Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

slika
Eto rugam se drugima, a vidite ovu nesreću :shock: . Moram priznati kako imam određeni guilty pleasure prema jednostavnim tematskim Ameritrash naslovima. Mislim da tu nema izdavača boljeg od Flying Frogs koji mi zadovoljava tu potrebu, bilo da su u pitanju zombiji u Last Night On Earth, ili 18. stoljeće i fantastično okruženje kao u A Touch Of Evil serijalu. Eto sad mogu zadovoljiti tematsku potrebu kada su u pitanju avanture poput onih iz filmova o Indiana Jonesu. Baznu igru iako out of print sam kupio od @Smeghead , hvala mu na boljoj cijeni ovom prilikom :thumbs . Ekspanzije su nabavljene u zadnjoj narudžbi s GamesLorea.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
dado
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la frastarc »

Valsim je napisao/la: 26 svi 2022, 19:23
frastarc je napisao/la: 26 svi 2022, 09:13
Valsim je napisao/la: 25 svi 2022, 23:12 @frastarc A koja je to tajna alkemije da se kupi jedna igra a dobije 4? :o
Jos uvijek je to misterija, ali meni je to uspjelo samo jednom u godini napraviti… hm… szbunjen
Lost Ruins of Arnak još nismo imali priliku zaigrati, ali po broju pogledanih videa osjećam se već poput ekspertnog igrača. Wingspan nam je uvijek drago zaigrati, pogotovo otkad smo otkrili ekspanziju Oceania Expansion, a koja značajno mijenja igru. Po našem mišljenju nabolje, pa eto svakako preporuka kada se zasitite bazne igre. Mada ima i European Expansion koja je zapravo prva, ali premalo noviteta uvodi. Praga Caput Regni je jedna od svježijih otkrića s kojom smo baš ostali oduševljeni, što nije ni čudo s obzirom da je od istog autora kao i Pulsar 2849 i Underwater Cities.
Mi smo Arnak odigrali u 2 igrača (jedan put) i nakon završene partije smo je odmah htjeli još jednom igrati (to mi se stvarno već neko vrijeme nije dogodilo s igrom). Tako da jedva cekam ponovno igranje Arnaka. Sjela mi je na prvu.
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 226 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Aliensb »

frastarc je napisao/la: 26 svi 2022, 19:59
Valsim je napisao/la: 26 svi 2022, 19:23
frastarc je napisao/la: 26 svi 2022, 09:13
Jos uvijek je to misterija, ali meni je to uspjelo samo jednom u godini napraviti… hm… szbunjen
Lost Ruins of Arnak još nismo imali priliku zaigrati, ali po broju pogledanih videa osjećam se već poput ekspertnog igrača. Wingspan nam je uvijek drago zaigrati, pogotovo otkad smo otkrili ekspanziju Oceania Expansion, a koja značajno mijenja igru. Po našem mišljenju nabolje, pa eto svakako preporuka kada se zasitite bazne igre. Mada ima i European Expansion koja je zapravo prva, ali premalo noviteta uvodi. Praga Caput Regni je jedna od svježijih otkrića s kojom smo baš ostali oduševljeni, što nije ni čudo s obzirom da je od istog autora kao i Pulsar 2849 i Underwater Cities.
Mi smo Arnak odigrali u 2 igrača (jedan put) i nakon završene partije smo je odmah htjeli još jednom igrati (to mi se stvarno već neko vrijeme nije dogodilo s igrom). Tako da jedva cekam ponovno igranje Arnaka. Sjela mi je na prvu.
I meni je Arnak jako dobro sjeo i igrao sam ga u sva 4 broja igraća i po meni je najbolji u 2, pa 1,3,4.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
frastarc
slika
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1257
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3374 puta
 pohvaljen: 2001 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

Nikad previše Felda i kocki u kolekciji. :D

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 2):
tanelornDeni
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Mago de Umago »

Meni je Bonfire sve draža i draža igra, a tako i Feld kao dizajner. :ljubav
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post (ukupno 2):
dadorealuka
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Doletjeli mališani ravno iz Finske jučer. Terran ships za Eclipse.

slika


slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 5):
dadoDeniValsimChMarintanelorn
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

@CrazyBunnyGuy Ček zar ne dolaze ovi brodovi već u baznoj igri?
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Valsim je napisao/la: 02 lip 2022, 17:25 @CrazyBunnyGuy Ček zar ne dolaze ovi brodovi već u baznoj igri?
Dobiješ od svake vrste njihove tematske brodove (Planta ima kaktuse i tako to...), ali ako hoš igrat kao neka od Terran frakcija i dalje moraš koristiti tematske brodove svake vrste. Ovo je za frikove poput mene koji vole potpunu imerziju. :)

EDIT: mislim da dolaze u KS verziji, ali ne u retail, to sam 100% siguran :P
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Valsim
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

al to su sad opet drugačiji brodovi od onih iz prve edicije koji su bili kao terranski brodovi
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 02 lip 2022, 17:27
Valsim je napisao/la: 02 lip 2022, 17:25 @CrazyBunnyGuy Ček zar ne dolaze ovi brodovi već u baznoj igri?
Dobiješ od svake vrste njihove tematske brodove (Planta ima kaktuse i tako to...), ali ako hoš igrat kao neka od Terran frakcija i dalje moraš koristiti tematske brodove svake vrste. Ovo je za frikove poput mene koji vole potpunu imerziju. :)

EDIT: mislim da dolaze u KS verziji, ali ne u retail, to sam 100% siguran :P
Eh sad je sve jasno, da prijatelj ima Kickstarter verziju pa je već došlo ukomponirano. Samo što sam ja mislio da dolazi i u retail verziji. Pa u svakom slučaju dobro je znati :thumbs .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”