War of The Ring

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Satarash »

Pošto kolega sadistiko ne odgovara na pp (vjerujem da mu je pun pretinac), evo i ovim putem.

Zanima me kolika bi bila cijena za slijedeće (ako može svaka stavka posebno - planine, mt.doom i zastave):

https://www.thingiverse.com/thing:4596529

https://www.thingiverse.com/thing:4175767

https://www.thingiverse.com/thing:4631883


Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la sadistiko »

ma ne odgovaram jer su pripreme za Essen u završnoj fazi, a to znači puno stresa, a premalo vremena :-(
Ispričavam se svima, ali malo mi je frka s vremenom, po cijele dane sam u radioni.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
SatarashOfficer Barbrady
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la sadistiko »

Gordan je napisao/la: 14 ruj 2023, 10:57 Zanimaju me samo planine s kulama, ne trebam prstenje (na to misliš pod "krune"?) Stavio sam fajlove za deluxe mapu jer mi to i treba. :)
Ne treba mi da svijetli u mraku, jer igram na svijetlu :D Što se boje tiče, koje boje su dostupne?
Treba otkriti koliko treba smanjiti ove planine ili ako postoje fileovi koji su ok za običnu mapu. Probaj vidjeti. Ja sad stvarno nemam vremena to tragati.
Također, malo me strah kako će se to isprintati ako idem smanjivati planine jer su u njima skoro svuda neki dvorci i utvrde, a to je već i sad jako sitno.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la sadistiko »

Officer Barbrady je napisao/la: 14 ruj 2023, 11:23 Vidim da osim Mount Doom-a ima i ovih za postolja (bi to bilo previse zezanja u izradi za 200 i nesto figurica)?
https://www.thingiverse.com/thing:3505073

Ove za Nazgule bih svakako uzeo postolja:
https://www.thingiverse.com/thing:5258951/files

Mount doom bih v7 neka crna boja.

Molim te cijene za ovo iznad i po komadu za ova postolja.
Što se baza za nazgule tiče, ja imam jedan natur PLA materijal koji je poluproziran. Nije kao ljevana plastika, jasno, ali nije ni jedna boja.
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Gordan »

sadistiko je napisao/la: 15 ruj 2023, 23:35
Gordan je napisao/la: 14 ruj 2023, 10:57 Zanimaju me samo planine s kulama, ne trebam prstenje (na to misliš pod "krune"?) Stavio sam fajlove za deluxe mapu jer mi to i treba. :)
Ne treba mi da svijetli u mraku, jer igram na svijetlu :D Što se boje tiče, koje boje su dostupne?
Treba otkriti koliko treba smanjiti ove planine ili ako postoje fileovi koji su ok za običnu mapu. Probaj vidjeti. Ja sad stvarno nemam vremena to tragati.
Također, malo me strah kako će se to isprintati ako idem smanjivati planine jer su u njima skoro svuda neki dvorci i utvrde, a to je već i sad jako sitno.
Ma ne smanjuj ništa. Nek ljudi s običnim mapama nađu fajlove koji im odgovaraju, ima ih vjerojatno i više nego ovih većih.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Officer Barbrady
Reactions:
Postovi: 80
Pridružen/a: 03 pro 2019, 17:24
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: War of The Ring

Post Postao/la Officer Barbrady »

sadistiko je napisao/la: 15 ruj 2023, 23:37
Officer Barbrady je napisao/la: 14 ruj 2023, 11:23 Vidim da osim Mount Doom-a ima i ovih za postolja (bi to bilo previse zezanja u izradi za 200 i nesto figurica)?
https://www.thingiverse.com/thing:3505073

Ove za Nazgule bih svakako uzeo postolja:
https://www.thingiverse.com/thing:5258951/files

Mount doom bih v7 neka crna boja.

Molim te cijene za ovo iznad i po komadu za ova postolja.
Što se baza za nazgule tiče, ja imam jedan natur PLA materijal koji je poluproziran. Nije kao ljevana plastika, jasno, ali nije ni jedna boja.
Razumijem, ok, to je prihvatljivo, bitno da odgovara bazi figura.
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Gordan »

sadistiko je napisao/la: 15 ruj 2023, 23:35
Gordan je napisao/la: 14 ruj 2023, 10:57 Zanimaju me samo planine s kulama, ne trebam prstenje (na to misliš pod "krune"?) Stavio sam fajlove za deluxe mapu jer mi to i treba. :)
Ne treba mi da svijetli u mraku, jer igram na svijetlu :D Što se boje tiče, koje boje su dostupne?
Treba otkriti koliko treba smanjiti ove planine ili ako postoje fileovi koji su ok za običnu mapu. Probaj vidjeti. Ja sad stvarno nemam vremena to tragati.
Također, malo me strah kako će se to isprintati ako idem smanjivati planine jer su u njima skoro svuda neki dvorci i utvrde, a to je već i sad jako sitno.
Ahoy! Kako stojimo s ovim? Kao što napisah, veličina je (meni) u redu.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la sadistiko »

Evo oporavljam se od puta i nisam još stigao složiti probnu verziju za Miljenka pa ćemo onda to sve poslikati da vidite kako izgleda. Krenuo sam ja to napraviti prije Essena ali se (kako to obično biva) našao problem. Par tih planina ima grešku koju nisam stigao ispraviti pa print ne može uspjeti. Evo obećavam da ću to riješiti preko vikenda i da će drugi tjedan biti test svega.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
Officer BarbradyGordan
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Gordan »

sadistiko je napisao/la: 12 lis 2023, 08:06 Evo oporavljam se od puta i nisam još stigao složiti probnu verziju za Miljenka pa ćemo onda to sve poslikati da vidite kako izgleda. Krenuo sam ja to napraviti prije Essena ali se (kako to obično biva) našao problem. Par tih planina ima grešku koju nisam stigao ispraviti pa print ne može uspjeti. Evo obećavam da ću to riješiti preko vikenda i da će drugi tjedan biti test svega.
No rush. Samo podsjećam da se ne zaboravi.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Satarash »

sadistiko je napisao/la:Evo oporavljam se od puta i nisam još stigao složiti probnu verziju za Miljenka pa ćemo onda to sve poslikati da vidite kako izgleda. Krenuo sam ja to napraviti prije Essena ali se (kako to obično biva) našao problem. Par tih planina ima grešku koju nisam stigao ispraviti pa print ne može uspjeti. Evo obećavam da ću to riješiti preko vikenda i da će drugi tjedan biti test svega.
I ja čekam odgovor za one tri stvari koje sam gore nabrojao.


Odgovori

Natrag na “Društvene igre”