Marvel Champions LCG

Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Marvel Champions LCG

Post Postao/la dendarii42 »

Jerkooo je napisao/la: 25 tra 2024, 10:02
Lukok je napisao/la: 24 tra 2024, 22:24 Novi sam u board game svijetu, pa sad eto gledam malo Marvel Champions i nećkam se. Nisam do sada igrao niti jedan lcg, ali imam puno iskustva sa digitalnim card gameovima (gwent tisuće sati i marvel snap), pa me zanima netko tko je igrao da li bi preporučio igru za nekoga kao prvi LCG, a ima iskustva sa card igrama donekle i deckbuildingom.

Po reviews na jubitou sam skužio da je lotr recimo sličan. Nisam neki posebni marvel fan, ali mi je tematski bliži nego LOTR. Druga opcija mi je arkham horror, ali marvel mi se čini nešto na što bih lakše nagovorio curu i poznanike.
Ukratko,

Preporucam. Nemoj pretjerati ako ces uzimati za pocetak. Vidi hoce li ti se svidjeti nakon 10-ak partija. Sad ima dosta toga pa mozes birati heroje koji su ti poznati/zabavni.
Igrao sam i imam nesto LOTR (veliki fan svijeta) i igrao sam arkham. Na kraju se po meni svede na to sto zelis od igre. Za prvi (neki) LCG, marvel mi se cini dosta pristupacan siroj publici i to pristupom, zaljepljenom tematikom i mehanikom. (U usporedbi s ove dvije od FFGa)
Pogledaj jos koji video prije odluke i sretno :)
Točno ovo. Od velika tri Marvel je najpitkiji i po tvom opisu najbolje će ti odgovarat.
slika
Lukok
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 13 ožu 2024, 18:59
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

Re: Marvel Champions LCG

Post Postao/la Lukok »

Hvala na odgovorima i preporukama, evo upravo naručen core box sa ozonea. Nadam se da će biti dostava brza kao i uvijek, pa ako mi se sljedeći tjedan svidi, odmah u igraj.si narudžbu dodajem neki hero pack ili kampanju. Samo jadan moj novčanik.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Lukok za post:
dendarii42
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 242
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Marvel Champions LCG

Post Postao/la ratnip »

Prvo pravilo LCG-ova - nikad ne zbrajaj koliko si novaca već potrošio na LCG-ove.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Marvel Champions LCG

Post Postao/la dendarii42 »

Čujemo se za tri mjeseca kad ćeš nas pitat koji LCG da nabaviš idući.
slika
Odgovori

Natrag na “Ostali, manje zastupljeni LCG”