Upiti oko nabavljanja igara

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema web trgovini Igraj.si

Moderator/ica: igraj.si

Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Bolindus »

U obranu kolege iz branše, teško je s vremenom komunicirat sa sve više ljudi, evo i ja sam se počeo gubiti tko me što pitao, ako nemam neki history.
Naravno to mislim na ovakve male shopove, tj Župi je puno veći od mene. Praktički je to "one man game".
Evo neki dan sam saznao da sam sa @Lourdin kickstartao nesto prije godinu dana , ja skroz zaboravio na to szbunjen
Pa ima čovjek shop, naručiš i pošalje, čemu toliko komunikacije ?
Avatar
Humra
Reactions:
Postovi: 17
Pridružen/a: 06 sij 2021, 17:58
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 27 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Humra »

Bolindus je napisao/la: 11 stu 2021, 19:29 Pa ima čovjek shop, naručiš i pošalje, čemu toliko komunikacije ?
Ima na stranici da prima uplatu preko paypal-a ali nema i podatke nego pise da ga kontaktiras za njih. To sam ja trazio jer bi mi bilo puno lakse tako nego direktno na banku prebacivati (a i manje me ogule) ali nisam na kraju nikad uspio dobiti te podatke.
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la ratnip »

Humra je napisao/la: 11 stu 2021, 19:55
Bolindus je napisao/la: 11 stu 2021, 19:29 Pa ima čovjek shop, naručiš i pošalje, čemu toliko komunikacije ?
Ima na stranici da prima uplatu preko paypal-a ali nema i podatke nego pise da ga kontaktiras za njih. To sam ja trazio jer bi mi bilo puno lakse tako nego direktno na banku prebacivati (a i manje me ogule) ali nisam na kraju nikad uspio dobiti te podatke.
Ja igraj.si nardužbe plaćam preko Revoluta, onda nema lihvarskih naknada...
Ovi su korisnici zahvalili autoru ratnip za post:
Papaver
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la kovacu »

ratnip je napisao/la: 11 stu 2021, 20:09
Humra je napisao/la: 11 stu 2021, 19:55
Bolindus je napisao/la: 11 stu 2021, 19:29 Pa ima čovjek shop, naručiš i pošalje, čemu toliko komunikacije ?
Ima na stranici da prima uplatu preko paypal-a ali nema i podatke nego pise da ga kontaktiras za njih. To sam ja trazio jer bi mi bilo puno lakse tako nego direktno na banku prebacivati (a i manje me ogule) ali nisam na kraju nikad uspio dobiti te podatke.
Ja igraj.si nardužbe plaćam preko Revoluta, onda nema lihvarskih naknada...
@Shich Jel cujes ti ovo ? :D
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Bolindus »

Humra je napisao/la: 11 stu 2021, 19:55
Bolindus je napisao/la: 11 stu 2021, 19:29 Pa ima čovjek shop, naručiš i pošalje, čemu toliko komunikacije ?
Ima na stranici da prima uplatu preko paypal-a ali nema i podatke nego pise da ga kontaktiras za njih. To sam ja trazio jer bi mi bilo puno lakse tako nego direktno na banku prebacivati (a i manje me ogule) ali nisam na kraju nikad uspio dobiti te podatke.
Kod paypala ogule primaoca love :)
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Antomon »

Ako vjeruješ prodavaču, koristiš Friends and family opciju preko PayPala pa nema naknade.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Shich »

Da, spominjao mi je zadnji put kad smo se vidjeli da je otvorio i tu varijantu za plaćanje.
Danko
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 05 srp 2019, 23:08
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Danko »

Jel ima u planu neka grupna narudžba? :)
igraj.si
Reactions:
Postovi: 233
Pridružen/a: 30 ožu 2016, 11:27
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 94 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la igraj.si »

Bok

Žao mi je ali mene na ovom formumu više ili manje nema.

Ono par vas koji ste očigledno nezadovoljni kako je išao order, ako želite možete dobit 20% off na sledeči order (osim ako je igra na sniženju več onda je tamo 10%), ali mi molim pošaljite šta sam napravio, da je tako grozno. Svaka kritika mi je info, nije da bježim od toga, pa ču probat ispravit, ali molim da dobijam mail, ne mi kucat ovde, neču vjerovanto niti pročitat (a možete i slobodno nazvat, što je vjerovanto čak i najlakše). Nije mi svejedno takko da se ispričavam ako se ignoriralo nešto, nije ok, da.

Šta se tiče komunikacije, broj mailova koje dobijam je absolutno prevelik da bi i na sve odgovorio (pogotovo su ovakvi mailovi problem tipa - kada dobijate restock na xy, možete dobit ovo ab koje nigde nema ect), a kamoli radio folow-up. Moj tel broj je na e-storu, možete slobodno zvat (može isto tkao i whatsup ili viber), za instant mesage molim da služite whats up ili viber je to sigurno registriran i odgovorim

Generalno se velika večina paketa šalje u ruku 2 dana od primlenja uplate

Hvala

.
Ovi su korisnici zahvalili autoru igraj.si za post (ukupno 3):
realukaVihorblacx
Zaara
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 ruj 2023, 12:30
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Zaara »

Pozdrav.

Jel narucivao tko u zadnje vrijeme sta sa igraj.si? Narucio sam prvi put i posto cijeli taj proces placanja nije automatiziran, volio bi dobit povratan info u kojoj fazi je to sve, makar info da je uplata zaprimljena i u procesu obrade, bilo sta.. slao sam poruku i na fejs, i mail, i vocap, nigdje odgovor dobio nisam, ni seen. Jos prije X dana sam imao neke probleme oko uplate i poslao upit jel bilo do sada takvih problema sa nekim, također nikakav odgovor.

Nit zelim bit naporan, nit mi je zapravo hitno, ali bilo bi dobro dobit barem bilo kakav info ili odgovor u kojoj fazi je narucena ( i placena ) narudžba?
Odgovori

Natrag na “Igraj.si”