Slavonski Brod

Klub Minijaturista i Maketara "Panonnia Minor", Slavonski Brod

Moderatori/ce: Aliensb,CrashPrime

Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la grof »

Aliensb je napisao/la:
grof je napisao/la: 14 lis 2022, 14:08 Po meni bi trebalo otvoriti podforum Igraonica/Klub Slavonski brod ili kako bi @CrashPrime, @Aliensb htio da mu stavimo. Tako bi dobio više pažnje i svoj odjeljak na forumu. Možda bolje od WP-a, ali ako želi Wordpress vlastiti blog, trebao bi nam se učlaniti, pa mu složimo web stranice za njegov klub.

Najbolje Panonnia minor Slavonski Brod mislim da je to bolje od bloga pošto kraj Valsima me stid išta pisati, sto se nas tiće možete i dio ove teme prebaciti tamo ili ćemo mi lagano krenuti iz poceka, sve kako je vama lakše.
Može. Složim vam pod forum i sve prebacim tamo, pa si vi otvarajte i nove teme tamo po potrebi. Stavim obojicu za moderatore. Čim uhvatim vremena.

Poslano sa mog STK-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Aliensb
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la Valsim »

Aliensb je napisao/la: 14 lis 2022, 15:43Najbolje Panonnia minor Slavonski Brod mislim da je to bolje od bloga pošto kraj Valsima me stid išta pisati, sto se nas tiće možete i dio ove teme prebaciti tamo ili ćemo mi lagano krenuti iz poceka, sve kako je vama lakše.
Daj nemoj da mi bude neugodno :D .
A ja bih npr. volio da imam umijeće u farbanju minijatura da mogu dijeliti ovakve fotke :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la CrashPrime »

Aliensb je napisao/la: 14 lis 2022, 15:43
grof je napisao/la: 14 lis 2022, 14:08 Po meni bi trebalo otvoriti podforum Igraonica/Klub Slavonski brod ili kako bi @CrashPrime, @Aliensb htio da mu stavimo. Tako bi dobio više pažnje i svoj odjeljak na forumu. Možda bolje od WP-a, ali ako želi Wordpress vlastiti blog, trebao bi nam se učlaniti, pa mu složimo web stranice za njegov klub.

Najbolje Panonnia minor Slavonski Brod mislim da je to bolje od bloga pošto kraj Valsima me stid išta pisati, sto se nas tiće možete i dio ove teme prebaciti tamo ili ćemo mi lagano krenuti iz poceka, sve kako je vama lakše.
Ovo sta Alen kaze.
slika
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la CrashPrime »

Dok se to ne sredi, evo par slika sa 2. playthrougha Oathsworna.

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrashPrime za post (ukupno 2):
Valsimtanelorn
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la grof »

Evo, riješeno. @CrashPrime i @Aliensb su moderatori i možete si u ovom podforumu raditi i nove teme i sve što vam treba. Moderiranje podforuma vrši se preko ovog izbornika "čekićem" na dnu poruka, desno od gumba "Odgovori".
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la CrashPrime »

grof je napisao/la: 15 lis 2022, 09:09 Evo, riješeno. @CrashPrime i @Aliensb su moderatori i možete si u ovom podforumu raditi i nove teme i sve što vam treba. Moderiranje podforuma vrši se preko ovog izbornika "čekićem" na dnu poruka, desno od gumba "Odgovori".
Odlicno, puno hvala! <3
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrashPrime za post:
grof
slika
Odgovori

Natrag na “"Panonnia Minor" - Slavonski Brod”