Dogovaranje partija

Sve vezano uz Frostgrave igru

Moderator/ica: Miljac

Odgovori
Avatar
Miljac
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 62
Pridružen/a: 24 lis 2016, 17:16
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 50 puta
Kontakt:

Dogovaranje partija

Post Postao/la Miljac »

Koristite ovu temu za sve vezano uz dogovore partija s drugim igračima, ili, da najavite svoj dolazak u prostor. Dogovori nisu obavezni, ali ako želite biti sigurni da će biti nekog tko će s vama igrati Frostgrave, možda je najbolje unaprijed dogovoriti partiju. Dobru igru želim svima :)
eNdie
Reactions:
Postovi: 12
Pridružen/a: 20 sij 2012, 11:52
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 11 puta
Kontakt:

Re: Dogovaranje partija

Post Postao/la eNdie »

Igra li netko u subotu(30.6.)? Koliko vidim to je prvi najavljeni termin.. Osobno još nisam siguran koliko ću imati vremena, ali ako stignem bih rado navratio barem nakratko da bacim oko i upoznam se s ostatkom Frostgrave ekipe :)

Pitanje: kakva je situacija s terenima? Ima li terena u prostoru ili se očekuje da ljudi ponesu sa sobom?
Avatar
Miljac
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 62
Pridružen/a: 24 lis 2016, 17:16
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 50 puta
Kontakt:

Re: Dogovaranje partija

Post Postao/la Miljac »

Biti će sigurno dva igrača u subotu, možda i malo više. Vjerojatno će se malo i zaigrati, ali ne znam točno u koje vrijeme tko misli doći. Oko koliko sati dođeš? Možda će se lakše skupiti više igrača ako imate neko okvirno vrijeme. U najmanju ruku ću ja biti tamo kada dođeš, pa se upoznamo, malo popričamo i možda nabacimo jednu brzinsku partiju :) .

Biti će nešto trerna u prostoru, ali ne mogu reći da je na odmet da nešto doneseš ako si u mogućnosti, jer iste terene koristimo i za Frostgrave i za T9A i ostale igre, a ovog trena stvarno ne znam koliko će ljudi doći i igrati i koje igre :D

S vremenom mislimo napraviti dosta terena da ne fali niti u jednom slučaju, ideja je da se može samo doći, postaviti stol i igrati. Ali, kao što sam rekao, nije na odmet da u subotu doneseš ako si u mogućnosti.

Vidimo se ;)
Eldrad
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 lip 2018, 18:15
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 5 puta

Re: Dogovaranje partija

Post Postao/la Eldrad »

eNdie je napisao/la: 28 lip 2018, 11:30 Igra li netko u subotu(30.6.)? Koliko vidim to je prvi najavljeni termin.. Osobno još nisam siguran koliko ću imati vremena, ali ako stignem bih rado navratio barem nakratko da bacim oko i upoznam se s ostatkom Frostgrave ekipe :)

Pitanje: kakva je situacija s terenima? Ima li terena u prostoru ili se očekuje da ljudi ponesu sa sobom?
Bok, ja cu doci prijepodne pa bih volio baciti partiju. Bilo bi super kad bi se skupilo 4 igraca. Nema mi bolje makljaže nego kad svatko svakog roka :).
Odgovori

Natrag na “Frostgrave”