eXotiCz

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
eXotiCz
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 22:18
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

eXotiCz

Post Postao/la eXotiCz »

Pozdrav, evo unazad par dana sam otkrio postojanje ovog foruma pa sam napravio račun i pregledavam razne teme. Unazad godinu dana sam ušao u svijet društvenih igara i oduševljen sam. Pošto živim u Osijeku, a nemam u društvu puno ljudi koje zanimaju igre pa s njima igram samo neke jednostavnije igre, nisam u prilici igrati puno igara koje me zanimaju pa uživam kroz priče drugih o njihovim iskustvima. Jako mi je drago što sam otkrio ovo mjesto.
Ovi su korisnici zahvalili autoru eXotiCz za post (ukupno 9):
dadoValsimVihorgrofdlakarkockicarealukapriroda15mado
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4964
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3675 puta
Kontakt:

Re: eXotiCz

Post Postao/la sadistiko »

:welcome: dobro došao!
Jesi u kontaktu sa klubom iz Osijeka? Tamo je super ekipa!
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
eXotiCzKaro
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2300 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: eXotiCz

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao :) .

Tako je, u Osijeku postoji Klub Titan Atlas. Koliko sam vidio i oni su počeli s organiziranjem termina igranja po uzoru na nas. Ali naravno da se nećemo nimalo pobuniti ako nam praviš društvo ovdje, ili navratiš do našeg Meeple's Cornera kada te put nanese u Zagreb :thumbs .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 3):
sadistikoeXotiCzKaro
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
eXotiCz
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 22:18
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

Re: eXotiCz

Post Postao/la eXotiCz »

Vidio sam da su se skupili ovog tjedna, ali nisam vidio nigdje gdje se to organizira ili prijavljuje, a i malo mi je neugodno :D
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 255
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: eXotiCz

Post Postao/la Minsc1610 »

Živio i dobro nam došao. Ja sam iz Osijeka i isto sam upao u sve ovo neočekivano prije 4-5 godina. Došao u ekipu kluba u Osijeku i malo mi je bilo neugodno, ali ekipa je super i nemaš brige. Nema kojih igara nema i stvarno ćeš uživati! Petak od 17 sati pronađi Titan Atlas klub preko fejsa.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Minsc1610 za post (ukupno 2):
eXotiCzsadistiko
slika
eXotiCz
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 22:18
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

Re: eXotiCz

Post Postao/la eXotiCz »

Ne bih htio od uzimati mjesto nekome, a ne znam igrati većinu igara. Morao bi vjerojatno tamo učiti.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: eXotiCz

Post Postao/la grof »

eXotiCz je napisao/la: 27 ruj 2021, 20:33 Ne bih htio od uzimati mjesto nekome, a ne znam igrati većinu igara. Morao bi vjerojatno tamo učiti.
Učenje novih igara ti je prirodni proces u igraonicama i poželjna zanimacija svakog iole ozbiljnijeg gejmera (budućeg i sadašnjeg) ;)

Oni su ti ovdje:
https://www.facebook.com/groups/482962175137376
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
sadistiko
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4964
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3675 puta
Kontakt:

Re: eXotiCz

Post Postao/la sadistiko »

eXotiCz je napisao/la: 27 ruj 2021, 20:33 Ne bih htio od uzimati mjesto nekome, a ne znam igrati većinu igara. Morao bi vjerojatno tamo učiti.
Pa to je neizbježno jer igara ima toliko puno da teško da možeš znati samo 5% od svega što se nudi, a kamoli sve ;-)
Ekipa iz Osjeka je super i to znam iz prve ruke jer smo gostovali tamo na jednom Olypiacosu
slika
Avatar
Vihor
Reactions:
Postovi: 39
Pridružen/a: 28 sij 2021, 01:12
Ima zahvala: 110 puta
 pohvaljen: 80 puta

Re: eXotiCz

Post Postao/la Vihor »

Dobrodošao na forum (i u hobi), lega! spivo

Ne postoji bolje mjesto od ovoga da podijeliš svoja iskustva, dojmove, ushite, frustracije i brige vezane uz društvene igre.
eXotiCz je napisao/la: 27 ruj 2021, 20:33 Ne bih htio od uzimati mjesto nekome, a ne znam igrati većinu igara. Morao bi vjerojatno tamo učiti.
Mogu ti reći da nemaš apsolutno nikakvog razloga za oklijevanje! Ja nisam iz Osijeka, ali jedan dio moga srca jest i siguran sam da su lokalci jednako topli kao i ovdje.

Kao i svaki kult koji iole drži do sebe, zaljubljenici u društvene igre podešeni su tako da upravo vape za novim žrtvama i jedva čekaju kada će nekog novog sljedbenika podvesti pod svoje skute. Neki će se laktariti da te nauče baš svoju omiljenu igru i osiguraju si time jedno mjesto na ploči u budućim partijama.

A iz osobnog iskustva mogu ti reći da jako volim tumačiti pravila i objašnjavati mehanike novim igračima. Doživljavam to kao jednu vrstu igre po sebi. Svaki put nastojim srušiti svoj najbolji rezultat, a onaj osjećaj kad ti pridošlica uzbuđeno veli "Ajmo još jednu!" vrijedi više od bilo koje pobjede.
eXotiCz
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 22:18
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

Re: eXotiCz

Post Postao/la eXotiCz »

Hvala svima na odgovorima i dobrodošlici, a ekipu iz Osijeka se nadam onda upoznati i uživo kroz sljedeći mjesec :D
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”