Coin capsules

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 225 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la Aliensb »

kockica je napisao/la: 03 pro 2021, 08:36 Proguglao da vidim što to tražiš, neke slike me podsjećaju na kutije za novac, neke imaju I umetke za kovanice koje se mogu kupiti u bauhausu. Ne znam je li ti što tražiš? I kada pričaš o skupom, o kojem iznosu pričamo?
Ti umetci za kovanice, kao da kovanicu ubaciš u malu plastičnu kutijicu te veličine. sjećaš li se cijene iz bauhausa?

Pod skupo mislim na sto sam nalazio 20 kom 20eura plus toliko poštarina.
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la kockica »

Shvatio sam iz kasnijih postova što se traži.

Bauhaus ima svoju web stranicu pa slobodno pretrazi ali koliko se sjeća, cijene mogu biti od nešto ispod 100 pa preko 300 kn.
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Coin capsules

Post Postao/la ratnip »

Aliensb je napisao/la: 03 pro 2021, 12:39
ratnip je napisao/la: 03 pro 2021, 09:31 Čini se da AliExpress u zadnje vrijeme šalje iz "Budimpešte", meni su baš coin capsule za AH LCG stigle nedavno, nema carine ni onog novog poštanskog harača. Nije garancija doduše.
Narucio sam 40kom za 5$, koliko si otprilike cekao?
Ne znam točno, ali relativno malo - ispod mjesec dana u svakom slučaju.
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 172
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 294 puta

Re: Coin capsules

Post Postao/la ray »

Trebal bi oko 30 kapsula 32mm, a neću to platiti oko 100kn za to iz kolekcionara. Malo sam gledao po aliexpressu ali nemrem naći ove što dolazi iz EU skladišta. Može link vi koji ste naručivali ili netko drugi jer sam izgleda zahrđao za traženje stvari po internetu.
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la kovacu »

Pa naruci iz kineskog skladista, ne moras se fokusirat na EU. Ja kad sam zadnji put narucivo sa alija dolazilo kroz tjedan dva.
Samo upisi pojam il otvori odabranu kategoriju na aliju i sortiraj po broju ordera i to ti je to. Neces imat problema
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Coin capsules

Post Postao/la sadistiko »

stvar je da oni dostavljaju sad u neko eu skladište, tamo preljepe nove naljepnice za adrese i ispadne te da ne plaćaš carinu. Kako to funkcionira, ne znam, ali eto, naručivao sam već preko 10 puta.
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”