Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Aliensb »

Chupka je napisao/la: 30 lip 2022, 12:56
Boros je napisao/la: 14 tra 2022, 08:37 Meni je dostavio GLS, dostava je bila u naznačeni dan, ali GLS uopće nije ažurirao podatke da su preuzeli paket i kada će ga točno dostaviti. Jedina informacija je bila od Ozone.
No ovo nažalost nije prvi puta, nedavno mi je jedan kickstarter isto dostavljao GLS i isto tako nisu uopće ažurirali poruke o praćenju, jedino su imali da je paket pripremljen da ga oni preuzmu i nakon toga ništa sve do dana kada su se pojavili pred vratima.
Jesi li uspio ikako ovo riješiti s nenajavljivanjem pošiljki od Ozone-a? Moja zadnja narudžba je dostavljena u roku 6 radnih dana na području Zagreba, ali opet bez ikakve prethodne najave/naznake u praćenju pošiljke, što se već događalo i u prošlim narudžbama. Druge stvari mi GLS redovno najavi pa ne znam u čemu je stvar, a ovo mi je dosta nezgodno zbog posla jer se trebam organizirat za preuzimanje. Pomaže li napomena kod narudžbe? Teach me senpai szbunjen

Meni dođe isto za 4-5 dana, danas su me zvali da donose za 10min, sva sreca zena je usla u stan par minuta ranije, na njihovim podatcima za praćenje je samo stojalo da su poslali u petak.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
Chupka
slika
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1258
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3379 puta
 pohvaljen: 2003 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

slika
slika
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Noghri »

@dado Sta ces sa svim tim kockicama? Jamb u 300? :D :D :D
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 881
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 987 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Mago de Umago »

Noghri je napisao/la: 30 lip 2022, 14:47 @dado Sta ces sa svim tim kockicama? Jamb u 300? :D :D :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post (ukupno 2):
Lourdinsadistiko
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kovacu »

dado je napisao/la: 30 lip 2022, 14:38 slika
Sad znam ko mi je uzeo zadnje crvene kockice :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
dado
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Aliensb »

Prica kako sam imao dogovor sa ženom da ovaj mjesec i sljedeci mjesec ne kupim ni jednu novu igru i kako je Spring gathering to promjenio.

Posto sam ove godine dobro podebljao kolekciju, najvise sam igrao solo u zadnje vrijeme, zena je pitala mogu li da nista ne kupim dok ne vidimo koliko cemo potrositi na ljetovanja u 6. i 7. Mjesecu pa da si nakon toga ako ostane viska kupim sto zelim.

Ali dosla je na Spring gathering (warhamer i boardgaming event u Slavonskom brodu) , vidjela hrpu nas kako igramo te i sama bacila game Sheriffa of Nothingham.

Nakon toga iako nije preko godinu i pol nista igrala trazila me svaki dan da igramo nesto, pa smo u 7 dana odigrali jedno 14 gameova Isle of cats, aquatice i abyssa.

U to vrijeme vidim Sword and sorcery ancient chronicles na Morobo i pitam ju da napravimo iznimku s tim jer mi ju je tesko nabaviti te ju narucujem, ispada da je nema kod moroba i da je prodana i narucujem ju od Slovenca.

Nakon toga kreceno na more i ona izrazi zelju da stanemo u Carta magicu nesto uzeti za igranje na moru,ja se ne bunim previse te moja odluka pada na Cascadiu, a zena stavlja veto da moramo uzeti i kittense i ne moze cekati da dodem u brod i organiziram grupnu narudzbu. Na moru smo odigrali 10ak gameova Cascadie i ona bi da stanemo i u magic omens da vidimo sta tamo ima, ali ju nekim cudom odgovaram i kazem ajmo sacekati da vidimo mozda ce negdje biti neka ljetna akcija pa cemo se pocastiti.

Taman dolazimo kuci, palim komp i akcija na Ozoneu, pada odluka da nam uzmemo exp za aquaticu, ja sebi uzimam exp za Arnak, uzimamo Cartographers da imamo igru i gdje crtamo i ne uspjevam ni odoliti dobroj prilici za Ark novu.

Nije proslo par dana i jedno 8 gameova isle of cats i mene vec malo hvata zamor od igre, a ona to primjecuje i kaze mogao si napraviti onu grupnu narudzbu da imamo sve exp, a trebaju nam i sleevovi i tako postajemo vlasnici jos dvje exp za isle of cats.

Ukratko od mjeseca kad nema kupnje, postao je mjesec s najvecim priljevom igara, u nasu obranu Cascadia je vec dosta odigrana, exp za macke i aquaticu ulaze u opticaj vec do kraja tjedna, Cartographers u subotu kad idemo zeninim roditeljima, oni ce cuvati malu, a mi igrati, arnak za vikend u klubu, Sword & sorcery je na hlađenju jer trenutno uzivam igrajuci u 2 igraca, a nedjeljom u vise. Ark novu sam gledao pravila, ali trenutno nemam kapaciteta uz sve novo i to zapamtiti pa se nadam da ce u 7. Mjesecu izaci na stol


slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post (ukupno 9):
Mago de UmagodadoTeehee(R)ValsimMirekCrotanelornPapaversadistikoStips
slika
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 255
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Minsc1610 »

Žene su zlo!
slika
Boros
Reactions:
Postovi: 144
Pridružen/a: 07 ruj 2010, 20:18
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Boros »

Chupka je napisao/la: 30 lip 2022, 12:56
Boros je napisao/la: 14 tra 2022, 08:37 Meni je dostavio GLS, dostava je bila u naznačeni dan, ali GLS uopće nije ažurirao podatke da su preuzeli paket i kada će ga točno dostaviti. Jedina informacija je bila od Ozone.
No ovo nažalost nije prvi puta, nedavno mi je jedan kickstarter isto dostavljao GLS i isto tako nisu uopće ažurirali poruke o praćenju, jedino su imali da je paket pripremljen da ga oni preuzmu i nakon toga ništa sve do dana kada su se pojavili pred vratima.
Jesi li uspio ikako ovo riješiti s nenajavljivanjem pošiljki od Ozone-a? Moja zadnja narudžba je dostavljena u roku 6 radnih dana na području Zagreba, ali opet bez ikakve prethodne najave/naznake u praćenju pošiljke, što se već događalo i u prošlim narudžbama. Druge stvari mi GLS redovno najavi pa ne znam u čemu je stvar, a ovo mi je dosta nezgodno zbog posla jer se trebam organizirat za preuzimanje. Pomaže li napomena kod narudžbe? Teach me senpai szbunjen
Nisam ništa riješio, evo baš jučer opet stigao paket iz Ozone, dostavio GLS bez najave. Nazvao me kurir ujutro malo prije 10 da je ispred zgrade. Predivno. Sva sreća imam dobar odnos sa susjedima u poslovnom prostoru u zgradi pa ostavi tamo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Boros za post:
Chupka
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 279 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la marge »

svarog's denslika

Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru marge za post (ukupno 5):
juri006Denidadofrastarctanelorn
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

dado je napisao/la: 30 lip 2022, 14:38 slika
Gdje si nabavio First Rat?
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
boskosaur
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”