Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 662 puta
 pohvaljen: 1025 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Deni »

Sentient godinama pikiram, nikako da naleti i onda ju vidim u kolekciji jednog tipa kod kojeg povremeno znam otic zaigrat nesto. Samo jos da dodje na red...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post:
dado
slika
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 662 puta
 pohvaljen: 1025 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Deni »

https://boardgamegeek.com/boardgame/316 ... x-2-pocket

slika

Poklon :ljubav S obzirom da volim igre ovog dizajnera i na odlicne recenzije, ukljucujuci i Dadinu, jedva cekam odigrati
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post (ukupno 4):
PsyBurntanelorndadoZorzy
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

slika
Moglo bi se reći da se dugo izdržalo od zadnjeg šuta, pa je trebalo nadoknaditi 😁 .

Kao velikom ljubitelju Carpenterovog filma već jako dugo dvoumim koja bi bila ultimativna The Thing igra. Ima ih na tržištu popriličan broj i naoko sve djeluju veoma slično. Nakon godina studioznih znanstvenih istraživanja, naši najbolji znanstvenici su došli do rezultata da bi priložena s fotke trebala biti "The chosen one".

Jedini problemčić što je riječ o inačici koja je i najskuplja i najteže dobavljiva. Mislim da sam našao jedino na ZATU webshopu, ali samo kao preorder i uz lijepu cifru. Na eBayu ne valja ni spominjati kakve bolesne cijene postiže.

Tako da možete zamisliti moje iznimno ugodno iznenađenje kada sam ju našao nedavno na stranicama Carta Magica , i još veće ugodno iznenađenje sa svim dodacima za povoljnu cijenu. No zašto bih ja bio te sreće, sigurno je netko već ugrabio, ako nitko drugi onda netko od preprodavača da si zaradi za mjesečni kredit nove Alfa Romeo. Ali neda mi vrag mira, okrenem par kontakti, a kad ono slobodno da slobodnije ne može biti. Brzo rezervacija, sjedanje u Batmobil (bicikl) i trk u dućan. Btw. hvala ekipi u Carti na susretljivosti i pruženoj pomoći oko cijelog mog ludovanja. Zakon ste 🤟 .

I riječima Forrest Gumpa: "That's all I have to say about that."
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 10):
dadoAliensbsamwiseTeehee(R)Mago de UmagosmurfORnotMinsc1610DeniNoghritanelorn
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 662 puta
 pohvaljen: 1025 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Deni »

@Valsim ti bas volis te tematske "trash" 80s naslove. osim privlacne teme, kakav je gameplay? ima li tu nekih ozbiljnijih nedostataka ili jednostavno ne dodju do izrazaja pored svih komercijala?
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

@Deni Pa ono, imam ja mnogih interesa i slabosti, ali da ovo je isto jedna od njih :D .

Pa u usporedbi s drugim igrama vezanih za navedeni film, ova mi se učinila prema recenzijama kao najispoliranija i s najmanje boljki. Da me krivo ne shvatiš igrači moraju biti jako dobro upoznati s time što rade, jer se inače partija upropasti samo tako. Ali zar nije tako i sa svim igrama sa skrivenim ulogama? Preostaje na kraju vidjeti osobno kako igra funkcionira, čim se uhvati vremena i dostojna ekipa za igrati.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
Deni
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

slika

Stigao Stroganov, ali Hippocrates koji je trebao s njime doći nije, pa mi sad malo čudno
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 4):
dadosmurfORnottanelornboskosaur
slika
Avatar
Chupka
Reactions:
Postovi: 40
Pridružen/a: 09 sij 2019, 23:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 66 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Chupka »

Boros je napisao/la: 14 tra 2022, 08:37 Meni je dostavio GLS, dostava je bila u naznačeni dan, ali GLS uopće nije ažurirao podatke da su preuzeli paket i kada će ga točno dostaviti. Jedina informacija je bila od Ozone.
No ovo nažalost nije prvi puta, nedavno mi je jedan kickstarter isto dostavljao GLS i isto tako nisu uopće ažurirali poruke o praćenju, jedino su imali da je paket pripremljen da ga oni preuzmu i nakon toga ništa sve do dana kada su se pojavili pred vratima.
Jesi li uspio ikako ovo riješiti s nenajavljivanjem pošiljki od Ozone-a? Moja zadnja narudžba je dostavljena u roku 6 radnih dana na području Zagreba, ali opet bez ikakve prethodne najave/naznake u praćenju pošiljke, što se već događalo i u prošlim narudžbama. Druge stvari mi GLS redovno najavi pa ne znam u čemu je stvar, a ovo mi je dosta nezgodno zbog posla jer se trebam organizirat za preuzimanje. Pomaže li napomena kod narudžbe? Teach me senpai szbunjen
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la marge »

e a kak vršite plaćanje na Ozone-u? mene zeza kad hoću mastercardom platiti da mi ne odgovaraju podaci
Avatar
Chupka
Reactions:
Postovi: 40
Pridružen/a: 09 sij 2019, 23:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 66 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Chupka »

marge je napisao/la: 30 lip 2022, 13:06 e a kak vršite plaćanje na Ozone-u? mene zeza kad hoću mastercardom platiti da mi ne odgovaraju podaci
Ne bih znala za mastercard, al plaćam većinom Visom i to mi uvijek radi bez greške. Zadnji put sam uzela plaćanje kod preuzimanja i onda platila dostavljaču karticom umjesto gotovinom, tako da i to funkcionira.
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 482 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la MirekCro »

Svježe s Ozone-a! Morala se iskoristiti akcija :D
slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru MirekCro za post (ukupno 3):
tanelornrealukadado
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”