Boardgame adventures of Mislav, Slavica and friends

Tekstovi, podcastovi i ostali materijal kojeg objavljuju razne boardgame zajednice u Hrvatskoj.
Pravila foruma
Svaki korisnik otvara svoju temu u kojoj će opisivati zanimljivosti i crtice iz vlastitih igraćih događanja
Valsim
Redovni član udruge
Ima zahvala: 1348 puta
 pohvaljen: 1332 puta
Kontakt:
Status: Offline

BGG logo

Re: Boardgame adventures of Mislav, Slavica and friends

Post Postao/la Valsim » 15 stu 2019, 14:53

Stipsonov je napisao/la:
15 stu 2019, 12:42
slika
Hahahaha :D :D :D .
kockica je napisao/la:
15 stu 2019, 14:20
Laže čovjek, sigurno nije poslikao cijeli ulov sa IL jer zna da mu žena čita forum :kava
Svi smo mi nedužni dok nam se ne dokaže suprotno :D .
U ovom slučaju dok se ne otkrije secret stash rofl .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon

Valsim
Redovni član udruge
Ima zahvala: 1348 puta
 pohvaljen: 1332 puta
Kontakt:
Status: Offline

BGG logo

Re: Boardgame adventures of Mislav, Slavica and friends

Post Postao/la Valsim » 02 pro 2019, 00:03

Shot-out to Mr. Meeple

slika
https://meeple.info/

Ovoga puta malo reklame od još jednih naših dragih donatora - web dućana iz Poljske pod nazivom Mr. Meeple. Riječ je o stranici na kojoj možete pronaći pregršt boardgamerskih i fora geekovskih majica s razno raznim fantastičnim uzorcima :thumbs .

Web dućan je pokrenuo ni manje ni više nego naš prijatelj Leo Kościel, aka "Polish Guy". Većina starosjedioca će ga se sjećati iz vremena starog "Prostora" u Bogovićevoj. Eh koja su to pradavna vremena bila.

Ali koliko god vremena prošlo prijateljstva se ne zaboravljaju, pa se tako i Leo na ovogodišnjem Essenu sjetio da bi nam mogao poslati darove, kada prilika nije omogućila da se i osobno vidimo. Dobili smo tako i Slavica i ja svoje Mr. & Ms. Meeple majice s nazivima nekih od poznatijih igara oblikovanih u obliku meeplića.
slika

Pa rekoh osim osobne zahvalnosti da napravimo i malu promociju :) .
Siguran sam da će svakome zapeti za oko barem jedna majica, ma što ja to govorim barem dvije, ma opet ja sigurno najmanje tri ili pet...

PS: Veliko hvala i Vjeki (@mljeko ) što je prenio darove do Hrvatske :thumbs .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
sadistiko
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon

Odgovori

Natrag na “Blogovi iz boardgame svijeta”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.