Slike kolekcija

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4958
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la sadistiko »

...ali zato imaš valjda sve što je izašlo od Ticket to Ride :-)
Sad kad sam malo bolje pogledao još jednom, vidim da si ti nešto prekrojavao visine pojedinih pretinaca kako bi bolje stale ove male igre, dobra ideja! Možda se i ja upustim u tako nešto.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
dado
slika
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la danijel2008 »

@dado dalo bi se to reducirati samo da nisi emotivno vezan uz sve kutije od ekspanzija. ;)

Ja sam Unmatched upakirao u 2 kutije, sve. Vidim sve te silne tikete, dalo bi se srezati koja kutija. I zašto 2 kutije Wingspana?

Inače...vodi se mojim primjerom, meni kad je postalo nagurano ja sam napravio nove 2 police :D :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru danijel2008 za post:
dado
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 464 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la frastarc »

Moja mala kolekcija u cca 2 i pol godine
Gloomhaven je ispod televizora 😄
slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post (ukupno 11):
realukadadoMago de UmagoPapaverPsyBurnAliensbtanelornTeehee(R)sadistikojuri006 i još jedan korisnik
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1256
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3368 puta
 pohvaljen: 1995 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la dado »

danijel2008 je napisao/la: 10 lip 2022, 18:29 dalo bi se to reducirati samo da nisi emotivno vezan uz sve kutije od ekspanzija. ;)
Haha, bez brige, definitivno nemam simpatije prema kutijama od ekspanzija i insertima.
Ovo je otišlo van u zadnjem preslagivanju:

slika


Od 80-ak ekspanzija ostalo je oko 20, ostale su sve završile u vreći za papir.
Ove koje su ostale su ostale s razlogom. Jamaica ima funkciju u samom gameplayu, Scythe Fenris i Teotihuacan su tu jer ne stane sve u glavnu kutiju, TTR ekspanzije budu uskoro išle na prodaju tak da je dobro što ih nisam bacio :).
Jedino ti priznam za Zombicide i Unmatched. :D Njih mi je baš nekako žao baciti.
danijel2008 je napisao/la: 10 lip 2022, 18:29 I zašto 2 kutije Wingspana?
Jedna je eng, a druga srpsko izdanje.
Neće obadvije ostati, jednom kad naprave prijevod Europe i ove nadolazeće ekspanzije, eng ide van. (Oceania će vjerojatno isto uskoro van.)
danijel2008 je napisao/la: 10 lip 2022, 18:29 meni kad je postalo nagurano ja sam napravio nove 2 police :D :D
Već 3 godine mi u garaži stoji prazni Kallax 5x5 tak da ako stvari izmaknu kontroli, spreman sam. :D
slika
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la realuka »

dado je napisao/la: 10 lip 2022, 20:02
Već 3 godine mi u garaži stoji prazni Kallax 5x5 tak da ako stvari izmaknu kontroli, spreman sam. :D

Ja ne znam kako stvari mogu izmaknuti kontroli kad već sad kupiš sve što izađe rofl
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la danijel2008 »

dado je napisao/la: 10 lip 2022, 20:02
danijel2008 je napisao/la: 10 lip 2022, 18:29 dalo bi se to reducirati samo da nisi emotivno vezan uz sve kutije od ekspanzija. ;)
Haha, bez brige, definitivno nemam simpatije prema kutijama od ekspanzija i insertima.
Ovo je otišlo van u zadnjem preslagivanju:

slika


Od 80-ak ekspanzija ostalo je oko 20, ostale su sve završile u vreći za papir.
Ove koje su ostale su ostale s razlogom. Jamaica ima funkciju u samom gameplayu, Scythe Fenris i Teotihuacan su tu jer ne stane sve u glavnu kutiju, TTR ekspanzije budu uskoro išle na prodaju tak da je dobro što ih nisam bacio :).
Jedino ti priznam za Zombicide i Unmatched. :D Njih mi je baš nekako žao baciti.
danijel2008 je napisao/la: 10 lip 2022, 18:29 I zašto 2 kutije Wingspana?
Jedna je eng, a druga srpsko izdanje.
Neće obadvije ostati, jednom kad naprave prijevod Europe i ove nadolazeće ekspanzije, eng ide van. (Oceania će vjerojatno isto uskoro van.)
danijel2008 je napisao/la: 10 lip 2022, 18:29 meni kad je postalo nagurano ja sam napravio nove 2 police :D :D
Već 3 godine mi u garaži stoji prazni Kallax 5x5 tak da ako stvari izmaknu kontroli, spreman sam. :D

Vidim, na sve si mislio. Čestitke. A sada odi složi taj kalax.

Eno 80 kutija za novi Burgundy All-In ;)
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4958
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la sadistiko »

danijel2008 je napisao/la: 12 lip 2022, 23:07 Eno 80 kutija za novi Burgundy All-In ;)
Jednostavno ne kužim tu šemu. Dakle, radiš na novoj verziji igre (ajmo reć od nule) i onda napraviš igru s više odvojenih kutija. Totalna budalaština. Čupanje para. Puj
slika
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1256
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3368 puta
 pohvaljen: 1995 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la dado »

sadistiko je napisao/la: 13 lip 2022, 15:22
danijel2008 je napisao/la: 12 lip 2022, 23:07 Eno 80 kutija za novi Burgundy All-In ;)
Jednostavno ne kužim tu šemu. Dakle, radiš na novoj verziji igre (ajmo reć od nule) i onda napraviš igru s više odvojenih kutija. Totalna budalaština. Čupanje para. Puj

Sve bude u jednoj kutiji.
Ove male kutije od ekspanzija su samo radi vizualizacije. ;)
slika
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la DarkDefender »

Sve je u jednoj kutiji… ili nije. Sve gameolay stvari su u jednoj kutiji, cak i acylic tiles. Ako narucis acrylic tiles, sve stane u kutiju, tako da, ako ne narucis, imas praznog mjesta. Plus, tko ne naruci minijature dvoraca isto ima praznog mjestija u kutiji koja je velika 37x27x15.

Ali mozes naruciti i minijature svih tileova, to onda dolazi u odvojenoj kutiji. Jos je odvojen i playmat main boarda.
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
dado
sliver
Reactions:
Postovi: 1
Pridružen/a: 25 ruj 2017, 08:19
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 16 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la sliver »

Preslozio sve da bude zgrupirano u jednoj sobi. Ignorirajte pukotinu na zidu (ocito trosim novce na gluposti :facepalm ). I papirici iapod police su privremeni, moram to ljepse stabilizirat, nije bila namijenjena za ovakav tretman :lol: .
slika

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru sliver za post (ukupno 12):
dadoPapaverTeehee(R)AntomonsadistikoValsimgroftanelornsmurfORnotVintijakna i još 2 korisnika
Odgovori

Natrag na “Razno”