MADEIRA KS

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la kockica »

@dlakar
ovo je sigurno igra za tebe, na tvom mjestu ne bih oklijevao jedino ovo što veliš, faktor je broj igrača.

Osobno mene igra jako privlači, mislim da bi se i ženi svidjelo, ali nekako imamo premalo vremena za ovakvu težinu igara a imamo još par igara koje nismo ni isprobali.
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la dlakar »

To @kockica, gurni me preko ruba.😁
Moram se pohvalit kako sam se riješio sindroma "moraš kupit sve" i nisam kupio igru godinu dana...možda čak i duže....al ova me baš svrbi
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la kockica »

Kada vidim da je netko na rubu i oklijeva, rado dam podršku :D

Pohvale za embargo, ja sam ga prekršio za ovu godinu kupujući ekspanzije i igre za dijete (tješim se) :lol:
Avatar
fpol
Reactions:
Postovi: 306
Pridružen/a: 03 sij 2012, 17:07
Ima zahvala: 246 puta
 pohvaljen: 190 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la fpol »

Ja bi uzeo, da li ima kakvih ogranicenja na broj kopija koji se moze naruciti? Kome se mogu pridruziti?
Avatar
Avtomatik
Reactions:
Postovi: 66
Pridružen/a: 31 kol 2012, 17:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 50 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la Avtomatik »

ja cy vjerojatno uzet update za staru verziju, aj ak nije bed javi mi se na whatsup 0915544519
Dark Forest Games
www.boardgames.hr
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la sadistiko »

Čitam na bggu da je završio PM, a nama došlo da bi kupili igru. Ajd javite koja je cijena bila za igru da znamo skupljat pare ako se bude dalo kupit igdje
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la sadistiko »

bome, koliko traje ovaj KS već sam i zaboravio s kime sam se dogovorio za preuzimanje njegove KS verzije. Čovjek mi je jedno vrijeme i slao novosti o tome kako oni stalno imaju nekih problema sa proizvođačem, pa su zamijenili tvornicu pa korona, pa ovo pa ono. Pa eto, molim dobru dušu da se javi. Najbolje je što smo onu staru verziju igre već prodali i tako ostali i bez originalne verzije, a ovu ko zna kad ćemo dobit.
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la Nuuq »

sadistiko je napisao/la: 03 svi 2022, 10:24 bome, koliko traje ovaj KS već sam i zaboravio s kime sam se dogovorio za preuzimanje njegove KS verzije. Čovjek mi je jedno vrijeme i slao novosti o tome kako oni stalno imaju nekih problema sa proizvođačem, pa su zamijenili tvornicu pa korona, pa ovo pa ono. Pa eto, molim dobru dušu da se javi. Najbolje je što smo onu staru verziju igre već prodali i tako ostali i bez originalne verzije, a ovu ko zna kad ćemo dobit.
I to meni. Odlična je igra. Možda je nekad donesem da igrate 😃😃😃
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la Mago de Umago »

Nakon Panamaxa od jucer zelim i Madeiru! :ljubav
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: MADEIRA KS

Post Postao/la sadistiko »

Nuuq je napisao/la: 03 svi 2022, 12:28
sadistiko je napisao/la: 03 svi 2022, 10:24 bome, koliko traje ovaj KS već sam i zaboravio s kime sam se dogovorio za preuzimanje njegove KS verzije. Čovjek mi je jedno vrijeme i slao novosti o tome kako oni stalno imaju nekih problema sa proizvođačem, pa su zamijenili tvornicu pa korona, pa ovo pa ono. Pa eto, molim dobru dušu da se javi. Najbolje je što smo onu staru verziju igre već prodali i tako ostali i bez originalne verzije, a ovu ko zna kad ćemo dobit.
I to meni. Odlična je igra. Možda je nekad donesem da igrate 😃😃😃
đubre jedno sbatine sbatine :kava
slika
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”