Online igranje?

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Online igranje?

Post Postao/la dendarii42 »

ray je napisao/la: 28 sij 2022, 19:45 Ja već imam (znači i dalje se traži 4.), ali bi se samo javio da kupim paket jer već rijetko koristim/kupujem na steamu a imam novca gore kojih se želim onda riješiti. Pa ako se slažete pošaljem vam na PM friend invite i podatke za uplatu (bit će 50kn po osobi).
Meni štima.
Ajmo još jedan. Ovo je sad pravi bargain.
slika
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 171
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 286 puta

Re: Online igranje?

Post Postao/la ray »

Ipak ovo ne bude funkcioniralo kako sam mislio - ako kupuš 4 pack, UVIJEK jedna kopija ide na tvoj account (bez obzira imao/nemao), a 3 dobiš u inventory. Ipak će netko od vas trebati kupiti :D
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Online igranje?

Post Postao/la kovacu »

dendarii42 je napisao/la: 28 sij 2022, 19:47
ray je napisao/la: 28 sij 2022, 19:45 Ja već imam (znači i dalje se traži 4.), ali bi se samo javio da kupim paket jer već rijetko koristim/kupujem na steamu a imam novca gore kojih se želim onda riješiti. Pa ako se slažete pošaljem vam na PM friend invite i podatke za uplatu (bit će 50kn po osobi).
Meni štima.
Ajmo još jedan. Ovo je sad pravi bargain.
Ma ne morate ni cekat tog jednog. Kupite odmah taj 4 pack, razdijelite to, a ovaj jedan prodas vrlo brzo. Napravis oglas na forumu i javit ce ti se netko garant da ga uzme. Tak sam ja kad je bio ovaj zadnji steam sale
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Online igranje?

Post Postao/la kovacu »

Copy paste sa diskorda.

Bude se ovaj tjedan igrao Dune Imperium preko TTS sa ekspanzijom sto je i razlog ovog online igranja jer treba vidit kakva je ekspanzija.

Zasad su 2/4 mjesta ispunjena. Treba jos barem jedan tak da ak netko ima TTS i zeli probat nek se javi.

https://boardgamegeek.com/boardgame/342 ... um-rise-ix
Odgovori

Natrag na “Razno”