Forumski Secret Santa 2021 - Sretno završeno!

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la danijel2008 »

Rajas je odlična igra. Premalo se priča o njoj. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru danijel2008 za post (ukupno 3):
dadoBojan1983miljenko
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 174
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 294 puta

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la ray »

Santa tko god da jesi, želim da mi budeš opet :D
Šta se raspištoljio, nemam riječi.
Moja predviđanja - 1/3 pogođeno.

slika


slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru ray za post (ukupno 11):
Shichdendarii42dadomadoMinsc1610Bojan1983AntomonblacxsmurfORnotmiljenko i još jedan korisnik
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1181 put
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la mado »

Došla mi danas kutija iz Francuske szbunjen

slika

A u kutiji nešto zamotano u one plastične balončiće szbunjen

slika

A u tome crveno zamotan poklon szbunjen

slika

I pokraj njega papirić od Philibertneta s imenom i prezimenom Sante :nee :facepalm
Pa eto da barem poklon ispadne secretni još par dana, neću ga otvarati do Božića. :thumbs sumnjam na AuZtraliu ili neki SF tipa Leaving Earth, Mission ISS, High Frontier i slično, jer su hintovi išli u tom smjeru. Komunikacija sa Santom je išla super, dobivao i neke zadatke koje sam riješio, a neke nisam, al ću na popravni s njima tj. dobio domaću zadaću :D

Uglavnom super iskustvo i sa Santom i Santeejem. Eto evo i lekcije, pazite se Philibertneta ako želite ostati anonimni spametan

Edit: ipak ništ do čekanja Božića. Išao sam bacati papire od paketa i vidim da osim imena kupca piše sadržaj paketa. Moja reakcija: :facepalm :nee i pola sekunde kasnije: :sokiran :hepihepi :ljubav :bravo

slika

Da citiram: "Wow, wow, wow... Wow."

Hvala Santa, najbolji si :bravo. Prvo ispunjavam domaću zadaću, a onda na red dolazi Eklund :ljubav :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 6):
dadoDeniAntomonMinsc1610tanelornblacx
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1261
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3391 put
 pohvaljen: 2020 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la dado »

Wow, wow, wow... Wow.
Opet imam najboljeg Santu ikad.

slika

Bez teksta sam. :sokiran

Ne znam čime sam zaslužio ovo sve ali od srca hvala Santi i @sadistiko što si preuzeo dostavu djedovog poklona i još unutra stavio i svoje goodiese ;) .
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 12):
Papaverpriroda15DenimadodlakarBojan1983AntomonMinsc1610miljenkotanelorn i još 2 korisnika
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1250
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1193 puta
 pohvaljen: 922 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la Antomon »

Što reć, Secret Santa me jako ugodno iznenadio. Kako se gramatika i ja stalno svađamo, previdio sam u porukama da dobivam poklonE, tako sam od djedice dobio još jedan dodatan poklon uz Teotichuan:

slika

Neočekivano i super iznenađenje, sada znam što moram iduće kupiti ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post (ukupno 7):
madodadoMinsc1610miljenkotanelornsadistikoblacx
Avatar
BJ_Speedy
Reactions:
Postovi: 38
Pridružen/a: 14 vel 2017, 10:02
Ima zahvala: 210 puta
 pohvaljen: 72 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la BJ_Speedy »

Ja također jako ugodno iznenađen još pred para dana. Zahvala Santi, opravdat ću povjerenje Sante i probati ovo prvo zaigrani u 2022. :)

slika
Zadnja izmjena: BJ_Speedy, dana/u 23 pro 2021, 11:49, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru BJ_Speedy za post (ukupno 7):
Mago de UmagomadoNuuqdadoAntomonblacxtanelorn
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la sim4 »

Gdje se moze kupit Innovation? Gledao sam prije pa ga nisam uspio nac... (nije trik pitanje da se Santa oda :D :D )
hrky000
Reactions:
Postovi: 53
Pridružen/a: 09 ožu 2017, 12:51
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la hrky000 »

sim4 je napisao/la: 23 pro 2021, 11:32 Gdje se moze kupit Innovation? Gledao sam prije pa ga nisam uspio nac... (nije trik pitanje da se Santa oda :D :D )
Ja sam našao začuđujuće dosta dobru ponudu ovdje:
https:// www.amazon.de /-/en/gp/product/B0795X8FQK -> nije prikazivalo link pa sam odvojio malo url

došlo me 23,97 EUR sa uračunatom dostavom(dostava je bila 4EUR iz UK)

ali nakon šta sam naručio su odmah promjenili cijenu igre i povećali dostavu :X
Zadnja izmjena: hrky000, dana/u 23 pro 2021, 13:18, ukupno mijenjano 2 puta.
Ovi su korisnici zahvalili autoru hrky000 za post:
sim4
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1181 put
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la mado »

sim4 je napisao/la: 23 pro 2021, 11:32 Gdje se moze kupit Innovation? Gledao sam prije pa ga nisam uspio nac... (nije trik pitanje da se Santa oda :D :D )
https://boardgameprices.co.uk/item/show ... sid=550124
Istina, baš nema na puno mjesta. Možda @Bolindus nabavi ako ga lijepo zamolimo :D
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1181 put
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - ...targeting...

Post Postao/la mado »

mado je napisao/la: 01 pro 2021, 00:08 ... Samo da napomenem da nigdje u sustavu na BGGu ne mogu vidjeti tko je čiji Santa. Vidim samo popis prijavljenih :thumbs ...
Replika, ispravak netočnog navoda, tko je jamio je jamio ili kako već govore u Saboru. :mrgreen: Išao sam provjeraviti listu targeta sa pristiglim poklonima, a kad ono vidim listu parova target+Santa :facepalm Ili prije nisam to uočio u tablici ili mi taj podatak nije bio ranije dostupan. Uglavnom tko upravlja akcijom ne može imati anonimnog Santu. :pogled_dolje A kaj ćeš. Organizator može ili ne sudjelovati ili biti malo zakinut. Glasam za potonju opciju jer je sve skupa bilo baš zabavno i pozitivno iskustvo. Nadam se da svima :thumbs

Provjerom svih dostupnih podataka, zaključujem da su sante uspješno odradili svoj posao :) :bravo :thumbs2 Svi Targeti su dobili svoje poklone (osim onih koji su bili zločesti ove godine :thumbs_down ).

Puštaj odjavnu špicu.

The End!

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 7):
frastarcdadosim4AntomonBojan1983Shichblacx
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”