RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Forum za sve rasprave vezane uz oglase
Odgovori
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la grof »

Kako su ankete pokazale da se ideu rekonstrukciju malih oglasa, krenuo sam s radovima.

Izvršiti će se slijedeće, a dok ne kažem da su radovi gotovi predlažem da se suzdržite od objave novih oglasa!
  • Izrada novih podforuma za prodaju, aukcije i kupnju gdje neće biti moguće postanje nego samo otvaranje novih oglasa i bumpanje.
  • Posebni podforum za Rasprave gdje će biti omogućeno uobičajeno postanje tema i postova
  • U ovom, krovnom MO forumu moći će se samo postati na teme, a nove teme moći će otvarati samo moderatori.
  • Oglasi unatrag zadnja dva mjeseca prebaciti će se u nove podforume za oglašavanje
  • Kada naša moderatorica Ahilya završi s obnovom topica o cijenama, svi oglasi stariji od dva mjeseca će se obrisati s foruma
  • Napisati će se nova pravila oglašavanja i ostale bitne poruke.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la dlakar »

Znači imamo moderatora! Svaka čast Ahilya! Na temelju dosadašnjih postova, mislim da si prava osoba za to. Sretno! :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
Ahilya
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la grof »

Da, dobili smo moderatoricu. :)
Pokušati ću sve danas riješiti u vezi funkcioniranja novog sustava oglašavanja.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Lourdin
Reactions:
Postovi: 335
Pridružen/a: 23 tra 2013, 14:54
Ima zahvala: 207 puta
 pohvaljen: 79 puta

Re: RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la Lourdin »

Postovi stariji od 2 mjeseca se brisu?
Ja imam jedan post od pocetka ovdje i samo u njega ubacujem igre na prodaju.. Siguran sam da je stariji i vise od godinu dana.
Molio bi da ga se ne brise jer je aktivan :)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la grof »

Lourdin je napisao/la: 28 lis 2017, 20:43 Postovi stariji od 2 mjeseca se brisu?
Ja imam jedan post od pocetka ovdje i samo u njega ubacujem igre na prodaju.. Siguran sam da je stariji i vise od godinu dana.
Molio bi da ga se ne brise jer je aktivan :)
Onda mi daj link

Bez brige, neće se još ništa brisati. U prvoj fazi ćemo samo prebaciti prva dva mjeseca oglasa u nove podforume, a svakako mi dajte tu linkove na oglase koji su stariji i treba ih prebaciti u novi podforum.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la grof »

Lourdin je napisao/la: 28 lis 2017, 20:43 Postovi stariji od 2 mjeseca se brisu?
E da, možda nisam bio dovoljno jasan. Brisali bi se oni postovi koji zadnji odgovor unutar teme imaju stariji od dva mjeseca (odnosno zaključno s 1. rujna), a ne datum kreacije samog oglasa!
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Ahilya
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la grof »

Evo narode.

Mislim da je to - to!
Pročitajte si pravila foruma u crvenom okviru svakog podforuma.
Ako bude nejasnoća ili krivo podešenih opcija, javite mi ovdje.
Stari oglasi biti će obrisani iz ovog matičnog foruma malo kasnije. Ako imate neki oglas koji bi trebalo premjestiti, a njegov zadnji post je stariji od 1. rujna, stavite link pa ćemo ga prebaciti prije brisanja.

Od sada možete bumpati, stavljati nove oglase u za to predviđene podforume.

Linkovi na ove podofrume nalaze se i na naslovnici samog foruma ispod linka na Male oglase, a kako bi sve bilo što lakše dostupno.

EDIT:

I da, više nije potrebno u naslove oglasa stavljati one oznake [P], [M], [K]... ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 3):
dlakardadoAhilya
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la Ahilya »

Naglasila bih samo da imam moderatorske ovlasti ponajviše kako bih mogla ažurirati i održavati temu Što je pošto prodano, a usput ću brisati stare teme nakon što iz njih izvučem cijene prodanih igara.

Neću biti šerif. :D

Ipak hvala na komentaru dlakar! :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post (ukupno 4):
dlakargrofStudioworkssadistiko
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la grof »

Također, kako bi zaštitili oglasnik od pojedinačnih oglasa za svaku igru ograničili smo postanje novih oglasa na jedan oglas tjedno (ovo vrijedi samo u oglasima prodaje. Aukcije i kupnje nisu ovime ograničene). Stoga grupirajte prodaju više igara u taj jedan oglas.
Oglas uvijek možete editirati i dopunjavati kada god želite, a bumpati ga svakih 5 dana.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: RADOVI NA FORUMU MALIH OGLASA

Post Postao/la Studioworks »

A aukcije kako rade? Nadam se da se može komentirati :D
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”