Spirit Island

Pitanja vezana uz društvene igre
thepandacult
Reactions:
Postovi: 42
Pridružen/a: 11 vel 2021, 13:23
Ima zahvala: 32 puta
 pohvaljen: 31 put
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la thepandacult »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 21 stu 2021, 12:20 Što je najbolje od svega imam naprintano, ali sam snob štaš, htio bi oriđiđi, ovo mi je kao da navarim zvijezdu Mercedesovu na svoju Dačiju :) Tako da mi se čak i sviđa ova ideja da pričekam(o) jer sigurno će uskoro neki KS nije već dugo bilo ništa za Spirit Island... ;)
A prema zadnjem KSu njihovom, mislim da za Sentinelse, shipping je bil bolesno velik i dalje. Kaj se mene tiče mogu pričekati idući KS pa uzmemom grupnu neku i ubacimo te promoe koji nam fale nutra pa da bar dobimo neku značajniju količinu contenta za tu cijenu.
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la dlakar »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 21 stu 2021, 12:20 Što je najbolje od svega imam naprintano, ali sam snob štaš, htio bi oriđiđi, ovo mi je kao da navarim zvijezdu Mercedesovu na svoju Dačiju :) Tako da mi se čak i sviđa ova ideja da pričekam(o) jer sigurno će uskoro neki KS nije već dugo bilo ništa za Spirit Island... ;)
To što tebe smeta bih rađe usporedio sa unutarnjom etiketom hlača gdje ne piše original. 😜
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
frastarc
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

dlakar je napisao/la: 21 stu 2021, 12:48
CrazyBunnyGuy je napisao/la: 21 stu 2021, 12:20 Što je najbolje od svega imam naprintano, ali sam snob štaš, htio bi oriđiđi, ovo mi je kao da navarim zvijezdu Mercedesovu na svoju Dačiju :) Tako da mi se čak i sviđa ova ideja da pričekam(o) jer sigurno će uskoro neki KS nije već dugo bilo ništa za Spirit Island... ;)
To što tebe smeta bih rađe usporedio sa unutarnjom etiketom hlača gdje ne piše original. 😜
Ae, izvana sve lijepo i krasno, ali kad se skineš naveče vidiš da piše Đorđe Armani i malo te prcne svaki put...
gogo666
Reactions:
Postovi: 323
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 234 puta

Re: Spirit Island

Post Postao/la gogo666 »

Btw, postoji i mini ekspanzija koja je iskljucivo PnP. Tako da ako zelis imat sve, moras sve jedno zavarivat mercedesa na daciu
slika
Musashi
Reactions:
Postovi: 21
Pridružen/a: 27 vel 2018, 20:56
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Spirit Island

Post Postao/la Musashi »

Ja bih isto oba proma ali shipping je ipak prevelik.

Nadam se da ce ih uskoro bundleat i moc cemo ih kupit za normalnu cijenu.

https://boardgamegeek.com/thread/272860 ... 7#38746127
Ovi su korisnici zahvalili autoru Musashi za post (ukupno 2):
kovacuCrazyBunnyGuy
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

gogo666 je napisao/la: 21 stu 2021, 20:38 Btw, postoji i mini ekspanzija koja je iskljucivo PnP. Tako da ako zelis imat sve, moras sve jedno zavarivat mercedesa na daciu
Na samo neka iđe na dizela!

Enivej, fakat isprike ako sam ispao previše posh, nemam ništa protiv PnPova, samo eto volim imati the real deal ako je moguće, a s obzirom na ovakav šhitting nije baš...
Azorius
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 11 kol 2021, 07:50
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Spirit Island

Post Postao/la Azorius »

Također bih mi trebao Promo 1 i 2, pa ako će se u kojem trenutku naručivati za cijenu koja ne premašuje tank eurodizela, predbilježujem se :)

Također bih molio ako netko ima link na PNP-ove od promo packova, bio bih jako zahvalan. Jedino što sam našao je onaj PNP na BGGu gdje je netko stavio neke od spirita iz promoa, al bez arta na karticama, pa me zanima ima li gdje bolje napravljeno?

EDIT: Pronašao PNP za Promo 1.. nekako mi nije palo na pamet pogledati pod BGG od Promo packa već sam gledao samo base game :facepalm
Još uvijek tražim link za promo 2
Zadnja izmjena: Azorius, dana/u 22 stu 2021, 10:50, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Vidi ti ovih SI entuzijasta koji se samo izlegnu kada se ova tema digne iz prašine :D neka, neka! Samo dođite. Ima nas toliko da bismo mogli održati neki Spirit Island maraton u Meeple'su jednom.

Eto ako se doskora ukaže neki KickStarter gdje se bude moglo nabaviti njihove promoe i štoveć, i ako ne bude brutalan shipping i ostalo, javit ću vam se svima da uđemo u neki grupnjak.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 2):
Azoriustanelorn
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la frastarc »

Azorius je napisao/la:Također bih mi trebao Promo 1 i 2, pa ako će se u kojem trenutku naručivati za cijenu koja ne premašuje tank eurodizela, predbilježujem se :)

Također bih molio ako netko ima link na PNP-ove od promo packova, bio bih jako zahvalan. Jedino što sam našao je onaj PNP na BGGu gdje je netko stavio neke od spirita iz promoa, al bez arta na karticama, pa me zanima ima li gdje bolje napravljeno?

EDIT: Pronašao PNP za Promo 1.. nekako mi nije palo na pamet pogledati pod BGG od Promo packa već sam gledao samo base game :facepalm
Još uvijek tražim link za promo 2
Imam ja negdje. Potražim pa posaljem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post:
Azorius
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la Mago de Umago »

slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”