Flesh and Blood TCG

Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la Mago de Umago »

Blitz je u pocetku bio jako in, u CM ga trenutno jos uvijek igraju jer je lakse privuci ljude s blitzom, ali koncept igre je osmisljen prvenstveno za CC format (Classic Constructed) i svi veci eventi se igraju CC.
Ali da, blitz svakako za pocetak.

Imate dekove? Koje heroje?

Ja vam mogu sloziti nekakve budget blitz dekove iz WTR i ARC edicija za neku siću, 40-50 kn po heroju cca.
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la kovacu »

Ma prvo cemo igrat online preko ovih toolova koje sam nasao cisto da vidimo dal je to za nas. Tu mogu isprobat sve sto hocu od ovih jednostavnih blitz deckova do nekih naprednih koje su neki malo bolji igraci napravili custom. Zasad necemo igrat FnB uzivo nego online.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
Mago de Umago
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la Mago de Umago »

E onda necete sigurno grijesiti. :D

Ako zapnete negdje slobodno pitajte. Npr kod Dorinthee ce sigurno biti pitanja...;)
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la Bolindus »

kovacu je napisao/la: 13 kol 2021, 09:47 Ma prvo cemo igrat online preko ovih toolova koje sam nasao cisto da vidimo dal je to za nas. Tu mogu isprobat sve sto hocu od ovih jednostavnih blitz deckova do nekih naprednih koje su neki malo bolji igraci napravili custom. Zasad necemo igrat FnB uzivo nego online.
Imam ti ja i blitz deckove, ali nisu izlistani na stranici :P
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la kovacu »

Bio sam gledo kod tebe, al da nisam naso. Koju sifru moram upisat da se vide? :D
Bio sam kod slovenaca vidio da imaju sva 4 decka u paketu. Al kao sto rekoh jos necu uzimat fizicku igru nego probat prvo online
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la kovacu »

Mago de Umago je napisao/la: 13 kol 2021, 09:50 E onda necete sigurno grijesiti. :D

Ako zapnete negdje slobodno pitajte. Npr kod Dorinthee ce sigurno biti pitanja...;)
Pa ne znam, ona mi je bila full lagana za shvatit. Lupa za pun k dmg bio ti blocko il ne
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la Mago de Umago »

kovacu je napisao/la: 13 kol 2021, 10:35
Mago de Umago je napisao/la: 13 kol 2021, 09:50 E onda necete sigurno grijesiti. :D

Ako zapnete negdje slobodno pitajte. Npr kod Dorinthee ce sigurno biti pitanja...;)
Pa ne znam, ona mi je bila full lagana za shvatit. Lupa za pun k dmg bio ti blocko il ne
Uzivo se ljudi znaju zeznuti jer mijesaju Go again i njen ability da moze 2x udarati oruzjem. Prvi put kad sam igrao s frendom izudarao me s Dori da nisam znao doc doma, a onda je on odigrao jedan turnir preko cama i ljudi mu objasnili da to nije bas tako... :lol:

Ali ako vas platforma na kojoj igrate vodi kroz poteze i ne dopusta da grijesite onda ziher dobro igrate.
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la kovacu »

Platforma ti nudi samo karte, board na raspolaganju te sve standarne akcije koje mos u TCG radit, moras sam pazit na pravila :D
Igali smo prije ola la godina MTG tak preko nekog magic factory (il tak nest) aplikacije. Igrali smo sve zive TCG (sve je krenilo sa pokemonima) od fizickih do digitalnih tak da imamo iskustva i lako se prilagodimo novim kartaskih igrama.
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la Mago de Umago »

kovacu je napisao/la: 13 kol 2021, 11:06 Platforma ti nudi samo karte, board na raspolaganju te sve standarne akcije koje mos u TCG radit, moras sam pazit na pravila :D
Igali smo prije ola la godina MTG tak preko nekog magic factory (il tak nest) aplikacije. Igrali smo sve zive TCG (sve je krenilo sa pokemonima) od fizickih do digitalnih tak da imamo iskustva i lako se prilagodimo novim kartaskih igrama.
E onda moguce da ste i fulali. :D

FeltTable ti ne dopusta raditi sto hoces, mozda bi vam to bilo bolje.

Mi vec dosta igramo i vec sam se nekidan posvadjao s mojima jer su s Dorintheom igrali krivo. :lol:
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Flesh and Blood TCG

Post Postao/la kovacu »

Ma nisam jos igrao s njom, al gledao sam jucer neki tutorial i bas su s tim herojem demonstrirali sve i dotakli se tog dijela sa passivom od njenog attacka. Tak da smo i igrali, nebi fulali
Odgovori

Natrag na “Ostali, manje zastupljeni LCG”