Coin capsules

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Coin capsules

Post Postao/la Aliensb »

Da li je netko nabavljao te kapsulice u kojim kolekcionari drze novcice, a vidim da su super za igre gdje tipa izvlačiš tokene iz vreće, em daju na težini i da se bolje protrese to sve, a štite i da se ne izližu tokeni.


Vidim ima na amazonu ali su skupi ima i na ali expresu ali je postarina skupa.
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la kockica »

Proguglao da vidim što to tražiš, neke slike me podsjećaju na kutije za novac, neke imaju I umetke za kovanice koje se mogu kupiti u bauhausu. Ne znam je li ti što tražiš? I kada pričaš o skupom, o kojem iznosu pričamo?
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

https://www.kolekcionar.hr/predmeti/okv ... -kovanice/

Tu ih ima, planiram si uzeti za AH3E za mythos tokene, ali nikako da se nakanim, bojim se da ću dobiti po prstima od strastvenih numizmatičara da to tome ne služi :P
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
kockica
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la kovacu »

Ja sam ih kupovo na aliexpressu. Koristim ih kao tokene za ONW
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ako treba puno kapsula isplati se uzeti preko Alija pod uvjetom da poštarina i "carina" ne budu preveliki (znam da AliExpress sad kao ima neke fore da imaju europska skladišta ili štoveć pa onda nema carine i tih gluposti...). Za neke manje količine kapsula ovaj brand koji je kod "Kolekcionara" je kao the It brand u toj industriji to sam svugdje našao.
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la dlakar »

Meni zadnje dvije narudžbe sa alija uopće nisu ni došle. Prije pola godine sam naručivo. Dobio sam refund bez problema ali nakon 2 mjeseca. Kakva je sad situacija s njima?
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Coin capsules

Post Postao/la ratnip »

Čini se da AliExpress u zadnje vrijeme šalje iz "Budimpešte", meni su baš coin capsule za AH LCG stigle nedavno, nema carine ni onog novog poštanskog harača. Nije garancija doduše.
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la Aliensb »

ratnip je napisao/la: 03 pro 2021, 09:31 Čini se da AliExpress u zadnje vrijeme šalje iz "Budimpešte", meni su baš coin capsule za AH LCG stigle nedavno, nema carine ni onog novog poštanskog harača. Nije garancija doduše.
Narucio sam 40kom za 5$, koliko si otprilike cekao?
slika
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la Aliensb »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 03 pro 2021, 08:49 https://www.kolekcionar.hr/predmeti/okv ... -kovanice/

Tu ih ima, planiram si uzeti za AH3E za mythos tokene, ali nikako da se nakanim, bojim se da ću dobiti po prstima od strastvenih numizmatičara da to tome ne služi :P
I ovdje je ok cijena, jedino ne možeš kupiti već traže me da pošaljem upit, ako potraje dolazak s ali expresa kupim odavdje ako ih imaju na stanju.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hahaha, pa da napizdio sam se kad sam vidio da oće "ponudu" ono ne kupujem osiromašeni uran zaboga! Meni lijeno otići do trgovine negdje su u Vlaškoj, kontam možda imaju koju kutiju ili sl iil još bolje ako mogu nabaviti da se ne moram zjbvt s dostavama i importima nije toliko strašna cijena za ono što meni treba...
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”