Seifer

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Seifer
Reactions:
Postovi: 10
Pridružen/a: 17 lip 2021, 11:12
Lokacija: Rovinj
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Seifer

Post Postao/la Seifer »

Pozdrav ekipa!
Malo sam bio lijen započeti ovu temu, ali vrijeme je. Pravo ime je Aleksandar, ali od kada sam igrao FFVIII sam Seifer svuda. Iako je bio "bad" guy, ima više cool ime nego Squall haha, pa eto
Ja sam generacija dok je još žario i palio land of Magic gdje smo igrali LOTR tcg po cijele dane haha. Ekipa je bila vrhunska i stvarno zlatno doba mojeg studentskog života još tamo 2001-02. Sada je najveći problem naći ekipu za odigrati neku igru, pogotovo u Rovinju. I to da ne dodajem cijelu ovu ludu situaciju s pandemijom.

Što volim od igara? Dosta toga. S nećacima znam igrati od Monopolia, Hotel-a, Rizik 2210 i od nedavno harry Potter Hogwarts battle.
Sa starijom ekipom ili Battlestar Galactica ili War of the Ring. Napravit ću i potpis sa svim BG koje imam, a imam ih dosta.
Ipak mi je LOTR TCG ostao u srcu kao jedna od najboljih deck building igara koju sam igrao i uvijek se rado sjetim nje iako igrača više nema. Imam doma albume sa kompletiranim edicijama 1-9, većina foilovi.

Na ovaj forum me privuklo traženje igara i tu sam već po registraciji kupio igru Hotel od tanelorn-a. Volim pratiti što se dešava u BG svijetu i čak sam sudjelovao u kickstarter kampanji za Witcher: Old world. Brdo para otišlo ah.... nadam se da će vrijediti :D

Volim komunicirati s ljudima i mogu dati koji savjet o igrama koje sam igrao, tako da slobodno pitajte ako imate pitanja.
Čitamo se po forumu!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Seifer za post (ukupno 15):
kockicadlakarrealukaZorzyCrazyBunnyGuytanelornValsimdendarii42grofAntomon i još 5 korisnika
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la dendarii42 »

Dobrodošao :welcome:
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1190 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la Antomon »

Dobrodošao.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2300 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao :thumbs .

Još jedan veliki fan starog LOTRa TCG. Ne znam koliko ih točno imam od svih edicija, ali riječ je o popriličnom broju. Čak sam prije dvije godine naišao na dobar deal na eBayu gdje sam za nešto malo manje od četiristo kuna sa shippingom čopio veliki Booster box iz Two Towers serijala. Ako se ne varam unutra se dobije 36 booster paketića. Sjećam se da je prije jedan booster došao 29kn. Obožavao ko klinac Pokemone, to mi je bio prvi uvod u TCG igre.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la mado »

:welcome: prvo dobrodošao, a onda moram malo ugnjaviti pitanjima sbatine
Jel igraš i ljeti ili je sunce štetno za igre kao i za vampire? :D
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3670 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la sadistiko »

Dobro nam došao
:welcome:
A što se tiče liste igara, mislim da ti je najbolje i najlakše otvorit BGG (boardgamegeek) account (ako već nisi) i tamo lijepo sve unest i onda to možeš dijeliti sa svima, unositi što si igrao i kako je prošlo, dati svoje ocjene za igre i komentare.
slika
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 255
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la Minsc1610 »

DOBRODOŠAO!
slika
Avatar
Oilegak
Reactions:
Postovi: 46
Pridružen/a: 11 sij 2021, 08:53
Lokacija: Vis
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Seifer

Post Postao/la Oilegak »

Dobrodošao :welcome:
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la Mago de Umago »

Živio! :welcome:
slika
Avatar
Seifer
Reactions:
Postovi: 10
Pridružen/a: 17 lip 2021, 11:12
Lokacija: Rovinj
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la Seifer »

mado je napisao/la: 09 pro 2021, 15:11 :welcome: prvo dobrodošao, a onda moram malo ugnjaviti pitanjima sbatine
Jel igraš i ljeti ili je sunce štetno za igre kao i za vampire? :D
@mado Igramo i po ljeti naravno, ali većinom navečer. Po danu je tu more, briga o turistima i ostali kućanski poslovi.
Rijetko se desi da itko može preko dana izdvojiti vremena zbog sezone, ali predsezona (4 i 5 mjesec) se da odigrati koja igra i u vrtu. Taman imam ogroman kameni stol za 8-10 ljudi :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Seifer za post:
sadistiko
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”