Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 225 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Aliensb »

docich je napisao/la: 07 ožu 2023, 09:04 Hvala. A di si ti uzeo ovaj starter. Nisam vidio nigdje. Svugdje su ili kickstarter verzije ili onaj veci paket

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
Kupio na dark forest, ali mi je zaboravio poslati vecu kutiju da sve stane, pa kad budem uzimao nesto onda mi posalje
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kovacu »

Valsim je napisao/la: 26 lip 2022, 11:31 slika
Moglo bi se reći da se dugo izdržalo od zadnjeg šuta, pa je trebalo nadoknaditi 😁 .

Kao velikom ljubitelju Carpenterovog filma već jako dugo dvoumim koja bi bila ultimativna The Thing igra. Ima ih na tržištu popriličan broj i naoko sve djeluju veoma slično. Nakon godina studioznih znanstvenih istraživanja, naši najbolji znanstvenici su došli do rezultata da bi priložena s fotke trebala biti "The chosen one"....
Kakva ti je igra sad kad je imaas neko vrijeme? Ovak na prvu sto vidim izgleda interesantno, al zanima me igrivost, preporucen broj igraca itd.
Konto sam uzet mozda base game
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1257
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3372 puta
 pohvaljen: 2001 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 5):
PsyBurnjuri006sadistikotanelornZorzy
slika
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Bojan1983 »

Nedavno zaigrao Lisbou i upoznao gospodina Lacerdu, mozda je ovo pocetak velikog prijateljstva :)


slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bojan1983 za post (ukupno 9):
PsyBurndadojuri006AntomonsadistikotanelornsmurfORnotTeehee(R)marge
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

kovacu je napisao/la: 12 ožu 2023, 07:10
Valsim je napisao/la: 26 lip 2022, 11:31 slika
Moglo bi se reći da se dugo izdržalo od zadnjeg šuta, pa je trebalo nadoknaditi 😁 .

Kao velikom ljubitelju Carpenterovog filma već jako dugo dvoumim koja bi bila ultimativna The Thing igra. Ima ih na tržištu popriličan broj i naoko sve djeluju veoma slično. Nakon godina studioznih znanstvenih istraživanja, naši najbolji znanstvenici su došli do rezultata da bi priložena s fotke trebala biti "The chosen one"....
Kakva ti je igra sad kad je imaas neko vrijeme? Ovak na prvu sto vidim izgleda interesantno, al zanima me igrivost, preporucen broj igraca itd.
Konto sam uzet mozda base game
Ahjoooj. Previsoko mišljenje imaš o meni. Ne samo da nisam još uspio zaigrati, nego se ne sjećam ni gdje je više točno u stanu :oops: .
Doduše pogledao sam pregršt recenzija i gameplaya igre da si stvorim dojam kako od svih sličnih izdanih igara iz franšize, ova je najbliža onom osjećaju paranoje iz filma. Još kad se tome pridoda da je i najljepše dizajnirana od sviju, te ako se uspije doći do inačice s minijaturama. Nadam se da ću ti nekad u budućnosti moći reći nešto detaljnije iz osobnog iskustva.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
kovacu
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

slika
Jučer je bio jako dobar dan. Zapravo bio je odličan dan. Svaki dan bi trebao biti poput jučerašnjeg. Naravno sve je počelo jednom ranojutarnjom kupovinom starog Fantasy Flight bisera. Riječ je o drugoj ediciji Runewarsa, strateškoj epskoj igri iz Runebound svijeta. Moram reći kako sam bio pomalo skeptičan s obzirom na iznimno povoljnu cijenu za igru koja je out of print. No kolega @PsyBurn je razbio sve moje skepticizme, jer osim iznimne očuvanosti, karte su još odisale svježinom kao da kutija upravo raspakirana. Sad jedino još moram doznati tajnu kako zadržati tu početnu svježinu igara :) .

Kao što su neki znali također nisam uspio odoljeti novom zovu @Popocatepetl za grupnom nabavkom promo karata za Terraforming Mars. Veliko mu hvala na tome što se ponovno uhvatio u koštac s organizacijom na zadovoljstvo svih nas koji smo se uključili.

No apsolutni show je na kraju ukrao @tanelorn , za kojeg sam nehotice tek sad kroz komunikaciju otkrio da je u istom kvartu poput nas, te smo ga tako imali čast napokon i upoznati uživo. Naime doznavši da smo u istom kvartu zamolio sam ga bi li mogao pokupiti i moje karte, jer mi je lakše i prije ću se uz bebicu uspjeti naći s njim u kvartu. Naravno onda ga još nisam poznavao po nicku, već po imenu i prezimenu koje mi se prikazivalo i zvučalo jako poznato. Čovjek je ni ne trepnuvši bez imalo zadrške prihvatio molbu. Što je onda rezultiralo da je na kraju i svima ostalima u Novom Zagrebu razvozio njihove promo karte :D . Svaka čast i vječna slava :thumbs . Bilo mi je jedino neugodno u nekako zbrzanom danu da nisam uspio uhvatiti vremena na poslu i da mu skočim kupiti barem pivu. Pamtim ovakve lijepe geste tako da ta piva ne gine ;) . Čovjek se čak dovezao direktno do naše zgrade da nam preda naše primjerke :bravo . Što je najbolje onda smo se ponovno sreli u Avenue Mallu kada smo išli u nabavku, te po treći put kad smo se vraćali iz iste, samo što je ovoga puta bio u društvu vjerojatno najvećeg psa kojeg sam vidio u životu. Ako sam dobro zapamtio riječ je o Pirenejskom planinskom sa zaista prekrasnom dlakom kroz koju je čak i Elena morala proći rukicom. Tek prilikom trećeg susreta sam napokon otkrio da je to kolega tanelorn s foruma.

Kakav dan :) .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 5):
dadodendarii42tanelornjuri006Popocatepetl
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Noghri »

Lijepa prica, ali ja sam nekako ocekivao da ste nesto i odigrali :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Noghri za post:
Valsim
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

@Noghri drage volje. Ali uz trenutne mogućnosti to bi onda već bila fantasy priča :( .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
Noghri
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Noghri »

Znam kako ti je @Valsim ... Ja imam 3 komada mali cirkusanata doma, i jedino se mozemo igrat s njima (sto i radimo cesto), ali nesto ozbiljnije... Ufffffff
Ovi su korisnici zahvalili autoru Noghri za post:
Valsim
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”