Earth

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Earth

Post Postao/la sadistiko »

mogu ja s vama?
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Earth

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Što se mene tiče, može, dodam još para u pledge :D Samo reci riječ @sadistiko
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
sadistiko
Avatar
Dado7
Reactions:
Postovi: 30
Pridružen/a: 13 tra 2020, 09:38
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 17 puta
Kontakt:

Re: Earth

Post Postao/la Dado7 »

Mislim da ću i ja roknuti pledge, cijena je zbilja OK, dok je sve zadnje što sam gledao bilo preko 200 USD kad nadodaš shipping i porez.
Bio bi mi to prvi - pa negdje treba početi.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Earth

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ne znam koliko pratite kampanju, ali igra svakim danom izgleda sve ljepše i ljepše i bogatije! Apgrejdane komponente tj. raznorazni tokeni, više karata, sve je baš onako prelijepo, a kažu svi koji su igrali na TTS-u da je izvrsna igra, opuštajuća, ali i thinky.

Ugl, samo napomena svima da ako želite KS goodies morate pledgati tijekom kampanje puni iznos, jer sve što se naknadno kupi kroz Pledge Manager će em biti skuplje em neće dobiti KS goodies (kao što su apgrejdane komponente).
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Dado7
Avatar
PsyBurn
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 13 lip 2019, 07:07
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 98 puta
Kontakt:

Re: Earth

Post Postao/la PsyBurn »

evo zena naisla na ovo i ja ocito onda ovo zelim.
kome se mogu prikljuciti :D ?
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Earth

Post Postao/la smurfORnot »

da li se što zna ima li popust na group pledge, shipping?
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Earth

Post Postao/la kockica »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 02 ožu 2022, 17:02 Ne znam koliko pratite kampanju, ali igra svakim danom izgleda sve ljepše i ljepše i bogatije! Apgrejdane komponente tj. raznorazni tokeni, više karata, sve je baš onako prelijepo, a kažu svi koji su igrali na TTS-u da je izvrsna igra, opuštajuća, ali i thinky.

Ugl, samo napomena svima da ako želite KS goodies morate pledgati tijekom kampanje puni iznos, jer sve što se naknadno kupi kroz Pledge Manager će em biti skuplje em neće dobiti KS goodies (kao što su apgrejdane komponente).
Ne pratim ali bilo mi i ovako fora, svakako se nisam predomislio iz našeg dogovora :thumbs
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Earth

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ima kod mene još mjesta mogu te dodati @PsyBurn :)

Shipping opada sa više komada u paketu, ne znam točno kojom progresijom, ali ispada jeftinije što je više u grupnoj narudžbi.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
PsyBurn
Avatar
Dado7
Reactions:
Postovi: 30
Pridružen/a: 13 tra 2020, 09:38
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 17 puta
Kontakt:

Re: Earth

Post Postao/la Dado7 »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 02 ožu 2022, 17:02

Ugl, samo napomena svima da ako želite KS goodies morate pledgati tijekom kampanje puni iznos, jer sve što se naknadno kupi kroz Pledge Manager će em biti skuplje em neće dobiti KS goodies (kao što su apgrejdane komponente).
Dobio sam obavijest, da.
Pošto sam novi u ovome, imam 2 pitanja.
Što točno znači "puni iznos"?
Je li moguće kontaktirati proizvođača te zamoliti da više različitih plegde-va šalje u istom paketu. Kako se ne poznajemo nisam se htio nikome prišiti, a i rekoh ajde - da i ja kreiram account na tome i vidim malo kako to sve skupa ide, ali ću rado uštediti na shippingu ako je moguće.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Earth

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

U ovom slučaju "puni iznos" znači da moraš odmah sada dati pare za svaku kopiju igre. Na Kickstarteru je često praksa da platiš tijekom kampanje tipa 1$ s kojim dobiješ pravo pristupa Pledge Manageru

(Pledge Manager je kao "online shop" nakon kampanje tijekom kojeg imaš priliku kupiti ekstra stvari, dodatne kopije igre, druge stvari koje nude i slično)

i onda u Pledge Manageru kažeš "e ja bih sad htio još x kopija igre i playmatove i koješta" i to ti se naplati negdje kroz par mjeseci kada oni odluče zatvoriti Pledge Manager.

To je super pristup ako sad nemaš para, a imat ćeš kasnije.

Kod ove kampanje je fora što im odmah sad (još 12 sati ili koliko) moraš dati puni iznos svake igre kako bi dobio sve goodiese koje spominju. Kasnije, tijekom Pledge Managera, igre će biti skuplje i goodiese će trebati posebno kupovati!


A što se tiče shippinga, sve što poklikaš će ti strpati u jedan paket i poslati (osim ako ne bude nekih problema sa predmetima pa nešto pošalju ranije i sl.) Ja recimo imam sedam komada u pledgeu i to će sve doći meni na vrata. Ali može li više backera se udružiti tipa da tvoj i moj pledge mergaju iskreno nisam siguran.

Vjerojatno bi se moglo, ali u tom slučaju je puno jednostavnije da ja onda u svoj pledge ubacim još i tebe :D Prva stvar koju će nam reći kad im pošaljemo mail će biti "koji q me zajebavate onda" :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Dado7
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”