Seifer

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Seifer
Reactions:
Postovi: 10
Pridružen/a: 17 lip 2021, 11:12
Lokacija: Rovinj
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la Seifer »

Valsim je napisao/la: 09 pro 2021, 15:06 Dobro nam došao :thumbs .

Još jedan veliki fan starog LOTRa TCG. Ne znam koliko ih točno imam od svih edicija, ali riječ je o popriličnom broju. Čak sam prije dvije godine naišao na dobar deal na eBayu gdje sam za nešto malo manje od četiristo kuna sa shippingom čopio veliki Booster box iz Two Towers serijala. Ako se ne varam unutra se dobije 36 booster paketića. Sjećam se da je prije jedan booster došao 29kn. Obožavao ko klinac Pokemone, to mi je bio prvi uvod u TCG igre.
@Valsim ja sam isto dosta preko ebay-a uzimao setove karata kompletiranih edicija. Mines of Moria, Realm of the Elven Lords, BoHD, Ents of fangorn, SoG i Reflections imam foilane. Glavne edicije 1,4 i 7 nisu foilane. Otišlo je nešto $$ na sve to, ali karte su mi prefora da ih propustim skupiti. Nakon Shadowsa i promjene gameplay-a više mi nije bilo zanimljivo tako da te edicije nisam sakupljao.

Lijepo je uvijek vidjeti da nas još ima koji obožavamo LOTR TCG. Fali nam neki turnir haha
slika
Avatar
Seifer
Reactions:
Postovi: 10
Pridružen/a: 17 lip 2021, 11:12
Lokacija: Rovinj
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la Seifer »

Ekipa, kako ste si napravili ovaj potpis sa slikama boardgame-ova? I ja bi si jedan napravio
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la dendarii42 »

Seifer je napisao/la: 11 pro 2021, 08:53 Ekipa, kako ste si napravili ovaj potpis sa slikama boardgame-ova? I ja bi si jedan napravio
Sa bgg profila si možeš preuzeti widget koji nalijepiš u potpis na forumu. Tu ti onda prikazuje igre koje na bgg-u označiš da si igrao.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
Seifer
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Seifer

Post Postao/la mado »

Kakav si to plavi Monopoly igrao? Jel pod prisilom ili? :D Jel valjao šta?
I jel tvoj BGG profil ovaj? https://boardgamegeek.com/user/Seifer
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”