MirekCro

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 482 puta
Kontakt:

MirekCro

Post Postao/la MirekCro »

Pozdrav svima,
ja sam Mirko(31). Živim u malom mjestu Sirač kraj Daruvara. Sretno oženjen i otac dvije djece :). Već duže vrijeme pratim forum. Nedavno sam napravio račun, ali nećete se načitati baš mojih postova, više volim čitati nego pisati. :kava Od tamo 12-te sam igrao društvene igre ali uglavnom one klasike: najviše Risk, onda nešto monopol, covjece, itd... Ali tek prije nekakvih cca godinu dana sam počeo intenzivnije ulaziti u svijet pravog BG. Zapravo sam uz još jednog kolegu iz mjesta koji je već duze vrijeme u tome počeo skupljati i nagovarati neku ekipicu za igranje. Uglavnom se vrtimo oko 4 do 6 igraca kad se uspijemo skupitit. U svojoj skromnoj kolekciji trenutno imam 7Wonders, 7Wonders Duel, Ticket to Ride Europe, Brass Birmingham, Scythe, Lost ruins of Arnak, Through the Ages, A&A 1941 i Carcassone. Ako ima još netko na ovom području neka se javi slobodno pa da nas ima više . Još jednom pozdrav svima :mrgreen: :mrgreen:
Ovi su korisnici zahvalili autoru MirekCro za post (ukupno 13):
Mago de UmagokovacudadoCrazyBunnyGuytanelorngrofsadistikoPapaverdendarii42Officer Barbrady i još 3 korisnika
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: MirekCro

Post Postao/la Mago de Umago »

Živio! :D
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: MirekCro

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Veoma strma krivulja, kao i kod mene što je bilo pri ulasku u ovaj svijet. Ono, light light, ok i onda buum Through the Ages :) Tako treba!
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 482 puta
Kontakt:

Re: MirekCro

Post Postao/la MirekCro »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 10 stu 2021, 23:23 Veoma strma krivulja, kao i kod mene što je bilo pri ulasku u ovaj svijet. Ono, light light, ok i onda buum Through the Ages :) Tako treba!
:D Through the Ages je bila prva koju smo nabavili kao izgleda nam super, nismo bas razmišljali o težini :mrgreen: kakva greška :facepalm. Odigrali smo 2 puta i to onu skraćenu verziju u pravilima. Svima nam se svidjela ali sad ceka da joj se bolje posvetimo :mrgreen:
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4961
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3668 puta
Kontakt:

Re: MirekCro

Post Postao/la sadistiko »

O baš lijepo da se još jedan kraj naše HR pali!
Neka neka, vidim da imate i malo požešće naslove (Brass i TtA), baš fino!
Dobro nam došao!
:welcome:
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: MirekCro

Post Postao/la grof »

MirekCro je napisao/la: 11 stu 2021, 00:04
CrazyBunnyGuy je napisao/la: 10 stu 2021, 23:23 Veoma strma krivulja, kao i kod mene što je bilo pri ulasku u ovaj svijet. Ono, light light, ok i onda buum Through the Ages :) Tako treba!
:D Through the Ages je bila prva koju smo nabavili kao izgleda nam super, nismo bas razmišljali o težini :mrgreen: kakva greška :facepalm. Odigrali smo 2 puta i to onu skraćenu verziju u pravilima. Svima nam se svidjela ali sad ceka da joj se bolje posvetimo :mrgreen:
Da. TTA i nama stoji na ormaru i skuplja prašinu. Izvanredna igra koja traži dosta vremena za igru, pa radije uvijek odaberemo nešto kraće za igranje.

Dobro nam došao! :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 482 puta
Kontakt:

Re: MirekCro

Post Postao/la MirekCro »

grof je napisao/la: 11 stu 2021, 08:26
MirekCro je napisao/la: 11 stu 2021, 00:04
CrazyBunnyGuy je napisao/la: 10 stu 2021, 23:23 Veoma strma krivulja, kao i kod mene što je bilo pri ulasku u ovaj svijet. Ono, light light, ok i onda buum Through the Ages :) Tako treba!
:D Through the Ages je bila prva koju smo nabavili kao izgleda nam super, nismo bas razmišljali o težini :mrgreen: kakva greška :facepalm. Odigrali smo 2 puta i to onu skraćenu verziju u pravilima. Svima nam se svidjela ali sad ceka da joj se bolje posvetimo :mrgreen:
Da. TTA i nama stoji na ormaru i skuplja prašinu. Izvanredna igra koja traži dosta vremena za igru, pa radije uvijek odaberemo nešto kraće za igranje.

Dobro nam došao! :)
Da mi smo dogovorili da cemo mo ga odigrati sljedeci put kad se nademo, ali vec vidim da ce biti ko i svaki puta do sada da odaberemo nesto drugo rofl
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: MirekCro

Post Postao/la Mago de Umago »

Ja sam ju igrao jednom u 2p, onu laksu verziju za pocetnike i bas je bila duga. Super igra, ali zbilja treba uzati godisnji za nju.
slika
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 482 puta
Kontakt:

Re: MirekCro

Post Postao/la MirekCro »

Kod nas bude da odemo danas a vratimo se sutra :lol: Nama je manji problem bio vrijeme, vise nam je problem bio prostor. Ali tu dolazi prednost malog mjesta, pa smo lako uspjeli dagovoriti s deckima iz DVDa na mozemo koristiti jedan njihov prostor besplatno i kad god zelimo. A tamo vec imaju biljarski stol pa vrlo dobro posluzi za igranje :mrgreen:
Ovi su korisnici zahvalili autoru MirekCro za post:
sadistiko
slika
Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 522
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: MirekCro

Post Postao/la roverandom »

Mago de Umago je napisao/la: 11 stu 2021, 10:07 Ja sam ju igrao jednom u 2p, onu laksu verziju za pocetnike i bas je bila duga. Super igra, ali zbilja treba uzati godisnji za nju.
Zato postoji aplikacija. Smanji trajanje s 4 sata na 1 sat.
Ovi su korisnici zahvalili autoru roverandom za post (ukupno 2):
frlePapaver
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”