru i onda još uvijek radi modifikacije civilizacija jer tak ljudi pišu po forumima rofl
Ovi su korisnici zahvalili autoru realuka za post:
Minsc1610
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la kockica »

Malo sam prosvrljao i čini mi se da bi moglo biti ok. Prerano je suditi.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la smurfORnot »

Minsc1610 je napisao/la: 17 tra 2022, 11:29 Ja sam iskreno u šoku da je jedan od razloga izdavanja ekspanzije to o čemu pišete ovdje. Baš mi na k... Ide ta glupa cancel kultura i sva ta silna pametovanja oko svega i ničega. Nisam lik koji je protiv bilo čega, sve odobravam i sve mi je ok, neka se živi s dobrotom u srcu i to mi je dovoljno i bit će svima dobro. Ali ovo je suludo... Postali smo stvarno čudna bića - u nastojanju osigurati ista prava za sve oduzimamo prava. ☹️
Pogrešno je reci postali smo, to je jedna jako glasna manjina koja radi stvari na stetu vecine...isto tako imas tipa tih manjina koji se jako brinu oko prava drugih, a istovremeno su odbojni tim drugima oko cijih prava ili cega vec se tobože brinu radi nacina i svega vezanog uz to. Pogotovo u danasnje vrijeme kad ocito svakom smeta neki drek. Evo sad vidio, uskoro izlazi rework Mombase kija je radi svoje tematike kriticna, radnja novog gejma je space tema s korporacijama da nije vezana uz nista povijesno da se netko ne uvrijedi, i evo, opet se nalazi uvrijedene ekipe jer se valuta u gejmu zove preslicno kriptu i jer je to bullshit, i jer su korporacije prikazane pozitivno ili sto vec, odma na bgg-u shit storm nastao i gro postiva obrisano.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4958
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la sadistiko »

Minsc1610 je napisao/la: 17 tra 2022, 11:29 Ja sam iskreno u šoku da je jedan od razloga izdavanja ekspanzije to o čemu pišete ovdje. Baš mi na k... Ide ta glupa cancel kultura i sva ta silna pametovanja oko svega i ničega. Nisam lik koji je protiv bilo čega, sve odobravam i sve mi je ok, neka se živi s dobrotom u srcu i to mi je dovoljno i bit će svima dobro. Ali ovo je suludo... Postali smo stvarno čudna bića - u nastojanju osigurati ista prava za sve oduzimamo prava. ☹️
ma upravo to zadnje što si rekao

- u nastojanju osigurati ista prava za sve oduzimamo prava. :bravo
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Minsc1610
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4958
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la sadistiko »

smurfORnot je napisao/la: 17 tra 2022, 16:34
Pogrešno je reci postali smo, to je jedna jako glasna manjina koja radi stvari na stetu vecine...isto tako imas tipa tih manjina koji se jako brinu oko prava drugih, a istovremeno su odbojni tim drugima oko cijih prava ili cega vec se tobože brinu radi nacina i svega vezanog uz to. Pogotovo u danasnje vrijeme kad ocito svakom smeta neki drek. Evo sad vidio, uskoro izlazi rework Mombase kija je radi svoje tematike kriticna, radnja novog gejma je space tema s korporacijama da nije vezana uz nista povijesno da se netko ne uvrijedi, i evo, opet se nalazi uvrijedene ekipe jer se valuta u gejmu zove preslicno kriptu i jer je to bullshit, i jer su korporacije prikazane pozitivno ili sto vec, odma na bgg-u shit storm nastao i gro postiva obrisano.
hahaha, ma da, uopće me ne čudi što se onda nađe ekipe koji pređu na terorizam ne bi li ovo zatamanili, ali ni to nije rješenje.
Nego veliš mala šaćica glasnih, a zašto se uopće onda digne tolika halabuka ako ih drugi ne podržavaju? Al i ti si pogodio u bit - toliko se brinu o svemu da bude u balansu da samim time rade disbalans. Ne znam se dobro izraziti.
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la smurfORnot »

gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la gogo666 »

jel ima unboxing video? To bih volio vidjet
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la dendarii42 »

smurfORnot je napisao/la: 21 tra 2022, 15:07
In the words of Daffy Duck: I demand that you shoot me now!
slika
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la DarkDefender »

Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
Boros
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3123
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2296 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Viticulture World: Cooperative Expansion

Post Postao/la Valsim »

smurfORnot je napisao/la: 21 tra 2022, 15:07
Jesus. S kojom razinom nabijenih emocija je krenuo video mislio sam da je ekspanzija zaslužna za smrt nečije čitave obitelji. Mislim razumijem s određene točke gledišta, ali ovdje se radi o stvarima, ljudima i događajima od prije 150, 200 ili i više godina. I pogodite što, nije sve bilo ružičasto kroz ljudsku povijest. Upravo potpuno suprotno. Velika većina poznatih povijesnih ličnosti su radili zaista užasne stvari. I što bismo sad trebali pisati dizajnerima ljute mailove i snimati se za svjetsko gledateljstvo kako se slamamo pred kamerama. Ne vidim sebe da pišem Vlaadi Chvatilu kako se usudio u povijesne vođe uključiti Džingis Kana, Gaja Julije Cezara... Jer budimo realni koliko je ljudi poubijani u mongolskim osvajanjima, Cezar je doslovno izvršio masovni genocid nad Galima. Ili ću pisati dizajneru Clash of Culturesa što mislim o Attili i koliko me njegovo uključenje u igru duboko emotivno dirnulo.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”