Sim4

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Sim4

Post Postao/la sim4 »

Pozdrav svima,

Već neko vrijeme pratim forum, ali nisam baš nešto pisao, pa reko ajde da se predstavim.

Živim u ZG i počeo sam s boardgejmanjem relativno nedavno (ako ne računamo Risk i Monopoly :D ), prije nešto više od godinu dana kad sam kod frenda igrao Catan. Dosta brzo sam se nakon toga navukao na društvene igre tako da su nakon Catana i Carcassonea ubrzo uslijedili Terraforming Mars, Scythe, Pandemic, War chest, Spirit Island, itd.

Uspio sam i curu nagovorit na igranje pa često znamo zaigrat u dvoje (iako nam se ukusi razlikuju, ali da se nać toga što nam je oboma zabavno), a osim toga u zadnje vrijem često vikendom navratim do igraonice gdje sam imao priliku upoznati ekipu i naučit dosta novih igara.

To je to od mene, čujemo se još, nadam se da ću biti malo aktivniji na forumu!
Ovi su korisnici zahvalili autoru sim4 za post (ukupno 14):
Papaverdendarii42dadodlakarCrazyBunnyGuySatarashpriroda15grofNuuqmado i još 4 korisnika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Sim4

Post Postao/la mado »

Dobro došao :welcome:
Kao i brojni ovdje si počeo sa Catanom. :thumbs tako i ja, al ga jako rijetko igram zadnjih godina.
Jel ga još igraš? Jesi probao sa curom onu varijantu u 2 igrača? I jel u dvoje igrate radije coop igre ili baš gdje se tučete jedan protiv drugoga? Koja vam je najbolja u 2 igrača?
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Sim4

Post Postao/la dendarii42 »

@mado provjeri mu registraciju. Kreće forumski secret santa i odma novi član ovdje. Sumljivo to meni.
NIck (iliti nik) mu je sim4=Secret Impostor Man čet(iri)nik
Takožder:
S=24
I= 13 !!!!
M= 18

S+I+M = 55
55*4=220
220*3 (jer toliko ima slova u nicku)= 660
660+4=664
A kaže da ima curu, znači to je još dva!

I što smo dobili!!!???

sim4=666 sbatine
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Sim4

Post Postao/la mado »

dendarii42 je napisao/la: 17 stu 2021, 15:49 @mado provjeri mu registraciju. Kreće forumski secret santa i odma novi član ovdje. Sumljivo to meni.
NIck (iliti nik) mu je sim4=Secret Impostor Man čet(iri)nik
Takožder:
S=24
I= 13 !!!!
M= 18

S+I+M = 55
55*4=220
220*3 (jer toliko ima slova u nicku)= 660
660+4=664
A kaže da ima curu, znači to je još dva!

I što smo dobili!!!???

sim4=666 sbatine
:sokiran a bilo mi je nešt tu sumnjivo rofl dobro da smo ga na vrijeme otkrili sbatine
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Sim4

Post Postao/la mado »

dendarii42 je napisao/la: 17 stu 2021, 15:49 @mado provjeri mu registraciju. Kreće forumski secret santa i odma novi član ovdje.

...
Lijepu ima wishlistu na bggu. Ak mi bude target već znam kaj ću mu kupiti :thumbs
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Sim4

Post Postao/la Valsim »

Daj nemojte čovjeka odmah splašiti :D .

@sim4 dobro nam došao :thumbs .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
sim4
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Sim4

Post Postao/la sim4 »

mado je napisao/la: 17 stu 2021, 15:46 Dobro došao :welcome:
Kao i brojni ovdje si počeo sa Catanom. :thumbs tako i ja, al ga jako rijetko igram zadnjih godina.
Jel ga još igraš? Jesi probao sa curom onu varijantu u 2 igrača? I jel u dvoje igrate radije coop igre ili baš gdje se tučete jedan protiv drugoga? Koja vam je najbolja u 2 igrača?
Moram priznat da nisam dugo, jednostavno od ostalih ne dođe na red. A igrali smo tu varijantu za dva igrača i vanilla, a i u kombinaciji sa drugim ekspanijama.

Igramo dosta coop (evo nabavili pandemic legacy nedavno), ali i jedno protiv drugog, s tim da ona ne voli igre gdje se baš direktno fightamo jedno protiv drugog nego više neke gdje smo u nekom race-u ali da nema toliko direktne interakcije. Npr. meni je war chest super igra, a ona ga nikako ne voli. Neke igre na kojima smo se našli da su nam oboma super bi bile Terraforming Mars i 7 wonders duel.

Ako moram nešto izdvojit što mi je dosad bilo najbolje u dvoje rekao bi Terraforming Mars, ali i od Pandemic Legacy-a imam velika očekivanja, nadam se da će nam bit super (obični Pandemic nam je bio ok).
Ovi su korisnici zahvalili autoru sim4 za post:
mado
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Sim4

Post Postao/la sim4 »

dendarii42 je napisao/la: 17 stu 2021, 15:49 @mado provjeri mu registraciju. Kreće forumski secret santa i odma novi član ovdje. Sumljivo to meni.
NIck (iliti nik) mu je sim4=Secret Impostor Man čet(iri)nik
Takožder:
S=24
I= 13 !!!!
M= 18

S+I+M = 55
55*4=220
220*3 (jer toliko ima slova u nicku)= 660
660+4=664
A kaže da ima curu, znači to je još dva!

I što smo dobili!!!???

sim4=666 sbatine
O ne, mislio sam da nitko neće skužit :facepalm :facepalm
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Sim4

Post Postao/la mado »

sim4 je napisao/la: 17 stu 2021, 16:06 ... , s tim da ona ne voli igre gdje se baš direktno fightamo jedno protiv drugog nego više neke gdje smo u nekom race-u ali da nema toliko direktne interakcije...
Race for the Galaxy je baš takva igra. Brojnim parovima je to idealna igra u dvoje u tom stilu, a s proširenjima imate zagarantirane godine zabave :thumbs isprobajte ju u igraonici ako već niste. Samo treba savladati ikonografiju, a onda slijedi svako malo oduševljenje otkrivanjem raznih komboa.
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Sim4

Post Postao/la sim4 »

mado je napisao/la: 17 stu 2021, 16:17
sim4 je napisao/la: 17 stu 2021, 16:06 ... , s tim da ona ne voli igre gdje se baš direktno fightamo jedno protiv drugog nego više neke gdje smo u nekom race-u ali da nema toliko direktne interakcije...
Race for the Galaxy je baš takva igra. Brojnim parovima je to idealna igra u dvoje u tom stilu, a s proširenjima imate zagarantirane godine zabave :thumbs isprobajte ju u igraonici ako već niste. Samo treba savladati ikonografiju, a onda slijedi svako malo oduševljenje otkrivanjem raznih komboa.
Hvala na preporuci, Race mi je duže vremena želja isprobati, ali eto nekako uvijek krenemo s nečim drugim. Al sad kad si preporučio, morat će to malo brže doći na red :D
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”