Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1786 puta
 pohvaljen: 197 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la tanelorn »

Valsim je napisao/la: 14 ožu 2023, 12:11 Ako sam dobro zapamtio riječ je o Newfoundlandu sa zaista prekrasnom dlakom kroz koju je čak i Elena morala proći rukicom. Tek prilikom trećeg susreta sam napokon otkrio da je to kolega tanelorn s foruma.
Bila mi (nam) je čast upoznati naše blog topic legende iz kvarta - cro Rahdo i Jen (te njihova mala nasljednica lijepe kolekcije board gameova)! :)))

Glede prijevoza - i iduci put stojim na raspolaganju... @Shich zna sve moje mracne tajne (vecinu, ne sve...) :thumbs

I za kraj, ispravak netočnog navoda - pirinejski planinski pas, nije njufić (oni su isključivo crni) :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru tanelorn za post (ukupno 4):
dendarii42Valsimjuri006sadistiko
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3123
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2296 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

Noghri je napisao/la: 14 ožu 2023, 12:59 Znam kako ti je @Valsim ... Ja imam 3 komada mali cirkusanata doma, i jedino se mozemo igrat s njima (sto i radimo cesto), ali nesto ozbiljnije... Ufffffff
Wooow. Dao bih ti medalju časti. Već mi se čini kao izazov s dvoje, s troje ne mogu ni zamišljati.
Valsim je napisao/la: 14 ožu 2023, 12:11 Ako sam dobro zapamtio riječ je o Newfoundlandu sa zaista prekrasnom dlakom kroz koju je čak i Elena morala proći rukicom. Tek prilikom trećeg susreta sam napokon otkrio da je to kolega tanelorn s foruma.
Bila mi (nam) je čast upoznati naše blog topic legende iz kvarta - cro Rahdo i Jen (te njihova mala nasljednica lijepe kolekcije board gameova)! :)))
tanelorn je napisao/la: 14 ožu 2023, 13:18 Glede prijevoza - i iduci put stojim na raspolaganju... @Shich zna sve moje mracne tajne (vecinu, ne sve...) :thumbs
Znači da Shich dobro čuva tajne, jer usprkos našoj dugogodišnjoj povijesti ništa od toga nije došlo do mojeg uha :D .
tanelorn je napisao/la: 14 ožu 2023, 13:18 I za kraj, ispravak netočnog navoda - pirinejski planinski pas, nije njufić (oni su isključivo crni) :)
Naravno da sam zaboravio :nee . Tako da kada sam Googlao prije pisanja baš sam bio u užem izboru između Newfoundlanda i Pirinejskog planinskog. I naravno u 50:50 situaciji da uvijek odaberem krivi odgovor :D .

Edit: Ispravljeno
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 838 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Mago de Umago »

Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post (ukupno 7):
dadojuri006Zorzyit's mekovacuValsimtanelorn
slika
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1256
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3368 puta
 pohvaljen: 1995 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

Hive mi je nedavno otkriće, fantastična igra. :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 3):
Mago de UmagokovacuBJ_Speedy
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 838 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Mago de Umago »

dado je napisao/la: 29 ožu 2023, 15:58 Hive mi je nedavno otkriće, fantastična igra. :thumbs
Moja ekipa ima već 2 kompleta, ali bas sam htio jedan pocket za sebe. :D
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kovacu »

Vrhunska igra koja doslovno stane u dzep i mos ju igrat bilo di
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
Mago de Umago
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3123
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2296 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

Mago de Umago je napisao/la: 29 ožu 2023, 16:08
dado je napisao/la: 29 ožu 2023, 15:58 Hive mi je nedavno otkriće, fantastična igra. :thumbs
Moja ekipa ima već 2 kompleta, ali bas sam htio jedan pocket za sebe. :D
Jesi to kupio od kolege forumaša ovdje?
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
Mago de Umago
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 838 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Mago de Umago »

Valsim je napisao/la: 29 ožu 2023, 22:12 Jesi to kupio od kolege forumaša ovdje?
Yup :D
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3123
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2296 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

Mago de Umago je napisao/la: 29 ožu 2023, 22:23
Valsim je napisao/la: 29 ožu 2023, 22:12 Jesi to kupio od kolege forumaša ovdje?
Yup :D
Hvaljen budi Bože da si uslišao moje molitve okončavši iscrpnu potragu. Napokon sam dočekao trenutak da se nađem licem u lice s gorkim suparnikom koji mi je preoteo milu ljubav pred nosom. Biraj otimaču srca mojeg, kako želiš da sperem ovu gorku uvredu nanešenu čašću. Sablje, pištolji, gole ruke, šah, Monopoly, UNO...
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 838 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Mago de Umago »

Valsim je napisao/la: 29 ožu 2023, 22:59
Mago de Umago je napisao/la: 29 ožu 2023, 22:23
Valsim je napisao/la: 29 ožu 2023, 22:12 Jesi to kupio od kolege forumaša ovdje?
Yup :D
Hvaljen budi Bože da si uslišao moje molitve okončavši iscrpnu potragu. Napokon sam dočekao trenutak da se nađem licem u lice s gorkim suparnikom koji mi je preoteo milu ljubav pred nosom. Biraj otimaču srca mojeg, kako želiš da sperem ovu gorku uvredu nanešenu čašću. Sablje, pištolji, gole ruke, šah, Monopoly, UNO...
Može partija Hivea? rofl
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”