Wingspan

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Wingspan

Post Postao/la Valsim »

Zaigrali i s Europom i Oceanijom. Kako je @dado rekao, Europa mi je manje više more of the same. Ocke doda te još posebne ptice koje donose nešto posebno na kraju runda, ali nije mi to neki veliki game changer. Oceanija je već sasvim druga priča. Kako su drugi već pričali novi boardovi i novi džoker resurs uvelike mijenjaju dinamiku igre, i to nabolje. Kako je i @CrazyBunnyGuy konstatirao s baznom igrom imaš osjećaj kao da igri nedostaje još jedan cijeli krug. S Oceanijom i džoker resursom puno lakše je spustiti puno veći broj ptica, pogotovo onih skupljih. Situacije partija u kojima sam redovito gubio u baznoj igri su bile kada bih u početnoj ruci povukao sve skupocjene ptice, a pobjeđivao bih gle čuda kad bih povukao velik broj koje traže svega jedan resurs za spuštanje. Veći broj spuštenih ptica otvara bolje mogućnosti u igri, te tko prije uspije to ostvariti je u puno većoj prednosti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 6):
dadoCrazyBunnyGuydendarii42Antomontanelornjuri006
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1256
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3371 put
 pohvaljen: 1995 puta
Kontakt:

Re: Wingspan

Post Postao/la dado »

Drago mi je što vam se većini sviđa Oceania i što vam je poboljšala igru. :thumbs
Meni se više sviđa taj tightness bazne igre i to što ne možeš sve napraviti. Očito sam u manjini ali ostajem kod mišljenja da je nektar "ubio" ostalu hranu i previše pojednostavio igru.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 3):
Antomonjuri006mmoonbird
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Wingspan

Post Postao/la Valsim »

@dado Ok priznajem ti može biti jako zadovoljavajuće kada se stigne, ali i jako frustrirajuće kada se ne stigne. Kod mene je uglavnom bio ovaj drugi slučaj :D .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
dado
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Wingspan

Post Postao/la frle »

Ako netko zeli popust za digitalnu verziju Wingspana za Steam tu su dva koda za popust -30%. Tko prvi njegovo:
855W2-646K8-3RXXF
DJ7CY-5CMYY-ID0R4
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”