[P/M]: Moj mali dućan

Forum za oglase o prodaji, zamjeni ili darivanju igara i ostale opreme vezane uz igre
Pravila foruma
Sadržaj oglasa:
  • U naslovu oglasa napišite imena igara koje prodajete (za veće količine igara stavite svoj brand)
  • Opišite što oglašavate i u kakvom je stanju, navedite cijenu ili igru za zamjenu
  • Predlažemo stavljanje direktnih linkova na opise igara s BGG stranica, a isti će automatski biti oblikovani na forumu
  • Po mogućnosti stavite fotografije
  • Ne savjetujemo ostavljanje e-mail adresa i telefona radi povrede privatnosti
Svaki prodavač smije imati samo jedan svoj oglas u kojeg stavlja sve svoje igre na prodaju i po potrebi ga obnavlja i bumpira. U slučaju dupliranja oglasa isti će se brisati s foruma!
Svakih 10 dana možete "bumpirati" oglas tako da odete na gumbić s ključem (Alati tema) i kliknete na Bumpiraj opciju
Ako želite ocijeniti prodavača, u prvom postu oglasa kliknite na gumb za ocjenu (ruka dolje ili gore)
Komunikacija s oglašivačem ide isključivo preko privatnih poruka
Odgovori
Lourdin
Reactions:
Postovi: 335
Pridružen/a: 23 tra 2013, 14:54
Ima zahvala: 207 puta
 pohvaljen: 79 puta

[P/M]: Moj mali dućan

Post Postao/la Lourdin »

U mom kutku tržnice trenutno su u ponudi sljedeće stvari:

Napomena:
Sve moje igre su u odličnom stanju, osim ako drugačije nije navedeno.


Colonialism - 30 eur

Polynesia - 28 eur

Puerto Rico - 14 eur
njemačko izdanje

Exit: The Game – The Enchanted Forest - 10 eur

De Vulgari Eloquentia - 35 eur
Njemačko izdanje, isprintani engleski rulebook u kutiji.
Language independent igra.

Clinic + Exp 1 + Exp 2 - 45 eur

Mammut - 13 eur

Aloha: The spirit of Hawaii - 6 eur
Vanjski dio kutije nije u baš najsjajnijem stanju (tako je došla), no komponente su kao nove. Igrano dva puta.



Javite se na privatnu poruku, ukoliko ste zainteresirani.

Iz Zagreba sam i preferirao bih primopredaju u Zagrebu.
No ako ima zainteresiranih izvan Zagreba, možemo dogovoriti i dostavu na trošak primatelja.

Moguće i zamjene, ako ponudite nešto zanimljivo :)

Ono što me svakako ne zanima su Ticket to Ride, Carcassone, Catan, Memoir44 i tome slično.

Ono što bi me zanimalo:
War Chest, Samurai, Time of Crisis, Zendo, Tournay, Bruxelles 1893, Lords of Vegas, Legends of Andor, Aeon's End ekspanzije, Deus, Ponzi Scheme, Renegade, Napoleon's Triumph, Sekigahara, Tank Duel, Bruges, Stockpile, Pan Am, Concordia ekspanzije, Five tribes, Snow Tails, Incorporated, Yokohama itd.

Nadoplata sa bilo koje strane dolazi u obzir.

PRODANO:
Article 27, Pax Porfiriana, Ultimate Guard sleeve, Sherlock Holmes, Progress: Evolution of Technology , The Resistance: Avalon, 1830, Paths of Glory, Concept, Small World, Codenames: Pictures, Steam, Packet Row, Julius Caesar, John Company, Field Commander: Alexander, No Retreat: North Africa, Madeira, Pax Pamir, Kanban, Maria, Fury of Dracula (2nd), Getaway Driver, Homeland, Vast: The Mysterious Manor, Dice Throne: Pyromancer vs. Shadow Thief, Subdivision
Zadnja izmjena: Lourdin, dana/u 08 stu 2017, 09:07, ukupno mijenjano 35 puta.


Zadnji/a bumpirao/la Lourdin u/na 13 pro 2023, 10:57.
Odgovori

Natrag na “Prodaja, zamjena i darivanje”