Ganz Schon Clever

Odgovori
Udruga Igranje
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:

Ganz Schon Clever

Post Postao/la Udruga Igranje »

Ganz Schon Clever

Nekoliko puta sam prošao pokraj ove igre u Muelleru, ali stalno bih je zaobilazio. Riječ je o o maloj igri koja ima svega 6 kockica i blokić sa listovima na kojima igrači upisuju rezultate dobivene na kockicama, i mnoge će[...]

Autor: ngrguric
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Ima zahvala: 1149 puta
 pohvaljen: 1495 puta
Kontakt:

Re: Ganz Schon Clever

Post Postao/la grof »

Naletih jučer u Muelleru u CCE, Zagreb na Ganz Schon Clever Challenge I ekspanziju (malo drugačiji blokić s istim pravilima)
Djeluje dobro i izazovnije, BGG ga voli:
https://boardgamegeek.com/boardgame/287 ... hallenge-i

Neke boje dobivaju sasvim novo značenje. Pa tko voli Ganz - topla preporuka, a ako hoćete probati, tu je i izgled listića ;)

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Papaver
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
DarkDefender
Reactions:
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 138 puta

Post Postao/la DarkDefender »

Mozes ovdje igrati na webu solo:
https://m.brettspielwelt.de/ganzschoenclever/

Meni je igra ok, ali jednom kad skuzis da su zute kockice vise manje bezvrijedne (treba ti samo desni stupac za 20 bodova da dobijes bonuse za one lisice) prestane biti izazovna. Ne znam kakva je u vise igraca, tada ipak ovisis i o drugim igracima.
marge
Reactions:
Ima zahvala: 141 put
 pohvaljen: 368 puta
Kontakt:

Post Postao/la marge »

uh, ma moraš na žutima minimalno 30 bodova skupiti, da ti se vučko ima s čim množiti..
evo mi doma upravo odigrali jednu zanimljivu partiju utroje, konačni rez 294-286-285..
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Kontakt:

Post Postao/la grof »

Ma igra je zakon. Mi je igramo doma u dvoje i troje (ponekad i četvero), a ovaj spomenuti Challenge I kojeg ima u Muelleru potpuno mijenja način igre u žutim i narančastim poljima, s time da su sva polja dobila neke promjene i sve skupa se mora drugačije planirati. Čak i skupljanje svih rerollova i +1 akcija donose benefite.
Baš dobro osvježenje.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
retko63
Reactions:
Ima zahvala: 25 puta
 pohvaljen: 15 puta

Post Postao/la retko63 »

grof je napisao/la: 01 ožu 2021, 08:27 Ma igra je zakon. Mi je igramo doma u dvoje i troje (ponekad i četvero), a ovaj spomenuti Challenge I kojeg ima u Muelleru potpuno mijenja način igre u žutim i narančastim poljima, s time da su sva polja dobila neke promjene i sve skupa se mora drugačije planirati. Čak i skupljanje svih rerollova i +1 akcija donose benefite.
Baš dobro osvježenje.
Bok ! U kojem Mulleru u Zagrebu si kupio Challenge ?
wm_lsmm
Reactions:
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 58 puta
Kontakt:

Post Postao/la wm_lsmm »

Ja sam ga uzela u Areni.
slika
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Kontakt:

Post Postao/la grof »

retko63 je napisao/la: 02 tra 2021, 13:23
grof je napisao/la: 01 ožu 2021, 08:27 Ma igra je zakon. Mi je igramo doma u dvoje i troje (ponekad i četvero), a ovaj spomenuti Challenge I kojeg ima u Muelleru potpuno mijenja način igre u žutim i narančastim poljima, s time da su sva polja dobila neke promjene i sve skupa se mora drugačije planirati. Čak i skupljanje svih rerollova i +1 akcija donose benefite.
Baš dobro osvježenje.
Bok ! U kojem Mulleru u Zagrebu si kupio Challenge ?
U City Centru East.
Odgovori

Natrag na “Recenzije i osvrti”