AuZtralia

Pitanja vezana uz društvene igre
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: AuZtralia

Post Postao/la kockica »

Nisam imao prilike, ono dođem doma i žena bi se nakostriješila da krenem igrati bez nje. Postoje posebne kartice za solo igranje, mislim da su to ciljevi koje trebas ostvariti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
mado
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 473 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: AuZtralia

Post Postao/la priroda15 »

Ja sam dosta igrao Auztraliu u 3 igrača a onda sam nedavno probao solo i mogu reći da mi je to za sada jedina igra u kojoj mi iskustvo solo igranja ne zaostaje za iskustvom igranja u više igrača. Ok, nema tenzija oko skupljanja resursa na mapi kao ni otimačine za personality kartice, ali solo igrač s druge strane nema niti pomoći drugih igrača u borbi protiv Drevnih. Super su mi i solo kartice koje definiraju neke posebne uvjete za pojedinu partiju (npr. igrač ne može imati istovremeno više od dvije personality kartice, ne računajući VP personality karice, itd. ) Ono što je prednost kod solo igranja, partija se može odigrati brzinski (cca 45 minuta). Svakako preporuka. Ako ti se igra sviđa u više igrača, biti će ti super i solo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post (ukupno 2):
kockicamado
slika
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 664 puta
 pohvaljen: 1025 puta
Kontakt:

Re: AuZtralia

Post Postao/la Deni »

Da da, odlican je solo, bas je pogođeno sve i gust je natezat se sa svim.

Inace, izlazi ekspanzija ove godine. TanZania :) Za sad su poznate samo dvije mape. Nadam se da ce jos nesto ubaciti, tipa neke questove ili end game ciljeve
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post:
mado
slika
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: AuZtralia

Post Postao/la Stips »

Igrao sam ja par puta solo. FIno je, pravi izazov. Ide dosta brzo, lako ih se ugura nekoliko jednu za drugom.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post (ukupno 2):
juri006mado
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”