[ANKETA] Posebni oglasni web site

Forum za sve rasprave vezane uz oglase

Da li oglase preseliti na novi web site kao zasebne?

DA - bolje da su oglasi izdvojeni iz foruma i imaju svoj posebni web site
16
37%
NE - ostaviti kako je sada. Dobro je i ovako
27
63%
 
Ukupno glasova: 43
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Posebni oglasni web site

Post Postao/la grof »

OK, ja gledam iz perspektive udruge i njezinih ciljeva, pa u oglasniku vidim mogućnost da ljudi lakše dođu do informacija o modernim društvenim igrama i na taj način budu ponukani da uzmu nešto iz oglasnika i zaljube se u prave igre.

Ali, da ovo bi mogao biti problem:
sismis je napisao/la: 29 svi 2019, 13:07 E da, i sretno s kategorizacijom..
- klasicna? valjda misli na sah. Kupijo sam Monopoli Hrvacka nema dvi sedmice ako to nije moderno nije nist mi smo imali onu plavu vidi kako se sareni. Izem ti kako sam mogo znat da mali Ibro ima istu tako stacusad sovim djava ga odnijo sta sad invalid juzernem..
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
sismis
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 06 lis 2011, 13:39
Ima zahvala: 68 puta
 pohvaljen: 67 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Posebni oglasni web site

Post Postao/la sismis »

grof je napisao/la: 29 svi 2019, 13:55 OK, ja gledam iz perspektive udruge i njezinih ciljeva, pa u oglasniku vidim mogućnost da ljudi lakše dođu do informacija o modernim društvenim igrama i na taj način budu ponukani da uzmu nešto iz oglasnika i zaljube se u prave igre.
Nek uzmu di god hoce :D Za informacije je najbolje napraviti vodic-dva koji ce biti vidljivi i lako dostupni, mozda na homepageu...
Ovi su korisnici zahvalili autoru sismis za post:
grof
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Posebni oglasni web site

Post Postao/la grof »

Mislim da je već polako jasno da zajednica ipak želi ostaviti mali oglasnik u ovoj formi, pa odustajem od ideje izdvojenog malog oglasnika. :)

Postovi o idejama kako približiti igre novim igračima podijeljeni su u novu temu u forumu o web stranicama.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”