[RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Forum za sve rasprave vezane uz oglase
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la DarkDefender »

danijel2008 je napisao/la: 05 svi 2022, 20:42 Čudno mi je to. Očito je do mene...
Mislim da nije do tebe. Meni isto nije jasno kad ljudi stave takve cijene, ali racunam da imaju neku logiku. Npr. radije ce cekati da retail cijene skoce nego smanjiti cijenu. :)

Ja npr. ne vrednujem puno ekspanzije i deluxe komponente. Jako rijetko sam spreman ekstra platiti za ekspanziju (ili neke promo kartice) prije nego sam izigrao osnovnu igru. Tako da svi imamo neka svoja vidjenja stvari.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la smurfORnot »

ray je napisao/la: 05 svi 2022, 12:56
danijel2008 je napisao/la: 05 svi 2022, 11:19 - Rant ON -

Otkad se u cijenu igre uračunava i poštarina plaćenja za nju od strane prodavača? U zadnje vrijeme polovne igre koštaju više nego nove online. Kada pitam razlog, dobijem odgovor da je i poštarina koštala toliko i toliko te zbog toga takva cijena. Jesam li u krivu ako to smatram smiješnim? Jesam izgubio dodir sa stvarnošću?

Izvedite me na pravi put ako sam skrenuo...

- Rant OFF -
Na brzinu pogledao tvoj oglas, pa da istaknem crveno:
- imas Tekhenu i Tawantinsuyu svaki po 350 kn. Do prije koji dan se moglo i jedno i drugo uzeti na ozone-u za po cca 260kn. Sad je vraćeno na 360 i opet je jeftinije uzeti od tamo jer je poštarina besplatna dok bi kod tebe ju morao platiti.
- Imas Santa Maria + Eks. za 370. Kod slovenca je bundle za manje od 200kn i da platiš poštarinu i dalje si uštediš 100kn. (ovo je kod njega jako sniženo, pa je moguće da je samo privremeno).

Možda bi našao još koji primjer, ali nemam volje. Hoću reći nema smisli komentirati cijene jer uvijek se svede na isto - ili ti je dobra cijena pa bus kupil ili nije pa neš.
Nedavno su ove T games u par navrata nove po shopovima bile po oko 25-30e :D
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Valsim »

Srećom velika većina igara ljudi ovdje prodaju s poštenim igraćim kodeksom časti.

Hoćemo razgovarati o luđačkim cijenama, škicnite Algoritmove naslove od Tolkiena :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 226 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Aliensb »

Valsim je napisao/la: 06 svi 2022, 10:20 Srećom velika većina igara ljudi ovdje prodaju s poštenim igraćim kodeksom časti.

Hoćemo razgovarati o luđačkim cijenama, škicnite Algoritmove naslove od Tolkiena :D .

Nedavno sam prodao gospodara plus Sirmalirion za 2000 kn, kupio Bloodborne kickstarter potpuno novi u celofanu i ostalo mi da kupim nove knjige koje nisu Algoritam.

Najgore od svega je što su knjige kupnjene na akciji prije 10+ godina platiš dva dobiješ još tri.

Još da se žena hoće odvojiti od Harry Pottera i ostaviti samo englesko izdanje, ali ne da :D
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Mago de Umago »

Aliensb je napisao/la: 06 svi 2022, 10:27 Nedavno sam prodao gospodara plus Sirmalirion za 2000 kn, kupio Bloodborne kickstarter potpuno novi u celofanu i ostalo mi da kupim nove knjige koje nisu Algoritam.
Wut? Ja imam gospodare i hobita. To toliko vrijedi?
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la dendarii42 »

Mago de Umago je napisao/la: 06 svi 2022, 12:15
Aliensb je napisao/la: 06 svi 2022, 10:27 Nedavno sam prodao gospodara plus Sirmalirion za 2000 kn, kupio Bloodborne kickstarter potpuno novi u celofanu i ostalo mi da kupim nove knjige koje nisu Algoritam.
Wut? Ja imam gospodare i hobita. To toliko vrijedi?
Algoritmova izdanja Tolkiena i Harry Pottera su ko suho zlato i cijena im samo ide gore. Nedavno kod mene jedno lokalno utočište za pse i mace prodavalo Pottere na aukciji da skupe pare za funkcioniranje. Mislim da su završili na nekih 500 kn po knjizi ili više.
slika
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 226 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Aliensb »

Mago de Umago je napisao/la: 06 svi 2022, 12:15
Aliensb je napisao/la: 06 svi 2022, 10:27 Nedavno sam prodao gospodara plus Sirmalirion za 2000 kn, kupio Bloodborne kickstarter potpuno novi u celofanu i ostalo mi da kupim nove knjige koje nisu Algoritam.
Wut? Ja imam gospodare i hobita. To toliko vrijedi?
Ako su jako dobro ocuvani stavi na njuškalo i otici ce za 2000,00 u par dana, mene su sigurno trojica zvala prvi dan, a koliko vidim izgleda su cijene jos osle pa mozda prodas i samo gospodara za 2000,00
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
Mago de Umago
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Mago de Umago »

Našao sam ih. Gospodari su 6. izdanje, a Hobit 7.

I kažem to frendu, a on iskopa 3 gospodara, Silmarillion i 2 Hobita, sve 1. izdanje. :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
Aliensb
slika
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la miljenko »

Sad ste i mene potakli da iskopam svoje Gospodare i Silmarillion stavim na Njuškalo :/
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Valsim »

Oh sunce li mu. Prije nego što napravite kakvu grehotu javite se meni za Silmarilion, Pripovjesti iz Opasnih predjela, Hurinovu Djecu i Nedovršene Pripovjesti :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”