Slavonski Brod

Klub Minijaturista i Maketara "Panonnia Minor", Slavonski Brod

Moderatori/ce: Aliensb,CrashPrime

Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la CrashPrime »

dendarii42 je napisao/la: 05 lis 2022, 08:02
CrashPrime je napisao/la: 05 lis 2022, 07:12
dendarii42 je napisao/la: 04 lis 2022, 13:53

Ste probali Rise of the Red Skull?
Nismo, ali kažu da je to najisplativija za pocetak. Vjerojatno ćemo ju kupit umjesto X-Mena ovaj mjesec.
Yup. Hawkeye je ok, al zato je Spider-woman ful zabavna za igrat. I kampanja je čist ok napravljena. Svaki villain ima svoju briju i super je uklopljen u kampanju.
Tako sam i cuo, najbitnije da dobijemo novih karata i da se malo protection aspect ojaca.
slika
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la CrashPrime »

Igrali su se Nemesis i Marvel Champions jucer malo. Probali smo novu X-Men ekspanziju na expert tezini o odmah izgubili.

slika

slika

slika

slika

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrashPrime za post (ukupno 2):
PapaverValsim
slika
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 226 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la Aliensb »

Jedan od boljih gameova nemesisa, 3. slika pokazuje Vijeku nakon sto sam ja pokrenu self destruct i pokvario tu sobu, 4. slika je kad je on solo uspio pomocu ventova doci do te sobe kroz hrpu buke i okruzen alienima, popraviti ju i zaustaviti self destruct, Na kraju je ivan napravio najvecu diverziju covjek je cak i popravljao engine, pomagao kao lud, cak je pomogo toniju skenirati oba weaknessa za njegov zadatak, i nakon sto sam ja odletio s broda, a toni i sara sigurni jer nema najveceg zlocinca usli u hibernaciju, kaze ivan ja moram ubiti tonija idem sad pokvariti onaj motor koji sam popravio, i nakon toga je slijedila jurnjava u kojoj je uspio pokvariti motor, i pobjeci sahtlom.

Resime igre je
Vijeko rijesio quest i pobjegao s broda, ziv i pobjedio
Ivan ubio Tonia i pobjegao s broda ziv i pobjedio
Ja pobjegao s broda ziv ali nisam rijesio quest usprkos tome sto sam vjeku poslao da popravlja i zaustavlja self destruct, i sto sam mu nakon sto je on otkljucao kapsulu za spasavanje, ja pokvario sobu za otkljucavanje i otisaoi pred nosom mu ju ukrao
Toni i Sara rijesili questove, ali poginuli u hibernaciji
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post (ukupno 3):
sadistikotanelornCrashPrime
slika
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la CrashPrime »

Danas smo se osvetili Sabretoothu za jucerasnji poraz.

slika

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrashPrime za post (ukupno 2):
Aliensbdendarii42
slika
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la CrashPrime »

slika

slika
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la dendarii42 »

Pa dajte čovjeku vlastitu temu. Sve mi žao gledat kako traži društvo par puta tjedno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
Valsim
slika
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 226 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la Aliensb »

dendarii42 je napisao/la: 12 lis 2022, 12:31 Pa dajte čovjeku vlastitu temu. Sve mi žao gledat kako traži društvo par puta tjedno.
Ako admin smatra da bi ovo trebalo ici u neku odvojenu temu možemo postati pod "sta ste zadnje igrali", cilj je bio vise podici svjest u ostatku Hrvatske da se igra i u Brodu,a iz Broda ako tko naleti je samo bonus, sljedece godine (ili ako bude sta i u ovoj) planiramo otići na evente barem u Petrinji, Osijeku i Zagrebu, pa da nas ekipa upamti i ako se tko odlući doći do nas na spring gathering da mu već neka lica budu poznata.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post (ukupno 2):
dendarii42CrashPrime
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la Valsim »

Pa upravo u tu svrhu nam služi podforum "Blogovi iz boardgame svijeta", a gdje svatko po vlastitoj želji može otvoriti vlastitu temu.
viewforum.php?f=107

Alternativno možemo složiti da se pišu članci i uređuje u Wordpressu pa dobije vlastiti blog na početnoj stranici, pa ako se ima volje i za tako nešto možemo se detaljnije dogovoriti s @grof
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la grof »

Po meni bi trebalo otvoriti podforum Igraonica/Klub Slavonski brod ili kako bi @CrashPrime, @Aliensb htio da mu stavimo. Tako bi dobio više pažnje i svoj odjeljak na forumu. Možda bolje od WP-a, ali ako želi Wordpress vlastiti blog, trebao bi nam se učlaniti, pa mu složimo web stranice za njegov klub.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 226 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Slavonski Brod

Post Postao/la Aliensb »

grof je napisao/la: 14 lis 2022, 14:08 Po meni bi trebalo otvoriti podforum Igraonica/Klub Slavonski brod ili kako bi @CrashPrime, @Aliensb htio da mu stavimo. Tako bi dobio više pažnje i svoj odjeljak na forumu. Možda bolje od WP-a, ali ako želi Wordpress vlastiti blog, trebao bi nam se učlaniti, pa mu složimo web stranice za njegov klub.

Najbolje Panonnia minor Slavonski Brod mislim da je to bolje od bloga pošto kraj Valsima me stid išta pisati, sto se nas tiće možete i dio ove teme prebaciti tamo ili ćemo mi lagano krenuti iz poceka, sve kako je vama lakše.
slika
Odgovori

Natrag na “"Panonnia Minor" - Slavonski Brod”