Stranica: 1/1.

pravila za War of the ring (2nd) i Paths of glory

Postano: 21 sij 2014, 04:54
Postao/la ninomili005
Postoji li neka sansa, da neko prevede pravila za obe igre.... Za WOTR bi bilo preljepo imati pravila na hrvatskom, a POG je jedina igra do sada koju nisam mogao da savladam zbog meni nerazumljivo napisanih pravila. Ako, ima iko nesto od toga MNOGO bi bio zahvalan da postavi na forum!

Re: pravila za War of the ring (2nd) i Paths of glory

Postano: 21 sij 2014, 07:24
Postao/la sadistiko
Imao sam u planu od miljenka kupiti War of the Ring (zapravo 1. ediciju) ali kako to obično biva, uvijek neš drugo uleti prije, a i nisam baš na sigurno da li bi uzimao 1st ili 2nd edition.
Inače, da sam kupio onda bi vjerojatno i preveo kao i većinu igara koje sam kupio.
A do tada, čekanje... ( i moje i tvoje ;-))

Re: pravila za War of the ring (2nd) i Paths of glory

Postano: 21 sij 2014, 08:48
Postao/la buraz
Možda ti nino može donirati igru u zamjenu za prijevod? :zvizdi

Re: pravila za War of the ring (2nd) i Paths of glory

Postano: 21 sij 2014, 10:39
Postao/la sadistiko
buraz je napisao/la:Možda ti nino može donirati igru u zamjenu za prijevod? :zvizdi
Hahahah, pomislio sam i na tu mogućnost, al ajd neću bit zločest sopak

Re: pravila za War of the ring (2nd) i Paths of glory

Postano: 21 sij 2014, 16:09
Postao/la ninomili005
ajde prijatelju nemoj da si takav covek, kupi fino drugu ediciju, bit ces cool i moderan, jer prva edicija vec je u fijoci za istoriju! a onda vjerujem u tebe i drzim palceve za tebe da ces sa osmjehom na licu da sednes i prevedes celu knjizicu, a ja gde god da se pojavim hvalit cu tvoj rad :D :D ! A sto se tice Paths of Glory, bogami da ti kazem da se ozbiljno razmisljam da ti poklonim jednu (od 2 koje imam) u zamenu da napravis dobar prijevod pravila! i ako budu BOMBA, razmislit cu da tu tvoju sliku istetoviram na desno rame sve sa tim cvikama i kapom sa time sto cu ti dodati jos oreol i hvalospev u 9 verza! razmisli dobro, mozda se zbog toga upises u legende :D :D :D

Re: pravila za War of the ring (2nd) i Paths of glory

Postano: 21 sij 2014, 19:54
Postao/la sadistiko
hehehe